Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mestates09

Odrzuciła mnie a dalej do mnie pisze

Polecane posty

Powiedziałem koleżance co czuję.Odrzuciła mnie. Chciałem zerwać kontakt lecz Ona po kilku dniach napisała że się do mnie przywiązała.Pisze do mnie nadal lecz sądzę że to nie ma sensu skoro Ona nie chce ze mną być.Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pies ogrodnika! olej ją - mówię to jako kobieta - jest szansa, że jeszcze do Ciebie przyleci na kolanach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chce zebys ja zdobywal,staral sie o nia,zapros ja gdzies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś sprawdza cie chce wiedziec jak silne sa twoje uczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie poddawaj sie,spotykaj sie z nia,obserwuj jak sie zachowuje i co mowi,daj nam tu znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedziała że jej podoba się mój kolega.Za tydzień wyjeżdżam za granicę na 2 miesiące.Chciała się spotkać,pożegnać...tylko że Ja nie mogę pogodzić się z faktem że Ona mnie nie chce,nie chce robić mi nadziei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co dajecie autorowi te głupie rady, żeby się starał?? Przecież ona mu wyraźnie powiedziała, że go nie chce i w dodatku podoba jej się ktoś inny. Autorze daj sobie spokój, jesteś jej tylko potrzebny do łechtania jej ego, a ty będziesz tylko cierpiał. Nie odpisuj, zerwij kontakt całkowicie i poszukaj kobiety, która pokocha cię prawdziwie. I tylko ciebie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 20 lat Ona 15 ale to jak grom z jasnego nieba.Nie wiem czego Ona ode mnie oczekuje.Ale to nie ma sensu,chcialbym zerwac kontakt ale jakos mi trudno a widac ze ciagnie Ją do mnie i na odwrot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szry
FRIENDZONE to ci cie spotyka jest tego kwintesencja. Te wszystkie "dobre" rady typu: -staraj sie -zdobywaj -spotykaj(WTF?!) sa GOWNOWARTE. pisze je kretynki, ktore zachowujac sie jak rozwydrzone gowniary zadzierajace arogancko nochale, oczekuja ze beda traktowane jak ksiezniczki. naogladaly/naczytaly sie p*****l i chca innych zmusic do zycia w ich pomylonych opowiesciach, nie sluchaj tego szajsu. teraz krotko: okresliles sie, zostales odrzucony, przestawiony do wiecznego friendzone, masz 2 opcje: 1 - meczyc sie cale zycie, bo nie wypusci cie z tego bez walki i manipulacji, gry na twoich uczuciach 2 - calkiem sie odciac i nie dac sie nabrac na typowe zagrywki(placze, nagle wyznania - ktore potem beda odwolane jak odniosa skutek) polecam opcje 2 - bedziesz mogl znalezc sobie kogos wartosciowego, chocby powiernika/powierniczke, z czasem i milosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olej ją, zerwij kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie słuchaj tych zazdrośników to twoja konkurencja dlatego oni chcą dla ciebie źle żebyś się poddał bo wtedy ona będzie wolna dla nich nie słuchaj takich negatywnych podpowiedzi jeśli ona naprawdę ci się podoba walcz o nią (jestem facetem i dobrze ci radzę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyjaźń oznacza - nie nadajesz się na mojego mężczyznę. Ja takie coś zrywam, bo by mi tylko mieszało w głowie. Kiedyś się starałem, myśłałem, że na razie przyjaźń =-niee jeszcze gorzej sobie narobiłem w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie pusto w głowach! Kobieta lubi być gonionaczyli ucieka albo sama szuka kontaktu jak coś chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×