Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dobre repliki !!!!! prosze uwazac to oszust!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość gość

Omijajcie dobre-repliki !!!!!!!!!! Oszustka, towar wadliwy, rozpada sie po dniu noszenia, wady produkcyjne, Kobieta to kawal chama, nie ma zadnej firmy, nigdzie nei jest zarejestrowana, odeslac towaru nie mozna, bo ona mowi ze nie zna adresu swojej firmy, konto do platnosci zalozone na zupelnie inny osobe !!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina Maj
Bardzo zabawne, ale brawa za próbę. Sklep prosperuje od 5 lat- gdyby było tak jak pani pisze już od dawna moznaby poczytać na forach jak to Nadia - cham i złodziej oszukuje klientów i jaki towar wysyła.niestety opinie są bardzo pozytywne , i już pomijam opinie ba sklepie bo sklep może to moderować ale ba forach nawet zagranicznych ludzie polecają sobie ten wlasnie sklep. Wpisując domenę w programie scamadviser.com system poleca sklep jako godny zaufania Wiec raczej to co Pani pisze mija się z prawda bo tego by pani Chamska Nadia nie przepłaciła- to botyreguluja. Logika podpowiada ze każdy kto nie jest zadowolony może być mściwy. Jak się kupuje repliki to trzeba mieć na uwadze ze towar kosztuje czasem mniej niż 1/10 ceny oryginału , co za tym idzie na cenę składają się koszta poboczne czyli wysyłka z Chin 1 kilograma kosztuje 60 zł . Płaciła Pani za wysylke? Zaraz usłyszę ze na aliexpres wysyłka jest za darmo - tak, ale to inny przypadek - rząd pomaga Chińczykom i płaci za wysyłki bo dzięki temu każdy może zarobić pieniążki. To dofinansowania - tylko dla Chińczyków. Sama osobiście znam Nadie jeszcze za czasów wcześniejszych gdzie wysyłają 20 paczek dziennie tylko. Wtedy były to o wiele tańsze produkty ale i jakosc niższa. Teraz gdy mieszka w Chinach ceny poszły do góry ale i jakosc. Nie znam drugiego takiego sklepu- możemy to porównać z butikami na fb rowniez który : 1- ma zawsze darmowa wysylke 2- daje punkty lojalnościowe którymi możesz zapłacić za następne zakupy w całości czy częściowo i dostajesz towar za darmo tez w klasie Premium 3 - wysyła towar nawet pozniej co i mi się zdarzyło ale zawsze sprawdza jakosc - ale wysyła zawsze a nie kradnie wpłacone pieniądze i blokuje klienta 4 - robi konkursy i rozdaje pieniądze czy ostatnio np kurtki chyba były trzy za 500 zł 5 - daje gratisy do każdego zamówienia od jakiejś kwoty 6 - oddaje pieniądze kiedy paczkę zatrzyma uc I wiele wiele innych... Czy może jest taki sklep???? Proszę mnie poprawić jeśli się mylę??? To jest żałosne - czekam aż Nadia to przeczyta i mam nadzieje tez ujawni twoje dane oraz opisze sytuacje- jeśli to prawdziwa sytuacja - chyba ze konkurencja sobie nie poradziła z sukcesem Buahahaha . Mam nadzieje ze karma zawistny człowieku do Ciebie wróci szybko. A ten post będzie czesto komentowany i wszystkie twoje dane będą ujawnione. Łatwo anonimowo kogoś obsmarować No to może się przedstawisz z imienia i nazwiska? Moze opiszesz ta tragedie która Cię spotkała bo na ten moment wiemy tylko ze Nadia to cham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WARSZAWA MOKOTOW
NO I CO NAS TO OBCHODZI ZE ZOSTAŁAŚ OSZUKANA- leć na policję jak Cię oszukali- a sorry nie możesz bo ściąganie podróbki nawet na własne potrzeby jest nielegalne !!!!!!! Wiec kupujesz podróbki to masz problem - kupujesz oryginal to nie ma problemu. Chciałaś zaoszczędzić jak chytra baba z radomia to masz nauczkę ze podroby to nie oryginały!!!!!!! Biedaczko jak cię nie stać na oryginal to ubieraj się w sieciówce i nie rob wstydu. Faktycznie bieda . I sweet foty z oznaczeniem Prada na insta nie biedzie;((((smuteczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny może trochę grzeczniej. Dziewczyna ostrzega przed oszustwem a wy z grubej rury - po polsku. Zdeptać i zniszczyć . Prosilibyśmy jakieś szczegoly bo równie dobrze ja mogę założyć wątek ze delikatesy „tanioszka” w Pcimiu Dolnym to oszustwo . Być może mamy tutaj do czynienia z oszustwem, trzeba to wyjaśnić. Proszę opisać co się stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@Karolina Maj ...... sorki, wydalo sie niby wypowiadasz sie jako niezalezna osoba a wiesz o gratisach , losowaniach jakis, zatrzymaniach paczek - przeciez takie cos moze tylko wiedziec wlasciciel lub pracownik sklepu no i do tego naklad czasu i uwagi, aby bezinteresowanie bronic imienia dobrej kobiety z Chin lub Radomia cienkie to, nie przeszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poletko konkurencji.... weźcie się do roboty- niema osoby która nie Zna sklepu z podrobami dobre repliki a te podroby nosi. Dajcie sobie po mordzie i przestańcie pieprzyć . Zbliżają się święta i zaczyna się walka o klientów . ŻENADA- wstyd. Szok, niedowierzanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KeejtiKeejt
Bardzo proszę o adres firmy, jeśli ktoś coś posiada na ten temat, ta kobieta to zwykła oszustka! Buty zamówiłam ponad 2 miesiące temu, po czym UC przechwycił paczkę, a ona każe mi czekać, i twierdzi,że paczka do mnie dotrze, jakaś kpina, jaki urząd od tak wyśle paczkę dalej, bez wyjaśnienia i dowodu zakupu? Chcę sprawę zgłosić na policję, bo to są jakieś żarty... Żałuje,że wcześniej nie sprawdziłam opinii na ten temat, bo na pewno nic bym tam nie zakupiła. Bardzo proszę o pomoc, a resztę przestrzegam przed tą oszustka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak. Nadia - czy ktokolwiek kryje sie pod tym nickiem - to oszustka. Ale my sie juz tym zajmujemy. Moi prawnicy juz ja sprawdzaja. No i mam nadzieje ze zajmie sie nia rowniez skarbówka. Pozdrawiam wszystkich oszukanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
luksusowy ten butik z najdrozszymi markami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też zapłaciłam za naszynik 7 tygodni temu razem z pierscionkiem.Pierścionek otrzymałam a naszyjnika nie.Pani Nadia najpierw tłumaczyła sie opóznieniem a teraz twierdzi ze wpłata nie nadeszła.Jest to niezmiernie podejrzane.Nie mam zaufania do tej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenaMarzena2
Moja paczka szła 1,5 miesiaca. Byłam cała w nerwach jednak nie dałam się zwariować. Trapery przyszły dwa dni temu . Wyglądają jak ze sklepu. Wiec ja polecam ale wiadomo każdy może mieć swoje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@MarzenaMarzena2 oh oh ach ach Nadia, to w Chinach juz dzien sie zaczal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak dziewczyny, paczki doszly? Ja na swoja czekam juz 2 miesiac , a Nadia zapewnia ze paczka dojdzie i to nie jedyna paczka ktora "stoi". Probowalyscie wyegzekwowac zwrot kosztow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie też już upłynął dobry miesiąc i brak paczki nadal i nie wiem co zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja probowalam, odpisala mi po 3 dniach piszac ze po 3 dniach od otrzymania towaru nie uwzgeldnia reklamacji, napisalam juz 10 minut po otwarciu paczki ze towar jest wadliwy. Potem dochodzenie sie o pieniadze, ta glupia baba pyta czy zamiast torebki dostalam artykuly spozywcze i ze zyczy mi wszystkiego dobrego, pozdrawia cieplutko itp To jakis zart ze nikt jeszcze nie zglosil tego na policje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny, ja tez już czekam na paczke półtorej miesiąca, pisze do tej głupiej baby maile, a ta mnie zbywa tekstami "kochanie wszystko jest ok, sa male opóźnienia, ale wszystko dojdzie, caluski". Niby jak ma cos dojść, jak paczka jeszcze nie wyszla, caly czas ten sam status, ze przyjeta w oddziale i tyle. Jakas masakra... Jak zaczelam domagać się zwotu pieniędzy, ponieważ nie wywiazala się z terminu dostawy to przestala odpisywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartoligość 28
P********ie. Tez mi nowość ze paczki idą dłużej przy swietach. Ja ściągam elektronikę z Chin i czasem buty. Paczki potrafią isc wolniej od września. Kto inteligentniejszy to potrafi to zauważyć i nie chodzi tylko o podroby - ogarnijcie się. Baby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy właścicielem nie jest ten cały Jurski co go listem gończym policja ściga? Kiedyś już mi to ktoś mowil ze on???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chatzli
