Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

al.to zna ktoś ten sklep?

Polecane posty

Gość Bartek

Niestety nie mogę polecić tego sklepu innym klientom. Produkt został zamówiony tak, żeby zdążył dotrzeć przed świętami, niestety dział obsługi wysyłek paczek jest na tyle niekompetentny, że pomimo zapłacenia przelewem, kurier zadzwonił z informacją, że paczka jest pobraniowa i będzie trzeba zapłacić. Rozwiązanie ? Odesłanie paczki przez kuriera i wysłanie ją przez firmę z prawidłową etykietą. Niby mały błąd, ale paczka do świąt nie dotrze, a miał to być prezent. Nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znam. Zawsze zamawiam u niech LEGO na różne okazje. Mają najlepsze ceny ze wszystkich sklepów. Dostawa na czas, bez problemów. Mogę polecić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W al.to mają często jakieś fajne promocje. Mam aplikację al.to, więc jestem na bieżąco 😉 Nie miałam nigdy problemu z dostawą czy z opakowaniem. Zawsze wszystko odbywało się jak należy. Teraz przed świętami mają sporo tych promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Często coś zakupimy z mężem w al.to, bo mamy ich aplikację mobilną i jesteśmy na bieżąco z ich promocjami. A często mają takie promocje, że aż chce się kupić 😉 no i się nierzadko kupuje. 😄 Jak dla mnie to jeden z porządniejszych e-sklepów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już kilka razy kupowałam w al.to zabawki i AGD też, bo mają dobre promocje. Jeśli chodzi o zabawki, to też ciągle są jakieś promocje i ich ceny na tle konkurencji wypadają dobrze, a nawet bardzo dobrze. Zdarzyło mi się kupić zabawki o połowę tańsze. Także mogę polecić. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×