Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czemu tu tyle tematów o budowie domu?

Polecane posty

Gość gość

nazwa działu to "Ciąża, poród, macierzyństwo i wychowanie dzieci", nie "Budowa domu", czemu nasrałyście tu tematów o budowach, kredytach działkach itp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo mieszkają na wsiach to budują/dobudowują do teściów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednak zazdrość ludzka nie zna granic! Baby jednak to głupie stworzenia wśród mężczyzn nie ma tyle jadu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahahaha dokladnie, wiekszosc kafeterianek to wiesniary dobudowywujace sie do tesciow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
04.50 ale gdzie ty tu widzisz zazdrość? g****o mnie obchodzi że sobie jedna z drugą dom stawiają, przychodzę tu poczytać o dzieciach, a nie wypociny pożal się boże ekspertek od budownictwa, co nawet tabliczki mnożenia nie znają, a wypowiadają się na temat przewodnictwa cieplnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo na ogólnym siedzą same szczeniaki szukające flirtu, a na takich działach jak "praktyczne informacje" lub "gotowanie, dom, ogród" to mało kto odpowie albo są zaspamowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już wolę takie tematy niż marne prowokacje albo wyciąganie staroci i zalew reklam przez spamerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie śmieszą ludzie mieszkający w bloku ale duży telewizor na całej ścianie musi być. Albo mieszka taka jedna druga w kawalerkę ale torebki Prady nosi. Śmiech na sali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W kawalerce 40 m2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa. Dobre z tym tv. Tez jak jak widze tv na calej scianie i metr od niej kanape z widzami to mam polew. I uwaga mamy dom i tv 32

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×