Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rozetka92

Ma ktos w domu Swinke morska

Polecane posty

Gość Rozetka92

Hej przymierzam sie do kupienia swinki morskiej rozetki :) i chcialam spytac czy ma ktos takiego pupila w domu?jakie sa jego plusy i minusy?bo waham się odrobinkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja hoduje od 10 lat prosiaczki. jak chcesz to pytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wolałbym Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie prosiaczki chodujesz?mozemy jakos pogadac na messengerze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
peruwianke, american, angore :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super zwierzątka czyste ciche niedrogie w utrzymaniu wydaja rózne dzwieki mają swoja mowę jakchca jesc potrafią głosno sie dopominać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam psa To taka prawie świnka morska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co masz ratlerka to takie dwie swnki morskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21,12 jakjuz skończyła 8lat tojeszcze maxjakiesdwa jej zostało moje sąmłode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilka,ale wydaje dźwięki i zachowuje sie jak świnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam dawno temu owczarka alejuz go nie mam był grzeczny/szkolony nie zachowywał sie jak świnia natarczywy były tylkoprzy misce hahhahahahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo przyjazne zwierzątko. Czyszczę klatkę raz w tygodniu a raz w miesiącu ją kąpie ( wiem,że nie ma zwolenników kąpania świnek ale dzięki temu nic mi nie śmierdzi) żyje tyle lat więc pewnie na zdrowiu się jej to nie odbiło, a sama ona się przyzwyczaiła;)) co 2 miesiące obcinam pazurki. Je mieszanki ziarenek, lubi chleb, sałatę, ogórek, mlecze;) w sumie to lubi wszystko co może;) moja miała uczulenie na trociny;) więc ma ścielone słomą i sianem;) Klatka duża około metra. Wad raczej nie ma jedynie jeśli jesteś uczulona;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś super zwierzątka czyste ciche niedrogie w utrzymaniu x widac, ze pisal to ktos kto ich nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście ze są ciche chomiki w nocy rozrabiaja świnki sa ciche w dzień prowadzą rozmowy aletosłodkie a utrzymanie ich jest mega tanie dwie klatki plus wybieg karma i zielenina majątku nie koszują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Planuje kupic rezetke dlugowlosa:) oczywiscie bede przycinac futerko:) mam w domu 4 latke ale akuratnie ona jest nauczona co mozna a co nie przy zwierzaku:) nie mam w domu zadnego alergika i soe troszkę balam czy swinki morskie nie wywoluja alergi...samiczke chce kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam wrazenie, ze same dzieci sie tu wypowiadaja. Swinki nie moga zyc same. To nie chomik. Swinki sa zwierzetami standymi. Klatka dla 2 swinek to minimum 100x50, Zadnych trocin, słomy czy zwirku. Do jedzeniea przede wszystkim siano, warzywa i karma peletowa typu Versele Lagi + witaminy. Na podloze maty higroskopijne albo polarek. Kuweta oddzielnie. Obowiazkowo musza miec jakis domek, gdzie beda mialy spokoj. x Podsumowujac koszty swinki są wysokie. + jesli dojdzie ci chorowity egzemplarz to za wizyte u weterynarza placi sie ok 100zl. Klatka ok 400zl siano ok 10zl karma pelletowa 40zl warzywa tez kosztuja. witaminy 30-40zl maty ok 20zl domek ok 40-50zl No i same swinki od 80zlx2=160zl Licz, ze ok 700zl wydasz na start. Chyba, ze to tylko twoj kaprys i chcesz ją wiezic i męczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozetka92
U mnie w miescie ceny sa duzo nizsze niz opisujesz...o ceny na start juz wiem co i jak chodzi mi jakimi one sa zwierzakami.sswinka u nas w domu otrzyma naprawde mnóstwo uwagi.ten post powyzej ze planuje kupic samiczke to moj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łóżeczko 10zl Kołdra 20zl kocyk 15 zl Garnitur na wyjście 60 zl Dezodorant pod pachą 5zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zacznijmy od tego, ze hodowli rozetek nie ma w polsce i trzeba je sciągac zza granicy. Z zoologicznych sklepów sie nie kupuje zwierzat i to wie kazdy. 2. jak juz pisalam nie mozesz kupic 1, a minimum 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś , widać że znasz się na rzeczy ale autorka wątku oczywiście Cię oleje, to smutne że ludzie zwierzęta traktują jak zabawki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Może u Ciebie na wsi tak tanio, ale w mieście ceny się różnią: ŁóżKO - 800 zł wzwyż Kołdra 90 zl poduszka 40 zł kocyk 40 zl Garnitur na wyjście 120 zl kwiatek - z biedronki - 5,99 zł Dezodorant pod pachą 5zl - tu ceny są taki same

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jestem na weterynarii, to jak moge sie nie znac? :) Ale bardzo mi miło, że ktoś to docenia. :) Niestety, ludzie mają przeświadczenie, że jeśli coś jest małe i puchate to ma małe wymagania. Nietstey jet wręcz przeciwnie. Zwierzątka futerkowe są niezwykle chorowite i wymagające. Im mniejszy pupil tym ciezej mu pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja hodowałam świnki, a kiedy dziecko się w domu pojawiło to trzeba było się ich pozbyć. Osobiście bardzo he lubiłam i z chęcią się podzielę doświadczeniem z hodowli tych zwierząt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro byłas w stanie pozbyc sie zwierzęcia jak starej porwanej bluzki to lepiej nikomu nic nie doradzaj :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu wiki jak pojawilo sie dziecko musialas sie pozbyc swinek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaraz przeczytamy, ze swinki były agresywne dla dziecka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak wyglada rytm dzienny i nocny swinek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sensie, czy w nocy śpią? :p Moje były spokojne, tylko że dawały o sobie znać jak coś lub kogoś uslyszały. Za dnia też były spokojne, a piszczały kiedy ktoś się zbliżał do pokoju. Ja je miałam w sumie 11 lat i byłam z nich zadowolona. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×