Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

Kobiety dojrzałe część ósma

Polecane posty

I już sobie tę stronę MODNA KIECKA do zakładek dałam... dzięki za pokazanie jej...!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki, popatrzcie... wcale teraz nie trzeba szlabanu przepychać... strony same wskakują...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imuś, o kurde... 15 stopni w domciu, to faktycznie maleńko... dobrze, że starszak w chacie jest i rozpali pod kotłem...:D zaraz lepiej się zrobi... kocham ciepełko... nie znoszę zimnicy... u sąsiadów nade mną dalej meble skręcają... wrrr... wrrr... wrrr... i tak do wieczora... do późnego wieczora...:P a panowie, co elewację sąsiedniego bloku robią, mają dziś wolne... pewnie z powodu potwornego zimniska... i całe szczęście, że nie muszą po rusztowaniach skakać... przykro mi się robiło jak na nich patrzyłam... kurtki watówki, czapki uszanki... a i tak wyglądali na zamarzniętych... od 7:30 zaczynali, a o 16:30 kończyli... biedacy... mądrego szefa mają, że ulitował się nad nimi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imuś
Adziu Obie kiecki bardzo ładne Bierz! :) To mój niedobry szef ;) Pracujà na dachu nawet w dużym mrozie Gdy spadnie dużo śniegu,to wtedy mają 2 tygodnie przymusowego urlopu A ocieplenia bydynków nie robi się w mrozie bo wtedy klej nie trzyma Nam tak zrobili i tynk odpada Ciekawe jak tam Globusik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imuś, cieszę się, że i Tobie te ubranka się podobają...:D jednak na razie nie kupię ich... poczekam, aż mi się waga unormuje...:P bo jak jeszcze uda mi się schudnąć, to wtedy byłyby za duże...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imciu, taaak... mój mąż też twierdzi, że tego typu robót nie wykonuje się o tej porze roku... i chyba wie co mówi, bo jest przeca inspektorem nadzoru budowlanego...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :-) Ada,ładne...już coś u nich kupowałam... rozmiarówka jest bardzo zaniżona...przynajmniej 2 nr Ale ciuszki fajne. Ja właśnie taki luźny styl lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Przybyłam na resztki kawy. Co mi tam dobre i tyle;) x Otóż poczytałam Was od deski do deski. O diecie Adus piszesz rzeczywiście prawdę. Błędem dużym jest przez trzy dni głodować. Uważam,że tym sposobem wyniszczamy organizm. Ponieważ zupy bardzo lubię jem je każdego dnia, Nie stosuję diety i na szczęście ostatnio udało mi się troszkę /3kg/ przytyć. x Bardzo podoba mi się sukienka bluzka też ale jest bardziej sportowa. Nie wiem dlaczego ale nic nie mogę włączyć do ...ulubionych. Może nie potrafię. x Cyferko spacer z rana to super sprawa. Mnie dzisiaj zmusili do wyjścia o godzinie siódmej i na prawdę wróciłam rześka do chałupy. Z rannym wychodzeniem mam ogromne kłopoty. Jestem zła jeśli muszę wystawić nos za okno. x Imuś Nie spostrzegłam dlaczego masz zimno w domu.Może czegoś nie doczytałam! U mnie jest ciepło choć przy wietrze temperatura w chacie jest zawsze niższa. x A teraz o sobie dwa słowa. Mimy odłączyli ode mnie.Wyniki będą dopiero za dwa tygodnie. Przy odbiorze będzie ustalona data wizyty u kardiologa. EKG niby nic nie wykazało.Mam pewnie caly układ krążenia do ....doooopy.... i dlatego ciśnienie wysokie. Mimo tego,że w lodówce widzę żeberka postanowiłam dać sobie luz i po zakupy wyjdę jutro. x Aaaa jeszcze jedno spotkałam pseudo przyjaciółkę. Podniosła mi i tak wysokie ciśnienie. Zacytuje jej słowa ....jak się lepiej poczujesz to ugotujesz kluski!!!! x Dobrego dnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam od pana pomnikarza. Nie spodobała mi się płyta,ponoć specjalnie przywiózł dla mnie, bo inna ....czarny kamień z niebieskim nakrapianiem,tak