Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja jestem nowa ruda

ci sie nosi do takiej sukienki? jakie buty?

Polecane posty

Gość ja jestem nowa ruda

Hej zamowilam taka sukienke, zdj. Zaraz dodam, i nie wiem teraz, jakie w ogole pasuje zalozyc buty do tej kiecki. Sportowe? Baleriny? Koturny? Kolejne pytanie, jakie rajstopy? Czarne grubsze? Pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super ta sukienka :-) i w zasadzie każde buty będą do niej pasować)i sportowe i eleganckie i takie codzienne. A rajstopy to zależy jakie buty. Jeśli czarne, to rajstopy też czarne, jeśli jakieś trampki, to chyba matowe cieliste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super, bardzo dziekuje za odpowiedz ☺ rzadko nosze sukienki a juz tym bardziej takie sportowe i nie bylam pewna co moge do nich wlozyc. Dzięki ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sobie ostatnio zamówiłam sportowe buty Nike, znalazłam model który mi się bardzo podobał na http://www.perfektsport.pl/, mam taką szarą jak by dresową sukienkę, pasują mi super :) Choć wcześniej nie myślałam, że w ogóle sportowe buty do sukienki mogą pasować :) A jednak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara Nowakowska
Każde buty będą pasować, najważniejsze żeby było Ci w nich wygodnie :) Czytałam ostatnio ciekawy artykuł http://www.gotoweinformacje.pl/skompletowac-jesienna-garderobe/ i po jego lekturze doszłam do wniosku, że moda nie jest najważniejsza tylko to jak się w danej rzeczy czujemy i czy jest praktyczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, że najlepiej jeżeli buty będą po prostu wygodne oraz muszą Ci się także podobać. Na stronie www.Alfasan.pl możesz teraz znaleźć nowe kolekcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warto jest by były to buty jak najbardziej wygodne. Dobrze byłoby gdyby pasowały również do każdej stylizacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko tak na dobrą sprawę jest kwestią Twojego gustu, jeżeli chodzi o fajne, ładne i dobrze wykonane buty to zerknij na www.ObuwieMarcello.pl często u nich zamawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×