Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiuuuuunia

Duży biust stanik naklejany ma to sens???

Polecane posty

Gość kasiuuuuunia

Dziewczyny nosze 95C i potrzebuje stanika naklejanego, warto to kupować?? Bo widziałam tyle tych opinii na netach i wszystkie negatywn... nie wiem, mial ktos i poleca :( ? takie cos znalazlam, ale nie wiem, bo ona tam pisze, ze kupila C, a to chyba nie C... takei B małe...?? http://miskidwie.blogspot.com/2017/01/test-stanika-samoprzylepnego-czy-warto.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez C to mały biust. jestes po prostu gruba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy takim obwodzie cyce w wymiarze C to mikrusy.Po co ci stanik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
95C i duży biust??? :D :D kobieto!!! ty po pierwsze schudnij, bo rozmiar 48 czy może i większy to jest naprawdę groźna dla zdrowia otyłość! a po drugie zainwestuj w okulary, bo naprawdę trzeba mieć problemy ze wzrokiem, żeby 5-6 cm różnicy w obwodach (bo 95 c dobrze dobrane oznacza co najmniej 105 cm pod biustem przy ok 111 cm w biuście) uznawać za duży biust... no bez jaj!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha, dziewczyna z zalinkowanego wpisu nosi staniki w rozmiarze ok. 65I-70H (w rozmiarówce polskiej), i jak widać biust ma całkiem niewielki... ty masz sporo mniejszy, ale też jesteś duuużo grubsza, więc te naklejki mają szansę najwyżej za osłonki na sutki u ciebie robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozmiar rozmiarowi nie równy, ciekawa jestem czy ktoś profesjonalnie dobrał ci rozmiar, no cóż te naklejki mają zwolenników i przeciwników, ale wydaje mi się że już masz obiekcie czy je kupić to lepiej zrezygnować i kupić dobrze dobrany biustonosz albo zaryzykować taki z Julimexu https://www.sklep-biustonosze.pl/julimex-biustonosz-bs-01-cielisty-p-13953.html z tego co wiem to w zestawie jest jeszcze pasek silikonowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stanik naklejany w ogóle nie ma sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz sama spróbować bo każda z nas ma inny biust i na każda będzie miała inne odczucia. Kup coś taniego czego nie będzie żal wyrzucić i sprawdź jak się czujesz i czy Ci odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem za tym, żeby prędzej sobie wszyć miseczki do sukienki z odkrytymi plecami, niż nosić takie dziwne coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×