mozaikowo... Pierwszy raz taką widziałam,ale ogólnie płyta wyglądała tak jakby była zakurzona,patrząc na nią miałam ochotę przecierać ją...nie o to mi chodziło. Umówiłam się z nim w sobotę na cmentarzu,pokażę mu o co mi chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Przybyłam na resztki kawy. Co mi tam dobre i tyle;) x Otóż poczytałam Was od deski do deski. O diecie Adus piszesz rzeczywiście prawdę. Błędem dużym jest przez trzy dni głodować. Uważam,że tym sposobem wyniszczamy organizm. Ponieważ zupy bardzo lubię jem je każdego dnia, Nie stosuję diety i na szczęście ostatnio udało mi się troszkę /3kg/ przytyć. x Bardzo podoba mi się sukienka bluzka też ale jest bardziej sportowa. Nie wiem dlaczego ale nic nie mogę włączyć do ...ulubionych. Może nie potrafię. x Cyferko spacer z rana to super sprawa. Mnie dzisiaj zmusili do wyjścia o godzinie siódmej i na prawdę wróciłam rześka do chałupy. Z rannym wychodzeniem mam ogromne kłopoty. Jestem zła jeśli muszę wystawić nos za okno. x Imuś Nie spostrzegłam dlaczego masz zimno w domu.Może czegoś nie doczytałam! U mnie jest ciepło choć przy wietrze temperatura w chacie jest zawsze niższa. x A teraz o sobie dwa słowa. Mimy odłączyli ode mnie.Wyniki będą dopiero za dwa tygodnie. Przy odbiorze będzie ustalona data wizyty u kardiologa. EKG niby nic nie wykazało.Mam pewnie caly układ krążenia do ....doooopy.... i dlatego ciśnienie wysokie. Mimo tego,że w lodówce widzę żeberka postanowiłam dać sobie luz i po zakupy wyjdę jutro. x Aaaa jeszcze jedno spotkałam pseudo przyjaciółkę. Podniosła mi i tak wysokie ciśnienie. Zacytuje jej słowa ....jak się lepiej poczujesz to ugotujesz kluski!!!! x Dobrego dnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Globusiku :-) Nie pij resztek, niosę świeżutką;-) Dobrze,że już wróciłaś... :-D no niezła jest ta Twoja pseudo :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusku, to dla Ciebie... żebyś kawowych resztek nie piła... 🌼 (_)> 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo... widzisz Globusiczku... masz dwie gorące... od Cyferki i od Ady... ta niby-przyjaciółka, jak zwykle, tragiczna... mam nadzieję, że tym razem odszczeknęłaś się jakoś... a w każdym razie nie umówiłaś się na robienie tych klusek... niech paniusia spada... x Cyferko, oj... mnie się takie "melanżowe" nagrobki nie podobają... jakoś mało elegancko wyglądają... rodzice i dziadkowie mają szary granit... teściowie i szwagier granit czysto czarny... powiem Ci, że ten szary jest bez porównania łatwiejszy w utrzymaniu... nawet gdy z lekka przykurzony, to nic a nic nie widać... ten gładki czarny przepięknie wygląda... ale każdy pyłeczek na nim z daleka widać... myty jest dwa razy w tygodniu (oczywiście z zimową przerwą, bo wtedy na cmentarzu wodę zakręcają) i ciągle zakurzony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imuś
Witaj Globusiku No masz! Co za babsztyl! Ja bym jej te kluski ugotowała ale dodałabym wszystkie przyprawy jakie mam w domu ;) Może by jej się w końcu odechciało Albo niech sama się nauczy Też mam problem z rannym wychodzeniem z domu W sobotę muszę wstać bardzo wcześnie bo wyjazd do Poznania o 7 Czekamy na wyniki razem z Tobą Oby były dobre Ogień wygasł,ot cały sekret zimna w domu ;) Cyferko Dobry pomysł z tym cmentarzem A zdjęcia nie miałaś? Adziu Mamy znajomego inspektora budowlanego Mówią na niego Stalin :D I faktycznie,normalnie sobowtór!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki, chyba wybiorę się do miasta, bo zapasy mi się kończą... apteka - leki na stawy dla suńki... Biedronka - kawa MK-Cafe... Rossmann - płyn do prania i filtr do wody... jutro nie mogę, bo to ja wnuśkę z przedszkola odbieram... w soboty, ze względu na koszmarny tłok, nie lubię takich zakupów robić... wypada więc, że dziś pojadę... chyba...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem po dwóch zupach...:D dziś jem o takich godzinach: 9:00 11:30 14:30 17:30 20:30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imuś
