Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alka37

Pościel 3D dla syna

Polecane posty

Gość alka37

Chcę kupić synowi pościel 3D, jakąś chłopięcą z obrazkiem związanym ze sportem albo samochodami, dla syna który ma 10 lat. W sklepach u mnie to około 100zł za taką pościel, w internecie znalazłam za 40zł taką http://e-garnuszek.pl/pl/p/Komplet-Poscieli-160x200cm-3D-4-czesci-/41 ze 100% bawełny - co myślicie, warto zamawiać przez internet? wzór w samochody myślę, że się spodoba synowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majkija
Bardzo ładna :) na pewno dla syna będzie ok chłopcy lubią tego typu wzory samochody piłkarze itd :D bardzo tania swoją drogą bo u mnie w miescie to tez około stówke taka posciel. E-garnuszek swoją drogą ciekawy sklep dla babeczek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lindkah
mi się podoba generalnie pościel 3D jak ma jakieś fajne wzory, mąż mi kupił na urodziny taką z motywem miłosnym i bardzo mi się podoba, ostatnio chyba w modzie taka pościel ;) a ta z samochodami z tego sklepu e-garnuszek całkiem fajna, jak tania tania to bez zastanowienia zamawiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie licz na to ze za 40zl bedzie to porzadna posciel. Jedno pranie i kolory sprane, jeszcze pofarbuje inne rzeczy. Za 100zl juz kupisz porzadna posciel przez internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda tanie pościele zazwyczaj farbują i to mega i nie są dobrej jakości :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marr_CQue
Również kupowałam na e-garnuszku taką pościel i no naprawdę nie spiera się ta pościel, fajnie się w niej śpi bo jest mięciutka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×