Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tesknota

Polecane posty

Gość gość

Mam problem z tesknota.Mialem kiedys starsza kilka lat przyjaciolke.spotykalismy sie ,spedzalismy czas,robilismy wiele rzeczy.Laczyl nas rowniez seks.Ja cenilem ten aspekt znajomosci poniewaz to byla moja szansa dzieki ktorej mialem dosc regularny i satysfakcjonujacy seks.Niestety teraz nie mamy mozliwosci spotkania ze wzgledow losowych.jestem kompletnie sam i nie wiem ile to potrwa.czuje smutek i przygnebienie,plakalem nawet juz.jestem mocno wrazliwy.Bardzo brakuje mi tez zabaw.juz nie daje rady bez kobiety bo bardzo lubie seks.Stracilem duzo z radosci zycia wogole sie nie usmiecham bo tesknie .co mam robic aby przetrwac to .prosze doradzcie Damian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukaj starej baby a puki co szarp napleta zeby cie jaja nie bolaly:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze zacznij myśleć osobie, a nie o seksie. Po drugie zacznij myśleć o czymś więcej aniżeli o sobie. Po trzecie nie zaśmiecaj forum głupotami bo, stara kobieta tobą zawładnęła, powiedziała koniec, a ty tego jeszcze do siebie nie przyjąłeś. Zacznij być normalnym człowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mortifer nie zostawila a zycie sie skomplikowalo mysle o osobie tez,traktuje ta kobiete z szacunkiem a mam problem ze to prawda jestem mlodym mezczyzna i nie mam smialosci poznac kogos myslalem ze to bedzie trwac nadal .bardzo polubilem ja i nasze zabawy.mam problem .tesknie za tym i chcialbym by bylo jak dawniej.nie sa to jaja.nie jest mi absolutnie teraz do smiechu Damian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapisz się na kurs tańca, albo idź do wieczorowej szkoły. Idź tam gdzie bywają ludzie obu płci. Nieśmiałość zabija tylko wówczas, gdy siedzisz sam w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ale tesknie za moja znana mi juz dobrze kobieta...bardzo polubilem ja i basze wspolne chwile...ja tesknie tak bardzo Damian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kontakt rozmowa to zmieni sytuację ,nigdy nie pozostawiaj spraw bez szczerej rozmowy.Jako dojrzała osoba radzę Ci wyjaśnienie sprawy .Jeśli i ta kobieta coś czuje to próbuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słodka Paskuda
nie wiem co na to powiedzieć poza tym, że przykro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Damian, tez cie kocham. Grażyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olej i te stare rury tamtą i Grażynę, kup sobie kozę, one są małowymagające, jedzą byle co, seksu będziesz miał ile zapragniesz :-P ...nachodźcy z nimi spółkują i jacy zadowoleni i jurni, to coś mówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×