Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam b. Dlugie wlosy

Polecane posty

Gość gość

Czy rozjasnic je sobie a mam ciemny braz jaka farba to zrobic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze obciac do ramion bo.mi sie znudzily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miła jak zawsze
a do jakiego kolor****cesz rozjaśnić? do jasnego brązu bardziej samemu raczej nie da rady bez dziwnego koloru i ubytków na włosach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
włosy do ramion są nijakie;) jak dla mnie bez wyrazu. Albo krótsze albo dłuższe. Jak jesteś przyzwyczajona do długich włosów możesz sie źle czuć w tak skróconych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Za darmo
Jeśli chcesz sobie dorobić do wypłaty, to zapraszam Cię do panelu internautów Opinie Jest to ogólnopolska społeczność badawcza, w której uczestnicy wypełniają ankiety on-line i dzielą się swoimi opiniami na temat produktów, usług, kwestii społecznych. Za każdą wypełnioną ankietę przyznawane są punkty (z reguły po kilkaset pkt), które można wymienić na wynagrodzenie pieniężne (10 000 pkt to 50zł). Dlatego myślę, że może Ci się spodobać! Jeśli chcesz zostać członkiem panelu Opinie kliknij na poniższy link: http://rejestracja.opinie.pl/zapros.htm?u=76215207 i wypełnij ankietę rejestracyjną (zajmie to nie więcej niż 3 min.). Ankiety wysyłane są na adres e-mail, którego uzyłeś/aś podczas rejestracji do serwisu, tak więc sprawdzaj regularnie swoją skrzynkę mailową! Pojedyncza ankieta warta jest od 100-1400 pkt (0.50-7zł). Program nie pobiera żadnych opłat rejestracyjnych, tak więc nic Cię to nie kosztuje - możesz jedynie zyskać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem b. Przyzwyczajona do dlugich wlosow w koncu sa do pepka czytalam o kapieli rozjasniajacej a chcialabym uzyskac taki orzechowy braz lub karmelowy tez b.mi sie podoba i nie wiem czy sama dam rade pomalowac je moze fryzjer zrobi mi dobrze profesjonala farba jak myslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze masz ochote pościągać i pozakladać mi napletek;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słodka Paskuda
proponuję iść do fryzjera i zapytać, wtedy będziesz mieć jasność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×