Adziu U mnie dzisiaj gołąbkowa Moja lodówka też pusta Ale że w dslszym ciągu jest mi zimno,nie ruszam się z chaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jesteście bardzo kochane.Dziękuję. x W NIEDZIELĘ 'B' będzie transportowana do Warszawy.W poniedziałek operacja. Jest i mi bardzo źle!!!!!!!!!!!!!!!!! nie mogę być przy niej❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam się z Wami i dobrego dnia życzę. Na rozpoczęcie dnia oczywiście kawa. Przygotowałam i zapraszam. x Konieczność mnie zmusza do wyjścia.Zakupy trzeba zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adazina
Witajcie !! Globusku, serdeczny uśmiech za kawkę... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obie wcześnie wstałyśmy... Ciebie Globusku konieczność zrobienia zakupów z łóżka wygnała... a mnie babcine obowiązki... wczoraj do późna siedziałam z nosem w kompie... oglądałam na żywo transmisję z wyborów MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO... układ sił wynosi tam PIS 17 radnych KOALICJA OBYWATELSKA (PO + PSL) 16 radnych... to co tam PIS-owcy wyprawiali było czystą parodią wyborów... protesty koalicjantów na nic się zdały... biedne to nasze łódzkie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :-) Mroźny fajny poranek. -7 o 6 z rana było. Dopiero zasiadłam do kawy. Globusiku dzięki.To już w przyszły poniedziałek? Nie zamartwiaj się Globusiku ,niektórych spraw nie przeskoczy się. Zrozumiałe jest,że fizycznie nie będziesz mogła być z B...ona zapewne będzie czuła Twoją bliskość. To bardzo poważna operacja :-( Daj Boże,żeby wszystko przebiegło pomyślnie. Z całych sił będę trzymała kciuki. X Ada za wnusią pewnie bardzo się stęskniłaś ? Imuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dziękuję Cyferko tak to bardzo poważna operacja a przed operacją stan "B" jest również poważny. Na tyle poważny,że w Warszawie wyrazili zgodę nie czekając na wyznaczony termin!! x Wierzę,że będzie dobrze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imuś
Dobry wieczór kumpelki ;) Globusiku Bardzo mocno trzymam kciuki za powodzenie operacji B Czekamy razem z Tobą Przycupniemy sobie i potrzymamy się za ręce Bardzo liczę na to,że przyniesiesz nam dobre wieści Nie czekajcie jutro na mnie Wyjazd o 7 rano Chyba,że znajdę chwilę w tym ferworze i pierwsza zaparzę czarną a dla Adzi białą;) Miłego weekendu Wam życzę i spokojności Pogody ducha również ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imuś
Cicho włączam czajnik i parzę dla Was kawę Będzie czekała na stoliku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Imuś witaj za kawusię dziękuję. Za ciepłe słowa również❤️ Uważajcie na drodze.Życzę Wam szerokości. x Dla Twojego Jubilata składam serdeczne życzenia. Zdrowia,szczęścia i wszelkiej pomyślności. J jest w najpiękniejszym wieku. Młody facet .Prawda jeszcze ....smarkacz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :-) Imuś szerokiej drogi. Przywieź dobre wieści;-) Wszystkiego najlepszego dla J 🌻 U mnie zaczyna prószyć :-( Lodowaty wiatr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adazina
Witajcie !! Imuś, buziak za kaweczkę...👄 i jak miło, że pamiętałaś jaką lubię... tak, uważajcie na drodze... czy dobrze pamiętam, że do Poznania jedziecie...?? a tam autostrada w okolicach Wrześni całkowicie zablokowana... groźny wypadek z udziałem TIR-a i busa... mam nadzieję, że Wy tamtędy nie jedziecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×