Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

magkaa89

Odczepiny problem pomocy

Polecane posty

Mam następujący problem. Na weselu będzie bardzo mało osób stanu wolnego (może z 5 pan i 8 panow)w tym większość dzieci. Więc nie ma komu łapać welonu ani muszki. Więc zastanawiam się czy wystarczy samo zdjęcie tych atrybutów wśród przyspiewek a potem jakąś zabawę puścić np w zoo. Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może niech młody nie rzuca muchą a Ty po prostu rzuć wiązanką pod kościołem ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magkaa89
Czytałam gdzieś jeszcze propozycje aby zaprosić wszystkich gości do łapania kto złapie ten dostanie tajemniczą wróżbę. Ja myślę aby trochę to udoskonalić i np do takiej wróżby "los jest przezorny, nie do każdego się uśmiecha. Lecz gwiazdy Ci sprzyjają i jeszcze w tym roku dostaniesz zastrzyk gotówki" wręczyć strzykawkę wypełnioną groszami. co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do gość dziś ślub będzie cywilny. Pozatym nie spodziewamy się dodatkowych gości stanu wolnego na sam ślub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko - oczepiny nie odszczepiny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siekba
Zdarza się taka sytuacja..Co czynić??Zaprosić "kawalerów,panny:)orderu:)"w skrócie,tych co mają staż małżeński i chęć do zabawy.Kto,kolokwialnie mówiąc złapie welon,krawat/muszkę/czyni to,co wodzirej każe.Słuszny wiek nie ma tutaj znaczenia:)wszystko można powtórzyć:)...jak kiedyś na swoim weselu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×