Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość tom

Posiedziałem do ukochanej imieniem byłej

Polecane posty

Gość gość tom

Z moja żona Przestaliśmy być razem Ok 1 rok temu ale ze względu na dzieci ona wyprowadziła się 2 miesiace temu od 1,5 miesiąca jestem z moja nowa dziewczyna obecnie narzeczona do tej pory nie było takich sytuacji ale w ciągu ostatniego tygodnia powiedziałem do nie 2 razy imieniem byłej - do tego wszystkiego mam za 2 tyg datę rozwodu, bardzo kocham moja narzeczona i bardzo mi na niej zależy nie wiem co mam robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myslisz o bylej w tej sytuacji to nic dziwnego. Ja ostatnio bylam tak zaamyslona ze do wszystkich lacznie z pieskiem i mama mowilam imieniem meza:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To TYLKO Przyzwyczajenie.Ostatnio mi się zdarzyło po 6 Latach! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posiedziałeś to ci giry odpoczeli przynajmniej nie stałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość tom
Niebmyslebo niej bo z obecna narzeczona jest mi cudownie nigdy tak się ni czułem a wiem ze bardzo ja tym skrzywdziłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale myslisz o rozwodzie z byla bo rozprawa sie zbliza i sprobuj tym wytlumaczyc swoje zachowanie narzeczonej. Rozwod nie zdaza sie co dzien wiec masz prawo byc rozbity i zakrecony wytlumacz jej to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość tom
Bardzo zależy mi na tym rozwodzie bo chciałbym z narzeczona planować nasze życie a niestety rozwód wszystko psuje boje się ze się nieskończy na tej rozprawie i będzie jeszcze gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×