Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mały przyrost beta hcg

Polecane posty

Gość gość

Dziewczyny leżę w szpitalu we wtorek bylam u gina potwierdzić ciążę. Zbadał mnie i kazał zrobić beta hcg, skarżyłam się na ból brzucha więc powiedział, że jak beta się potwierdzi to zostawi mnie na obserwacji. No i od wtorku leżę w szpitalu na USG widać tylko pęcherzyk. Beta troszkę ponad 6000 powtórzona 48 później trochę ponad 7000. Nie znam dokładnych wyników bo widziałam je tylko przez chwilę. Om 16.08 cykl e mam nie regularne. Dostaje duphaston ( czy jakoś tak) 3 razy dziennie. Czy to nie za mały przyrost ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A lekarze nic ci nie powiedzieli?? "Poziom beta hCG w ciąży Poziom beta hCG w krwi kobiety wzrasta z tygodnia na tydzień. Największy wzrost dokonuje się w pierwszych dobach po implantacji. W ciągu 72 godzin poziom hCG wzrasta o ponad 110 procent! Tak szybki wzrost utrzymuje się do 12. tygodnia ciąży. Od drugiego trymestru poziom beta hCG zaczyna opadać."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarze mowia, że czekamy aż coś się pojawi na USG. Nie mówią czy dobrze czy źle jak zapytałam to powiedział, że czekamy i wyszedł z sali..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałam go i jest za mało.. dlatego się martwię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety ale nic więcej w tej chwili nikt ci nie powie. Skoro lekarze każą czekać to nie ma innej opcji. Nieregularne cykle czyli od ilu do ilu dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od 30 do nawet 40 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj na USG nic nie było widać. Dzisiaj myślałam, że zaczęłam plamić ale to biały śluzbiboholbie czuję się tam mokra. Od jakichś 4 tygodni nie miałam w ogóle ochoty na seks a dzisiaj nabrałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poronienie postepuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To w jakim tyg jesres ? W 7 serduszko jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od om 6 plus 4 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to cos kiepsko ale wiesz owu mogla sie przesunac sluchaj lekarzy na pewno wiedza co robia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam bardzo podobną sytuację i urodziłam zdrową córkę. Całą jednak ciążę byłam w młodszej ciąży niż wszystko by na to wskazywało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czekaj nic nie zrobisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszpitalna
Ja tez jestem w szpitalu od środy tyle ze ja miałam krwawienia i brązowe plamienia. Jestem w 6 t. 6 d w środę na usg było słychać serduszko Jak się trzymasz ? Bo ja ciężko... to czekanie mnie dobija... Pisałam już tutaj temat ale jakoś nie mogę go odnaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj czuję się już lepiej. Mąż był u mnie od rana, ale co przeżyłam w nocy to moje.. lekarz na obchodzie wieczornym zabrał mnie na USG. Pytał po raz setny o wszystko i mówił, że już powinno być widać płód i bic serduszko, że on nic dobrego nie widzi i że pewnie poronie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację czekanie jest najgorsze.. ja jutro rano będę miała betę robiona.. a ty masz jakieś badania robione ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj tylko wymusiłam hcg ale wynik będzie dopiero w poniedziałek. Powiedzieli mi ze nie ma potrzeby wcześniej tam grzebać... i dopiero w poniedzialek. Mam leżeć leżeć i leżeć być dobrej myśli i się nie denerwować. Twoja pierwsza ciaza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszpitalna
Ja mam córkę 6 letnia. I 1 poronienie za sobą.. tragedia... nie chce juz nigdy tego przechodzić. Mam dzieje ze teraz będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to moja pierwsza ciąża. Dziwne, że wynik dopiero w poniedziałek mi pobrało krew o 6 a o 8 juz miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dziwne ale co poradzę to już bym wolała zostać w domu. Nawet badania moczu nie miałam. Teraz przywieźli kobietę w 9 mśc z wysypka jeszcze się czymś zaraze. Po za tym bardzo dawno nie widziała prysznica. Ręce opadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Puste jajo tam nie ma co opłakiwac, nie ma przecież zarodka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czekaj cierpliwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko kiedy robiłaś test? Jestem prawie w podobnej sytuacji, lekarz każe czekać, z tym ze nie jestem w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Justa -zbyt słaby przyrost. Co na to lekarz? Autorko a co u ciebie? jak beta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w przypadku pustego jaja płodowego zarodek był! ale się wchłonął!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide dopiero dziś :-( Myslałam że będe czekać do 7 tyg (teraz mam 6), ale przyśpieszyłam wizytę. To moja 4 ciąża: pierwsza poronienie, 2 kolejne ciąże bez komplikacji, zdrowe córeczki (wteddy nie mierzyłam beta wiec nie mam porównania).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jutro kolejna beta chociaż nie wiem po co mi ja robią.. ostatnia była w niedzielę 11000 na USG też jeszcze nic nie widać ;( jutro też będę miała robione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już po wizycie u lekarza. Śliczny pęcherzyka z widocznym zarodkiem. Więc chyba ta beta hcg nie do końca ma przełożenie na moją ciążę. Teraz tylko muszę odpoczywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×