Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

Kobiety dojrzałe część ósma

Polecane posty

Gość globus

Spotkajmy się w umówionym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Zaczynamy od kawy w nowym miejscu. W zasadzie siedziba i wszystko inne pozostało bez zmian. Zmieniła sie tylko reklama: część ósma:D!!!!! x Zapraszam bardzo serdecznie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Globusku Drogi, znaczy się idzie nowe... a my razem z nim... fajnie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Aduś. x Żebyśmy mogły pić kawę tak jak do tej pory musimy walczyć aby utrzymać się na topiku. Dzięki Ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas ziiimno... przymrozkami i śniegiem straszą... dopiję kawę i jadę nowe, ciepłe kapcie kupić... poprzednie rozpadły mi się i wskoczyłam w klapki... czarne, takie z tworzywa, gumę przypominającego... ciepło mi w nich raczej nie jest... i do tego odkryłam coś dziwnego...:O w łazience leży biały, puchaty dywanik... w zasadzie mam je dwa... ten drugi zapasowy... bo piorę dywanik dwa razy w tygodniu... zawsze w sobotę i we wtorek... i jak ten jeden leży sobie w łazience, to drugi wyprany dosycha... no i ostatnio dziwnie szybko szarzał... nie wytrzymywał nawet tych kilku dni miedzy praniami... dotarło do mnie, że to moje dziadowskie klapki brudzą go... paskudy jedne...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusku, walczmy, walczmy... oj, nie damy się wykurzyć z kafeterii...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyferkaa
Dobrze trafiłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka :-) Od rana dobijam się na kf ;-) Udało się. Witajcie...na kawie w ósemce. Nic na lepsze chyba kf. nie zmieniło? Zimno,zimno i tak już zostanie:-) Pozdrawiam Was i lecę do roboty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc lalunie ,poglaskał bym wasze pipunie to rozgrzewa;-):-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiczka... Cyfereczka... Imuśka... Ada... więc jesteśmy wszystkie...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam z miasta... kapcie zakupione... szary filc z czerwonym dużym serduszkiem i czerwonymi lamówkami... śliczności... i do tego milusie, cieplusie... kupiłam je bez kłopotu, bo mam taką ulubioną panią kapciową...:D jej paputki zawsze mi na stopę pasują... oraz wizualnie i jakościowo odpowiadają... a później pojechałam po fluid Lirene Perfect Tone nr 140... kurczę nigdzie tego numeru nie było... tylko testery zostały... zjechałam dosłownie całe miasto... już myślałam gnać do Łodzi...:( ale w ostatnim Rossmannie w naszym mieście były dwie ostatnie sztuki... załapałam ten fluid z wielką radością i w tym momencie w Rossmannie prąd wyłączyli... pan ochroniarz krzyknął, żeby klienci szybko szli płacić, bo komputery w kasach jeszcze tylko przez chwilkę będą na bateriach pracowały... przenigdy czegoś takiego nie doświadczyłam... biegiem poleciałam płacić... i pomyslałam sobie, że fluidu z takim trudem zdobytego już z dłoni nie wypuszczę, nawet jakby przyszło mi na usuniecie awarii do wieczora pod Rossmannem czekać...:P ale na całe szczęście udało mi się zapłacić... i mam, mam ten swój ulubiony puder...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mam z telefonu do ósemki wej$ć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie w mroźny poranek.U mnie -2. Na rozgrzanie przygotowałam kawę.Piję małymi łyczkami i delektuje się. x Od wczoraj zmagam sie z kafeterią. Nie mogę się zalogować a nawet wejść na nasz topik.Czy też tak macie?Części ósmej naszego topiku nie mogę dodać do ulubionych. x Adus nie trudno wyczuć,że jesteś wyluzowana i radosna. Robisz udane zakupy.Zakup fluidu to prawdziwe wyzwanie:) ważne ,że się udało. Wspomniałaś o przedświątecznym sprzątaniu. Ja pomyślę o tym ...jutro;) ponieważ na samo wspomnienie robi mi się bleee i bul bul:D x Cyferko Narzekasz,że u Ciebie szaro i zimno. U mnie co prawda jest chłodniej ale słońca mam ponad miarę.Przeganiam go aby poszło do Ciebie ale nic z tego. x Imus Chwaliłam się,że Positivum dobrze na mnie działa ale ostatnio też mam zawirowania senne. Budzę się przed czwartą i koniec spania.Prawdziwy koszmar. x Miłego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Globusku, u nas zimno straszliwie... widzę, że samochody i dachy białe... a na termometrze -2,2*C... a więc buziak serdeczny za Twoją gorącą kawkę...