Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Niemowle nie chce jesc owocow CO ROBIC?

Polecane posty

Gość gość

Moja corka zaraz konczy 7.5 mca. Ladnie je obiady, kaszki. Nie chce owocow. Jablka nie toleruje wcale. Raz zjadla brzoskwinie i pare razy gruszke, ale teraz nawet tym pluje. Ewentualnie kisiel gruszkowy raz na jakis czas. Jeszcze 2 mies temu pediatra mowil, ze skoro je warzywa w zupce, to ok, owocow na razie nie musi. Co o tym myslicie? Jak przekonac ja do owocow chociaz 3 razy w tyg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeglodzic. zzawsze skutkuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chce owocow z targu, nie chce ze sloiczkow zadnej firmy. Jak przeglodzic? Owoc nie jest podstawowym posilkiem, tylko jako dodatek/ deser. Przeciez nie zrezygnuje z obiadu. Zreszta zamiast kaszki probowalam podac mus, to pluje i nie otwiera buzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem gorzej byłoby gdyby nie jadła warzyw. A próbowałaś do kaszki dodawać owoce? Ja kupiłam zwykłą kukurydzianą kaszkę Holle, bez mleka i "ulepszaczy" i dodaje trochę owoców ze słoiczka. Może wybierasz kwaśne owoce. Moja np. lubi suszoną śliwkę Gerbera, jest w miarę słodka. Na początku tez się krzywiła jak jadła owoce, ale teraz zje wszystko co jej podam, może to kwestia czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasa dla Każdego
Jeśli chcesz sobie dorobić do wypłaty, to zapraszam Cię do panelu internautów Opinie Jest to ogólnopolska społeczność badawcza, w której uczestnicy wypełniają ankiety on-line i dzielą się swoimi opiniami na temat produktów, usług, kwestii społecznych. Za każdą wypełnioną ankietę przyznawane są punkty (z reguły po kilkaset pkt), które można wymienić na wynagrodzenie pieniężne (10 000 pkt to 50zł). Dlatego myślę, że może Ci się spodobać! Jeśli chcesz zostać członkiem panelu Opinie kliknij na poniższy link: http://rejestracja.opinie.pl/zapros.htm?u=76215207 i wypełnij ankietę rejestracyjną (zajmie to nie więcej niż 3 min.). Ankiety wysyłane są na adres e-mail, którego uzyłeś/aś podczas rejestracji do serwisu, tak więc sprawdzaj regularnie swoją skrzynkę mailową! Pojedyncza ankieta warta jest od 100-1400 pkt (0.50-7zł). Program nie pobiera żadnych opłat rejestracyjnych, tak więc nic Cię to nie kosztuje - możesz jedynie zyskać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro nie chce to odstaw i sprobuj za miesiac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczekaj. Moje dzieci nie lubily owocow i nadal niestety nie lubia i nie jedzą, trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak je warzywa to owoców nie musi, nawet lepiej - im mniej cukrów prostych, tym zdrowiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owoce wcale nie są takie zdrowe, to kolejna dawka cukru. Lepiej, że je warzywa. Do owoców nie zmuszaj jak nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez owoce tez moga byc podstawowym posilkiem. najpierw sie doinformuj a pozniej neguj. I wcale cukier z owocow nie jest zly. jakos osoby, ktore rzucily mieso i nabial zyja dluzej na samych owocach i warzywach od padlinozercow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój siostrzeniec nie je owoców w ogóle. Ma już 5 lat jest zdrowy jak rydz. Zjada mleko, warzywa, mięsko. Na owoce zawsze reagował odruchem wymiotnym. Jak wejdzie do pomieszczenia gdzie są banany to się krzywi. Taki typ i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest zdrowy JESZCZE ;) Nie zapominaj ze uklad immunologiczny ksztalci sie do 16 r.z Jak nie bedzie dostawal witamin to w doroslosci beknie za to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zawsze do kaszki na drugie sniadanie wcieram jablko i daje cynamon, albo rozgniatam banana albo np. blenduje brzoskwinie czy mango lub np. jagody. Mam 8 mies synka i owoce je wlasnie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic? Sprobuj za jakis czas. Bez stresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×