Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Maszeńkkaa

In vitro z komórką dawczyni cz. 2

Polecane posty

wg mn ok... bo wzroslo. znalalzlam cos takiego: "Badanie poziomu progesteronu – wyniki badań Wyniki badań poziomu progesteronu zależą od kilku czynników – pod uwagę bierze się wiek, płeć, metody oznaczania, a także fazę cyklu miesiączkowego (stężenie progesteronu zmienia się w sposób przewidywalny w ciągu całego cyklu – wzrasta w chwili uwolnienia komórki jajowej z jajnika) bądź ciążę (wzrasta we wczesnej ciąży). Jeśli do ciąży nie dojdzie, wydzielanie progesteronu zmniejsza się i dochodzi do menstruacji. Normy progesteronu po owulacji 1 - 28 ng/ml do 12. tygodnia ciąży 9 - 47 ng/ml 12. - 28. tydzień ciąży 17 - 146 ng/ml powyżej 28. tygodnia ciąży 55 - 200 ng/ ml"

Gość gość
Majtunia- wydaje mi sie ze ok jak na 8 dpt. Powodzenia:) Jestem na etapie wyboru kliniki o coraz bardziej zastanawiam sie nad invimedem. Powiedzcie mi prosze czy faktycznie bylo to tak jak jest opisane na stronie? Ile dostalyscie komorek i ile zarodkow sie rozwinelo? Jak jest z wyborem dawczyni? Te opisy czy zdjecia pomogly wam? Przeraza mnie jeszcze to wszystko. Jesli mozecie to podzielcie sie swoimi odczuciami!! P.s podpisuje sie w poscie bo inaczej mi wiadomosci nie wchodza ;) Maja

Nie wiem cholernie się boję że będzie i tak zły. Zaraz tu padnę na zawal. Z doktorkiem mam tylko kontakt meilowy więc siedzę i sprawdzam co minutę czy odpisał.

Maja, co do wyboru dawczyni... opisy standardowe. Wzrost, wiek... budowa ciala, kolor oczu i kolor/struktura wlosa... itp. Zdjecie z dziecienstwa... ale niektore mialy obecne zdjecie. Opis czym zajmuje sie, jakie ma zainteresowanie... i czy ma dzieci. Zastanawialismy sie kilka dni. Dostep do bazy byl chyba na 72h i moze byc przedluzany. Masz tyle czasu ile potrzebujesz. Co do komorek... dostalismy zestaw 12. Wszystkie ladnie odmrozily sie. Zaplodnilo sie 7. Kolejnego dnia zostalo 6. Z tego 3 ladnie rozwijaly sie. Dwa mialam podane, a jeden na zimowisko. Pomimo, ze nie udalo sie za pierwszym razem, jestem zadowolona z kliniki.

Gość gość
Fala- dziekuje! w niektorych klinikach nie ma nic o dawcy stąd moje pytanie. 3 zarodki z 12 komorek to malo czy duzo? Maja

Maja, trudno mi powiedziec... nie sledzilam statystyk. Moje pierwsze odczucie: oj... tylko tyle... Moje drugie odczucie: moze akurat wlasnie tyle ma byc...

Gość gość
Witam dawno mnie tutaj nie było chyba przez niedziałające forum jestem po 2 transferach KD w Bocianie niestety nieudane dostalismy 5 komorek w tym 2 się zapołodnio najpierw był 1 transfer a po 3 miesiacach 2 transfer niestety oba nieudane zaczynałam z Kamka .Kamce sie udało ciesze sie bardzo z tego powodu a my zostalismy w punkcie wyjscia zastanawiamy sie nad zmiana kliniki i zbieramy pieniadze tylko ostanio moje zdrowie szwankuje niewiem czy od tych leków ,2 lata brania przeróznych hormonów niewiem , znajoma z bociana

Gość gość
Witam Cie gosciu z bociana:) ja rowniez zastanawiam sie nad klinika. Obecnie biore pod uwage salve i invimed. Ale nic jeszcze nie postanowilismy! Jakos zawsze bylam pesymistycznie do salve nastawiona ale im wiecej czytam tym bardziej sie zastanawiam bo widze ze maja bardzo duza skutecznosc i podobno fantastyczna pania embriolog. Na poczatku chcialam isc do gamety rzgow ale teraz mam mieszane uczucia. A Ty nad ktorymi klinikami sie zastanawiasz? Maja

Gość gość
Myslimy tzn ja mysle bo moj mąż chce aby niezmieniać ale ja chce sprobowac w innej klienice w Invimedzie w warszawie tutaj mamy najbliżej moze ktoś by z tej kliniki polecił lekarza do którego sie zapisac

Gość gość
Ja obecnie jestem w zawieszeniu. 2 stymulacje mialam w gamecie lodz i jedna w bocianie białystok. Teraz juz raczej pozostalo nam KD ( ciezko mi jeszcze z tym) ale zupelnie nie wiem gdzie! Maja

Gość gość
Do Maja to jest trudna decyzja ale dla mnie osobiscie nie mialo to znaczenia ze nie z mojej komórki my jak sie dowiedzielismy ze z naszych stran naturalnych nic z tego to od razu pstanowilismy zaadoptowac komórke dawczyni bardzo długo na nia czekalismy prawie rok w Bocianie teraz podobno czeka sie krócej mrozone maja od reki a świeze w warszawie tez niedługo ja musze troche zdrowotnie dojsc do siebie i myśle ze z pocztkiem roku wroce tylko niewiem do ktorej kliniki znajoma z bociana

Gość gość
Majtunia czy to nie jest czas powoli bety?? Jak samopoczucie?? Jestes u dr Gizlera?? Maja

tak u Gizlera. Czuje sie do d......tzn tak. Dzis 10 dpt . Testy sikane negatywne, brzuch mnie tylko boli i przestaje nic wiecej . Wiem ze i tak bedzie klapa, jutro tylko formalnosc.

Gość gość
Gość w Invimedzie w Warszawie polecam Dr Dworniaka. Jest bardzo konkretny, dużo pyta, zleca dużo badań i szuka przyczyny. Małomówny, ale jak zapytasz to odpowie Ci z najmniejszymi szczegółami o wszystkim. I Dobry kontakt sms-owy z nim.

Gość gość
Ja akurat się przenosiłam z Salve do Invimedu właśnie bo mi tam się bardziej podobało. Zdecydowanie lepsza obsługa pacjentów. Zupełnie inny klimat, co do skuteczności to się nie wypowiem to bardzo subiektywne, jeśli opierasz to na swoich obserwacjach tylko.

Gość gość
Witam serdecznie juz sie pare razy udzielalam w poorzednim forum do Majtuni poczekaj spokojnie na bete zycze powodzenia.

Gość gość
Dziewczyny nie ma czego żałować , sama się starałam tyle czasu o szczęście.Lekarze nigdy nam nie powiedza że się nam nie uda biora za to kase,wręcz ciężkie pieniadze.Ale trzeba sobie powiedzieć kiedys dość.

Gość gość
Kochanie Ja mialam 17 i ciaża do 4 mc rozwijala się książkowo więc nie panikuj a co one chciały 300 .masz na wyniku normy jest ok.Musisz wierzyć że się uda.

Gość gość
Sama jestem z tamtego forum.Ale wiem jedno będe mama i to najważniejsze.Czego i wam życze.Mam tak duże doswiadczenie w in vitro ze mogła bym książke na pisać.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.