Masakra. Ponad miesiac temu zamowilam rzeczy za ponad 1k, 4 tygodnie temu zostaly wyslane, ale do tej pory nic nawet nie wyszlo z "punktu nadania", o ile cos zostalo w ogole tam nadane. Na kilkukrotne maile dostalam skopiowana te sama odpowiedz, ze to wszystko wina ... Poczty Polskiej, i co tydzien ten sam tekst, ze niedlugo paczki rusza. Jeden wielki zart. Juz mniejsza z tym, ze minal miesiac pelen nerwow i sprawdzania lokalizacji paczek, szkoda najbardziej wplaconych za towar pieniedzy. Mam jednak nadzieje, ze kiedys te paczki rzeczywiscie dojda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja paczka też idzie już 2 miesiąc a teraz dostałam pismo że została zatrzymana przez urząd celny . Napisałam do niej maila zapewniła że paczka za tydzień może dojść bo tak czasem robią mimo zatrzymania a jak nie to zwróc****eniądze....zobaczymy jaki będzie finał ;/ po tych komentarzach coś czarno to widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżanki jest ratunek , po 6 tygodniach przyszła torebka Ysl Wiec kamień z serca!!!!! Mam nadzieje ze i Wasze dotrą. Jakosc oceniam bardzo wysoko. Trzeba czekac ale warto!!! Będę tu zaglądać jeszcze ale już tylko aby poczytać komentarze. Mnie nie oszukała . Buziaki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamawiałam 2 razy jedna paczka szła 3tyg druga 5tyg. Od września do stycznia nie zamawiam ze względu na święta w Chinach i Europie. Z doświadczenia (na ebayu zamawiam z Chin) wiem ze to okres opóźnień. Jak dla mnie babka jest Ok, jak się towar nie podoba można odesłać (odsyła się w Pl). A co do komentarzy skąd ktoś tam wie jak to funkcjonuje - na jej stronie jest wszystko opisane :) i tak jak urząd zatrzyma paczkę ona się tym zajmuje u mnie po 2tyg od zatrzymania paczka dotarła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgorzata z Rybnika
Muszę przyznać ze zszokowało mnie to co tu przeczytałam. Panią Nadie znam długo , stanę Wiec za Nia murem, jest Osobą słowną o wysokiej kulturze osobistej . Jest rzetelna i bardzo uczciwa. Moje paczki idą różnie nawet do dwóch miesiecy . Nigdy nie zdarzyło mi się aby na mojego mailaodpisala w sposob nierzeczowy czy wulgarny a już tym bardziej nie prawda jest ze Pani Nadia blokuje czy nie odpisuje. Mam nieodparte wrażenie ze negatywne komentarze pisze konkurencja. Polskie podejscie. Nie jest Państwu szkoda swojego czasu by obsmarowywać naprawdę rzetelnego sprzedawcę . ABSOLUTNIE NIE ZGADZAM SIĘ ZE STWIERDZILENIEM ZE PANI NADIA TO OSZUST.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małgorzata z Rybnika dziś Pani Nadiu, żałosne :o :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolezanka czy klientka az tak sie zaangazowala ze wyprodukowala tego zalosnego posta. Oj Nadia czy Remigiusz Kinitz, jak sie maja sprawy podatku w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja paczka pojawiła się w Warszawie... nareszcie:) myśle ze do środy będzie u mnie. Czas oczekiwania tragiczny ale to prawda ze święta. Termosy świąteczne kupiłam na Ali i nadal nie ma a to już 6 tygodni tez:( mogliby cis zrobic , zatrudnić więcej osob chociaż ba święta przecież czas oczekiwania to jakaś masakra!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgłaszał ktoś sprawę na policje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chatzli
Moje paczki ruszyly i zostaly wlasnie przyjete w sortowni w Polsce w Warszawie, teraz zobaczymy jesczce jak z UC pojdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chatzli, a kiedy składałaś zamówienie? Bo ja szczerze mówiąc, przez te Wasze komentarze cała w nerwach jestem, bo też zamówiłam paczkę i czekam cały czas, ale "dopiero" 17 dni roboczych minęło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam za wszytko co tu napisałam ale towar w końcu doszedł i jest rewelacyjny w skrócie towar na 5 Dostawa na 1 Ale to nie winna sprzedającego!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×