Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość miki300

odcisk

Polecane posty

Gość miki300

Zrobił mi się mały krwiak/odcisk na paznokciu u stopy ze względu na złe dobrane obuwie. Czy mi zejdzie ? Czy musze iść z tym do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie zejdzie sam, jeżeli zaczęłoby Ci się coś dziać z paznokciem to polecam wizytę u podologa, np. w Przychodni Leczenia Ran i Pielęgnacji Stóp w Warszawie. Bardzo dobra placówka, można się wiele dowiedzieć na temat prawidłowego dbania o stopy i jak sobie faktycznie pomóc zamiast szkodzić... Moim problemem był uszkodzony paznokieć przez zbyt ciasne buty i bardzo mocno zrogowaciałe pięty - na pierwszej wizycie został wykonany zabieg oraz dostałam zalecenia do wykonywania ich w domu. Po miesiącu stosowania się do zaleceń mi przekazanych moje stopy wyglądają dobrze jak nigdy dotąd! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie widzisz żadnej poprawy to polecam wizytę u podologa, który dokładnie omówi twój problem. Ja przez zbyt ciasne obuwie miałam podobną sytuację - zgłosiłam się do Przychodni Leczenia Ran i Pielęgnacji Stóp. Tam pani podolog przepisała mi zalecenia, których dokładnie się pilnowałam, aż problem ustał. Serdecznie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×