Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gargantula

Najlepszy gabinet medycyny estetycznej POZNAŃ??

Polecane posty

Wypełniałam bruzdy nosowo-wargowe oraz modelowałam usta (małam widoczną asymetrię) w Prodermie i jestem bardzo zadowolona z efektów. Usta wyszły pani Marcie przepięknie, w końcu pozbyłam się asymetrii a bruzdy wypełnione. Rewelacja!

Gość Rivendell clinic poznan

Czy ktoś korzystał z usług rivendell clinik z dr kraśnika? Będę wdzieczna za odpowiedz

Gość Monika B

Słyszałyscie o zabiegu estgen? Podobno lepszy od botoksu i wypełniaczy, a jest bardzo naturalny

Gość ladyB

Mieszkam w Poznaniu i byłam w kilku klinikach i stwierdzam, że wolę pojechać jednak w okolice Poznania :) Mam zaprzyjaźnioną panią doktor w Wolsztynie. Świetna specjalistka i ciepły człowiek. Przyjmuje w Skin&Smile, tak więc polecam. Kameralna atmosfera

Gość ewa71

Jesli Poznań to tylko Medi Art Clinic. Zabiegów do wyboru jest sporo, co jakiś czas wracam na kwas hialuronowy i jestem zadowolona. Zawsze twarz zyskuje młodszy wygląd, jest bardziej nawilżona, mega miękka i tak zdrowo wygląda :)

Gość tatka345

Aestetic Clinic i dr Rosiński. Polecam bardzo! Doktor jest świetnym specjalistą i śmiało można mu zaufać. Ja robiłam u dra kilka zabiegów medycyny estetycznej i zawsze byłam zadowolona z efektu. Na pewno na wagę złota jest tutaj doświadczenie doktora i jego wiedza, ale też podejście do pacjentka/pacjentki - zabiegi są dobierane bardzo skrupulatnie, doktor myśli długofalowo, nie ma tu działania chaotycznego czy bez pomysłu. 

Dużo właśnie czytałam pozytywnych opinii o tej klinice Aestetic Clinic i doktorze Rosińskim. Możesz napisać jakie konkretnie zabiegi robiłaś? Mnie po głowie chodzi botox i też myślę o powiększaniu ust, bo moje są wąskie i całe życie były moim kompleksem... A teraz chcę w końcu zrobić coś dla siebie i pozbyć się tego kompleksu.

Jeśli chodzi o medycynę estetyczną Poznaniu, to tylko Magiczna Klinika. Byłam tam na modelowaniu ust i nosa kwasem hialuronowym i jestem bardzo zadowolona. Moja twarz wygląda naturalnie, ale wszystkie niedoskonałości zniknęły. Jestem zadowolona ze swojego wyglądu. Jeśli zastanawiacie się, czy zabiegi kosmetyczne są dla was, to ja mówię, że zdecydowanie tak.

W Poznaniu słyszałam o oddziale Magicznej Kliniki. Zresztą oni mają oddziały w całej Polsce, byłam w Krakowie i poleciłam ich moim koleżankom. Wszystkie jesteśmy zachwycone jakością zabiegów. Ja byłam na modelowaniu nosa, przyjaciółka na zabiegu na dłonie. Jesteśmy pewne, że tam wrócimy, bo panie doktor są doświadczone, mają dużą wiedzę. Widać, że robią to z pasji.

W Poznaniu byłam na zabiegu w Magicznej Klinice, bo skusiły mnie pozytywne opinie o nich. Cieszę się, że ich posłuchałam, bo moja twarz wygląda młodziej, a skóra jest bardziej jędrna. Bałam się, że niska cena zabiegu wiąże się z gorszą jakością, na szczęście okazało się, że to bzdura. Moje koleżanki zazdroszczą mi teraz młodszego wyglądu.

Ja z kolei często odwiedzam Magiczną Klinikę, bo mają świetną jakość zabiegów. Przekonałam się do nich, gdy zrobiłam po raz pierwszy wygładzanie zmarszczek kwasem hialuronowym. Efekt widać całkiem szybko. Zmarszczki są mniejsze, i to przez kilka tygodni. Polecam, zwłaszcza, że cena usługi nie jest wysoka.

Dziewczyny, które korzystają z Magicznej Kliniki. Słyszałam o Terminach Promocyjnych u nich. Że niby można wykonać zabiegi 50% taniej. Prawda to? Poszłabym na modelowanie ust, ale też nie chcę wydać dużo. I to byłaby dobra opcja więc może ktoś coś słyszał.

Edzia73, zgadza się, mają czasami bardzo fajne promocje na różne zabiegi. Nie ma co się zastanawiać, warto odwiedzić Magiczną Klinikę. Zwłaszcza, jeśli chcesz modelować usta. Domyślam się, że zależy Ci na naturalnym wyglądzie, a oni właśnie tak to wykonują ten zabieg. Usta są pełniejsze, ale nie wyglądają sztucznie.

Ja też byłam w Magicznej Klinice i polecam ich wszystkim paniom. Zdecydowałam się na początek na modelowanie ust i cieszę się, że się zapisałam na wizytę. Jeśli macie obawy, że będzie bolało, to nie ma co się bać. Zabieg nie boli, a usta są pełniejsze. Efekt widać po około dwóch dniach i utrzymuje się przez kilka miesięcy.

Aestetic Clinic. Świetny personel, na czele z drem Rosińskim, szerokie spektrum zabiegów, nowocześnie wyposażony gabinet, najnowszy sprzęt. Do tego bardzo przyjemna, kameralna atmosfera i atrakcyjne ceny. 

Często korzystam z zabiegów estetycznych i mogę polecić Magiczną Klinikę w Poznaniu. Byłam tam na modelowaniu ust i nosa. Polecam wszystkim, bo zabiegi były bezbolesne, a same efekty widać bezpośrednio po zabiegu. W końcu pozbyłam się garbka na nosie, a usta są pełne i nawilżone. Dodam tylko, że zabieg jest bezpieczny. Więcej informacji jest tutaj https://magicznaklinika.pl/

W Poznaniu byłam w Magicznej Klinice i wiem, że tam mają świetne ceny zabiegów, ale przy tym jakość jest bardzo wysoka. W ofercie są zabiegi na ciało i twarz. Ja akurat zdecydowałam się na wypełnienie zmarszczek kwasem hialuronowych i teraz mogę pochwalić się skórą jak u 20-letniej dziewczyny. Zmarszczki są wyraźnie wygładzone, a skóra jędrna.

Aga23 jak poszło to modelowanie nosa? Faktycznie takie efekty spektakularne? Nos to mój kompleks od lat, ale boję się inwazyjnej operacji. Może takie modelowanie nosa było dla mnie dobrym rozwiązaniem. Co sądzisz?

moniq12, wiesz co, szczerze polecam i nie wahaj się, bo na pewno będziesz zadowolona z efektu. Nie wiem, z jakiego powodu masz kompleksy, ale jeśli chodzi o garbek, to zniknął. Efekt jest naprawdę powalający. Też będziesz zadowolona.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się