Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Śluz objawy w pierwszych tyg ciąży

Polecane posty

Gość gość

Witam kobietki. Mam pytanie do tych które już maja lub spodziewają się maluszka .. współżyłam z partnerem w dni płodne , nie zabezpieczamy się. Partner nie dochodzi we mnie chciaz nasienie spływa mi do pochwy oraz przecież podczas stosunku wydziela śluz z niewielka ilością plemników ... mianowicie jest za wcześnie na zrobienie testu ale pojawiła się zgaga , ból piersi i silne kłócić jajników bolesne skurcze macicy oraz moja uwagę zwrócił bardzo gesty zbity śluz przypominający biały ser , nie wydziela żadnego przykrego zapachu. Jak było u was z śluzem zaraz po zapłodnieniu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam ze mocz stał się bardzo żółty o charakterystycznym zapachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taki sam jak w każdym normalnym cyklu. Może masz infekcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Gęsty biały śluz jest FIZJOLOGICZNY (o ile nie powoduje pieczenia i nie ma przykrego zapachu).Nie ma nic wspólnego z infekcją.Występuje normalnie w każdym cyklu po owulacji, a również w ciąży.Niektóre kobiety rzeczywiście w początkach ciąży obserwują zmianę zapachu ciała lub/i moczu.14 dni po stosunku, który podejrzewasz o "zajście" zrób test ciążowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gesty, serkowaty śluz przed okresem jest absolutnie normalny. Chyba, ze ma przykry zapach i dodatkowo występuje swędzenie/ pieczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×