👄 spać nie możecie... ech, przykra sprawa... oj, znam ten ból bardzo dokładnie... mówisz, Kochana, że dalej nie możesz się zalogować, wejść na topik i dodać do ulubionych... nie, u mnie tak nie ma... część ósma dobrze się sprawdza... wszystko działa jak należy... a ja wstałam wcześniej... muszę zrobić zakupy, nastawić rosół i sprzątnąć chatę... bo w południe młodsze dzieci razem z wnusią przyjadą... dziś jadą do zaprzyjaźnionej pasieki i miody kupią... dla nas też... poprosiłam o lipowy i malinowy... tego ostatniego nie znam, a ponoć świetny jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa... no i przechwaliłam... pięć razy klikałam WYŚLIJ ODPOWIEDŹ... dopiero za szóstym razem maszyna mnie posłuchała... buuu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :-) Jestem z Wami na sobotniej kawie;-) Dzięki Globusiku. To ja wczoraj wieczorem skarżyłam się,że nie mogę się zalogować.Tak jak u Ciebie Globusiku,nie mogę dodać do ulubionych.No cóż,nie take przeszkody pokonywałyśmy;-) Ada miód koniecznie na zimę,jak jeszcze wiadomo z jakiego źródła,to super... U mnie -6 ;-) To chyba odpowiednia pora,żeby w aucie opony wymienić. Pozdrawiam Was cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha...liścik nie chciał się wysłać...skopiowałam,wkleiłam i nawet na niebiesko wyszło :-D Mały sukcesik od rana :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O boziuuuuu po ile wy macie lat ? Na globus mówią globusiku albo kupują ciepłe kapcie bo w domu zimno ! I jeszcze z serduszkiem !!! Boszeszzzz! Ja mam zwykle plastikowe czarne i śmigam na codzień w nich bez skarpet -oczywiście, jak to czytam to mi żal doope ściska, powinnyscie wszystkie iść na leczenie i jeszcze ta kawa noo kurffa rozkłada mnie do reszty !!! A mam 55 lat !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm... kto nie chce - niech nie czyta, nie pisze... wszak nie ma takiego obowiązku... i tyle... kropka... a nawet trzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Liścik ,globusiku, zamieniacie się w małe dzieci a dlaczego ? Bo w rzeczywistosci jesteście znerwicowane z psychicznymi problemami stare rapuchy i aby to ukryć musicie mówić jak dziecko np. Pieniążki, globusiku itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego gosciu sie stroszysz od rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cyferko, macie -6 to już nie przelewki... opony KONIECZNIE... a moje kapcie (tak! te szare, filcowe, z pięknym czerwonym serduszkiem) sprawdzają się świetnie... nareszcie mam stopy rozgrzane...:D zakupy zrobione... wołowina na rosół nastawiona... biorę suńkę i do lasu idziemy... paaa...!! ♡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie coś nic w zyciu nie zdobylo bo jak można poertolic jak małe dziecko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strosze ??? Wyśpij się niemoto bo u ciebie zimno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nałóż sobie filcowe kapcie z czerwonym sercem bo masz stare przemarzniete nogi z powodu wieloletniej nerwicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adazina
Witajcie !! Gorąca i pachnąca kawa już czeka: (_)> (_)> (_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorąca, bo na dworze mróz -4*C... a pachnąca, bo taką lubię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Aduś tak poproszę gorącą kawę. U mnie -5 i szadź więc jest naprawdę zimno. x Pamiętasz piosenkę ...a mnie jest szkoda lata!!! oj szkoda mi szkoda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Globusku !! ❤️ Taaak... zima zagościła nam... do niedawna było lato... nagle pstryk i jest zima... a piosenkę pamiętam dobrze... "Już niedługo i zima przyleci, Pełna śniegu, zawiei, zamieci. A mnie w głowie poziomki i głupstwa, Jakiś koncert i Wisła, i las."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×