Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy jak facet się tak do mnie zwraca to coś znaczy?

Polecane posty

Gość gość

Jeśli mówi mi " moje Kochanie", "moje marzenie", " smutno mi bez ciebie", "tęksnię żeby się z Toba kochac a pozniej sie przytulic i poczuc Twoj zapach i cieplo"- cos wg was znacza? Jeszcze nie powiedział, ze mnie kocha, ale wczesniej nie mowil tez do mnie tak czule. Raczej nie chodzi o seks bo on i tak jest miedzy nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie znaczy znaczy tylko tyle że chcesz suchemu do wyra wleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty jesteś jakas j******a czy co?Przeczytaj raz jeszcze co napisałaś.Jeszcze ci nie powiedział ze kocha ale jest sex??niedorzeczne!s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:04- tak masz racje , jestem niedorzeczna bo mam inne podejcie niz ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inne tzn jakie ?To ze ty się k****isz to nie znaczy ze ja też.Jest ogromna różnica miedzy nami szmato!s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No taka, ze ty jestes taka porzadna katoliczka i w ogole :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie !Dla mnie Nie cudzołóż "jest święte szmato!w przeciwieństwie do ciebie!Pewnie nawet nie wiesz co to Dekalog.Dno z rynsztoka.s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak... znaczy... dobrze uprawiasz sex. Sprawdź co się stanie jak mu szlaban na dziurkę założysz. :D zniknie w 5 minut i tyle go będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu nasza forumowa desperatka - zapomnialas dodac, ze to twoj kochanek ktory ma zone. Musi ci slodzic, bo inaczej by cie nie zacaignal do lozka. I tak od 3 lat....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak by cos do ciebie czul, to by odszedl od zony. Nie szkoda ci zycia na niego? Juz niby z nim zerwalas znajomosc, a tu znowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja go rozumiem Nie jest mu łatwo spamiętać imiona a co dopiero wyznawać miłość, w końcu to żonaty kochanek, koleżanki z którym spontanicznie się przespała kilka razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podpisuję się pod wypowiedzią KafeRybika , jemu nie zależy na Tobie lecz na seksie z Tobą , taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcesz dowiedzieć się , co o Tobie mysli, co czuje, napisz do mojej wrózki Sofii, jest świetna. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×