Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dobre repliki !!!!! prosze uwazac to oszust!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość Aneta Nowacka
Bardzo,ale to bardzo się ciesze,ze kupujesz oryginały w vitkac widzisz my jesteśmy głupie i lubimy kupować u Nadii :) i cudownie mi z tym. Stać mnie na oryginały,ale nie jestem idiotką aby kupować torebkę za 15tys jak mam to samo u Nadii za 1000zl np.boy ! Miała najwyższa jakość w każdym detalu !!! A tak się zapytam moja droga co ty robisz na tej stronie skoro się obkupujesz w vitkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpisała komuś teraz pani Nadia? Jeżeli masz kontaktu s na daj mi znać ...! Dzienkuj***ardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyno jeśli czujesz się lepsza z tego powodu ze kupujesz markowe torebki które kosztują od 8 tys w górę to ciesze się niezmiernie twoim szczęciem. Nie chodzę w wyciągnętych barchanach i nie ubieram się jak ciotka klotka żeby pół stolicy wiedziało że chodzę po mieście z repliką. Noszę futra, drogą bizuterię , nietanie zegarki czy markowe ubrania w łoską metką ale SAMA na to wszystko cieżko pracuje. Mimo wszystko mam jedną torebkę markową i drugi raz nigdy już takiej nie kupie bo wierz mi te torebki LV nie są warte tych pieniędzy. pozostałe torebki kupowałam u nadii i jestem zachwycona jakością a należe o osób bardzo wymagających.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do mnie dotarły właśnie dwie ostatnie paczki od Nadii+ miłe gratisy :) Później jeszcze do niej pisałam i kontakt jest bez problemu :) Co do jakości replik i oryginałów to bywa różnie- mam gucci od Nadii i jest idealna, wyparła moje inne torebki, nosze ja od dwóch lat praktycznie non stop i jest genialna. Żałuję, że nie zdążyłam zamówić boya w najwyższej jakości, zawsze odkładałam na później, miałam pilniejsze wydatki , a widziałam na żywo taka replikę- petarda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta Nowicka
Ja kupiłam boya i powiem szczerze,ze REWELACJA .Nadia zawsze wysyłała dobrej jakości rzeczy wiec nie wiem skąd tyle jadu w tych dziewczynach ze wymyślała takie głupoty!!! Ach droga konkurencjo prawdabjest taka ze nie dorastasz Nadii do pięt.Nie mogę przeżyć ze już Nadia zamknęła sklep:;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamówiłam buty w marcu 2018 i do dziś nie mam paczki, na śledzeniu widać że paczka wróciła do nadawcy, ani butów ani pieniędzy. Strona dobre repliki nie istnieje już prawdopodobnie. Kontaktu brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O proszę, w końcu ktoś się za tę oszustkę zabrał! :D Brawo! Mam nadzieję, że to wymiar sprawiedliwości, i że zrobi to skutecznie - za handel podróbkami można dostać i 5 lat więzienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka klasa, damesy z podróbami obrzucają sie błotem. Moze jeszcze przyczepcie do swoich furmanek znaczek mercedesa i lansujcie sie na miescie. Przez podróby które zalały rynek nie noszę torebek LV bo nie chce zeby ktos pomyślał, że jestem żałosna, zakompleksiona i musze sie dowartosciowac podrobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta Nowacka
Śmiech na sali !!!! To po co wchodzisz tu na stronę skoro nie chodzisz w podróbkach !? I przestańcie mazywac Nadie oszustka bo kupowałam dużo rzeczy nigdy mnie nie oszukała wiec przestań zmyślać !!! Bardzo szkoda ze zamknęła sklep bo prawda jest taka Ze mam gdzieś Ze dla ciebie to karalne chodzić czy kupować bodrobki droga „pani” nie jestem idiotka żeby wydawać 20 tys za boya jak u Nadii była cudowna jakość ! Ale nie martw się ty na pewno nie będziesz miała już okazji doznać tej przyjemności! Pochwał się swoim oryginałem którego nie masz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja niestety zostałam oszukana przez dobre repliki. Zamówiłam torebkę ze skórzanymi paskami a dostałam z ecoskóry. Właścicielka nie przyjęła reklamacji. Nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona lile
zapraszam do nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamówiłam buty ,jednak po wpłacie pieniędzy okazało się ze tych butów nie maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zestaw

https://www.olx.pl/oferta/zestaw-tommy-hilfiger-ralph-lauren-ck-CID87-IDxJLUW.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ddddddsdak

Dziewczyny macie jakieś zaufane osoby które sprowadzają takie cudowne repliki na Pani Nadia? Nie interesują mnie podroby za 300 zł wylepione klejem i śmierdzące guma. Za repliki u nadii dawałem po 1000 zl i jakość była pierwsza klasa. Plis dajcie znać czy macie kogoś takiego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lile
Dnia ‎11‎.‎02‎.‎2019 o 00:45, Gość Ddddddsdak napisał:

Dziewczyny macie jakieś zaufane osoby które sprowadzają takie cudowne repliki na Pani Nadia? Nie interesują mnie podroby za 300 zł wylepione klejem i śmierdzące guma. Za repliki u nadii dawałem po 1000 zl i jakość była pierwsza klasa. Plis dajcie znać czy macie kogoś takiego !

Witam,

 

Prowadzimy butik online z replikami dobrej jakosci, skorzane.

Zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 21.03.2019 o 14:00, Gość lile napisał:

Witam,

 

Prowadzimy butik online z replikami dobrej jakosci, skorzane.

Zapraszam.

Dajcie namiar. Dziękuję 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2019 o 14:00, Gość lile napisał:

Witam,

 

Prowadzimy butik online z replikami dobrej jakosci, skorzane.

Zapraszam.

Poprosze o namiary na sklep. Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tig

Poproszę również o namiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×