Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Czy zdarza wam sie uprawiac przygodny seks bez zabezpieczenia?

Polecane posty

Gość gość

Z nieznajomym, nieznajomą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy, zycie mi mile, nie chcę hiv, ani kiły. kto tak robi, jest po prostu idiotą bez instynktu samozachowawczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CiekawaŚ
ja tam jestem otwarta na wszystkie propozycje ;p a czasami dla odmiany warto tez sprawdzic co w słuchawce piszczy i jak ;) bardzo lubie eksperymentować dlatego w sumie szukam dobrej antykoncepcji żeby nigdy nie musiec z niczego rezygnowac gdy cos sie nadarzy ;) słysząłam o długoterminowej wkładce levosert - ma ktoras?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nienawidze prezerwatywy szukam partnerek pewnych i mam taka ,dla obu stron jest przyjemne ,czuje cieplo i wilgoc a kobieta cieplo mojego fiuta , nie czujemy gumy tylko prawdziwa skore i cialo ,a kulminacja jest kiedy sie w srodku zleje,lubimy jak dlugo mam przerwe ,jajka mam pelne i mam obfity wytrysk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewna partnerka? A kto to/co to takiego gdy mówimy o przygodnym seksie? Ja nie wyobrażam sobie seksu z nowo poznaną laską bez gumki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja stala partnerka poznalem w sieci polubilismy sie a potem zaczelismy kochac bez prezerwatywy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie używałam żadnej prezerwatywy bo to już nie atrakcja. Po orgaźmie kobiety spuszczałem się na je brzuch i nigdy nie było żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz jak jestem po 50-tce to tylko gołego k****a chce, lubię jak mi się zleje w dziureczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te wszystkie choroby to wymysły. Miałem mnóstwo partnerek bez gumy, one też miały XXX przygodnych partnerów i wszystko ok, nic mi nie dolega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zlac sie w kobiecie to dla nas najwieksza przyjemnosc ,kochamy sie bez gumki lubie czuc naga c**e a ona mojego fiutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też wolę się pieprzyć bez gumki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja i moja kobieta bez stosujemy....kiedys z jedna stosowalem ultracienkie i rozne ale to nie to samo...kiedy sprobowalem bez juz wiem jest zbacznie przyjemniej...a juz szczytem glupoty oralny z tym nawet minete robia z zabezpieczeniem...kobieta moja dala cudowna odpiwiedz...robic loda mezczyznie w gumie to glupota bo to jakby nie bylo rzeczywiscie jak lizanie w papierku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też daję bez gumki ale tylko znajomym i pewnym facetom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt ze jesli oboje partnerow sa zdrowi guma to niepotrzebna bariera ...calkowicie czuje sie zlaczony z moja ukochana kobieta...konczymy w srodku...zlac sie w kobiecym lonie jest tak wielka przyjemnosc ze nie ma slow aby opisac to szczescie...jest to po prostu czysta rozkosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie w dziejszych czasach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks z guma jest znacznie mniej przyjemny nie ma jak kontakt nagoch cial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teppic No1
Nie używam prezerwatyw, bo to nie dla mnie, ale na przestrzeni ostatnich 12 lat każda dziewczyna, z którą poszedłem do łóżka, była mi znana na tyle, by nie nazywać tego przygodnym seksem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrobiłam kilkadziesiąt lodów bez zabezpieczenia poznanym tego samego wieczoru facetom, ale jeśli chodzi o seks to zawsze w prezerwatywie. Z choroby można się wyleczyć, ale z ciąży już nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
była ci znana ? bliżej czy dłuzej niz trwał stosunek ? no przy analu może ci wyjawiła nazwisko i stanowisko jaki zajmuje ehheheh...a może załatwisz jej jaki staż po wszystkim coby się nie przyzwyczajała? szacun - widać że masz pozytywny stosunek do kobiet tylko taki...hmmm... mało wdzięczny lub bezdzwieczny :-PPPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie życzę wam żadnej choroby. Ja mam WZW typu B. Przez wiele lat zylem w nieświadomości. Teraz jest na to szczepionka, ale nie wszyscy sa zaszczepieni. Mógłbym zarazić. Jest wiele chorob przenoszonych droga płciowa. Wpiszcie w wyszukiwarkę na forum hiv lub aids to zastanowicie sie nad swoim postępowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w swoim przypadku wolę bez o wpadke nie muszę sie juz bać bo jestem po wazektomi a jeśli chodzi o przygodny seks to wole nie ryzykować przez choroby ktore dalej można sprzedać musiałbym kogoś choć troche poznać i coś o nim się dowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.10.2017 o 12:57, Gość gość napisał:

 

Czy zdarza wam sie uprawiac przygodny seks bez zabezpieczenia?

Z nieznajomym, nieznajomą?

Tak, bardzo  często... a potem się budzę... 😞

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do HIV podobno ma jest szczepionka w fazie testow więc nic straconego 

Na razie trzeba obejść się smakiem albo zostać qurką z certyfikatem "LessHIV"

Edytowano przez Maikeru1337

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×