Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mój problem polega na tym, że od kilku dni wyprowadziłem się na studia do Wawy

Polecane posty

Gość gość

wszystko jest ok ale.... wynajmuję pokój w mieszkaniu w którym są same dziewczyny, ogólnie są 3 dziewczyny i ja, niby wszystko super bo każdy facet chyba by tak chciał ale jest problem bo kolokwialnie mówiąc musiał bym iść postawić teraz kloca a jest taka godzina, że wszystkie będą wchodzic się zaraz kąpać, niestety w ubikacji jest kiepsa wentylacja masakra do rana nie wytrzymam :O nie wiem jak rozwiązać ten problem na przyszłość, co mam chodzić do Mc donalda który jest zaraz obok bloku :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przejdz na weganizm to nie bedzie czuc ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem że to może śmiesznie brzmi :O ale naprawdę taki mam problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-) naucz organizm posługując się jedzeniem kiedy iść do toalety,najlepiej jak już sobie pójdą ,ale jeszcze opowiedz kiedy one to robią ,będzie weselej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idz po nich i popsikaj czymś i się kąp itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może traf na moment gdy, któraś nasmrodzić i powiedz głośno na całe mieszkanie "ALE TU ŚMIERDZI" :D będzie beka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozwiązanie twojego problemu: zamknij się w pokoju i wykupciaj do torebki, szczelnie zawiąż i jutro wywal do śmietnika. Brzmi dosyć obleśnie ale to jakieś rozwiązanie. Wierze, że ludzie mogą mieć taki problem nawet jeśli twój temat to jakieś prowo:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten temat to nie jest prowo, słowo.... nie no wypróżniać się do torby to twoja podpowiedź brzmi raczej jak prowo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, to prowokacja stolcofila. Siedzi umorusany kaką i trzepie pod odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nie to też nie prowo, to rozwiązanie:P chociaż przyznaję, że najzdrowiej byłoby żebyś się wypróżnił jak człowiek do sedesu, może ciężko w to uwierzyć ale dziewyczyny też walą śmierdzące klocki i puszczają gazy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja_Dyzio
należy stworzyć GRAFIK korzystania ze sracza lub łazienki i wszystkie osoby powinny się podpisać pod tym, że - Patrycja korzysta z łazienki od godz. 21:30 do 22:00 i w tym czasie musi się wykasztanić , - od godz. 22:00 - 22:30 srasz do kibla i się kąpiesz - potem od 22:30 do 23:00 na kiblu siedzi Paulina i od 23:00 dostęp do kibla ma Kinga , po godz. 24:00 dostęp do kibla i łazienki jest wolny od GRAFIKU , - za udostępnienie kibla w godzinach GRAFIKU jest opłata 5 PLN za minutę srania lub szczania i sprawa rozwiązana !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety w wiekszosci to brudaski, wiem bo mieszkalem z kilkoma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i zrobiłem to.... teraz wszystkie tam wchodzą masakra ale wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
im prędzej poczujesz się swobodnie tym będzie ci łatwiej, nieprzyjemny zapach w łazience to norma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×