Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szwagierka nie znosi być z synem, a na fejsie nachalnie promuje się jako matka!!

Polecane posty

Gość gość

Obrzydliwe. Syna wręcz tak zaniedbała, że nie chciał się nawet do niej przytulać. Jej maż powiedział przy nas że ona nie zachowuje się jak matka, a jak siostra, zero jakiegoś autorytetu, czułości, zaangażowania. A ta od kiedy jej dziecku zdiagnozowano zaburzenia ze spektrum autyzmu, nachalnie promuje się na fejsie jako matka Alfa, tu na lodachg, tu na wycieczce z synem, normalnie co jej odbiło to nie wiem...Przecież ona ciągle mi tylko mówiła, jak nienawidzi spędzać z nim czasu, jak jej się to dłuży, kjak mazy o powrocie do pacy, jak wkurza ją syn!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ból d**py? Raczek odraza do fałszu. Wszystkie zdjęcia jakie ma to są z tym "cudownym dzieckiem", którego w rzeczywistości nie trawi. Po co robi z siebie taką matkę do potęgi n-tej, skoro każdy z rodziny wie, jaka jest prawda? Syn nie ma z nią żadnej więzi...to aż przykro patrzeć. A pod publiczkę na fb zdjęcia pozowane, udaje super matkę. ZNajomych może oszukać bo nie są tak wtajemniczeni jak rodzina, pytanie tylko po co takie coś ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak w ogóle to jest osoba która działa mega pod publiczkę. Zdjęć z sesji ślubnej nie ma jedynie w wychodku, a tak to cały dom wytapetowany. Najważniejsze osiągnięcie chyba... Ja też jestem żoną i matką ale nie obię z tego show, zwłaszcza gdybym była matką która się w tym nie spełnia, nie udawałabym że jst na odwrót.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez nienawidzę obłudy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie z reguly na fb kreuja sie na idealnych, pokazuja cudowne dzieci, chwala sie zwiazkami czy praca. Rzeczywistosc czesto bywa jednak inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko przede wszystkim jestes ograniczona osoba. Poczytaj sobie czym jest Zespol Aspergera, a potem sie wypowiadaj w temacie. To nie ona zabiedbala dziecko, ze ono nie chce sie do noej przytulac, tylko te dzieci w ogole nie lubia kontaktu fizycznevo, dotyku, przytulania, nawet z najblizszymi osobami! Wiem co mowie, pracuje z dziecmi ze spektrum autyzmu. Dla yych ktore maja zdiagnozowsny autyzm rodzice wrecz moga nie istniec... To przykre, ale tak funkcjonuja te dzieci. Czesto sa odpychajace, wala prawde prosto z mostu, potrafia zranic, nie wiedza co to empatia i sa skrajnie egocentryczne. Twoja szwagierka pewnie jest zalamana takim zachowaniem syna, pewnie jej ciezko gfy widzi jak inne dzieci chetnie spedzaja czas ze swoimi rodzicami. Moze dlatego czasami wolalaby wrocic do pracy. Wychowywanid takiego dziecko jest podwojnie trudne. To ze ono wyglada normalnie noe znaczy jest zwyklym dzieckiem , ono jest zaburzone. Nie zrozumiesz tego, bo masz zdrowe dziecko (albo wcale).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na fb wszystko jest pod publiczke. zatem nie ma co sie za bardzo przejmowac. i standard, dzieci, maz, zwiazki.. i jak to jest cudownie.. a to tylko po to, by dopiec tym, ktorzy duzo wiecej osiagneli..zenada. ja juz dawno nie zagladam na wpisy, bo mnie prawda o ludziach prawie zabila.. zatem autorko luzik i niech sobie pisze mamusia co chce, a niemyslacy niech wierza jak chca w glupoty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes strasznie podla i zawistna. A moze pomoz swoj szwagierce odkryc uroki macierzynstwa, bo rozumiem, ze ty jestes z******ta matką swoich ZDROWYCH dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś to, ze ktos czegos nie wie na dany temat, to nie znaczy, ze jest ograniczony. jak jest w jezyku urdu boli mnie glowa?? wiesz? pewnie nie. to radze nie oceniac w ten sposob innych.. poza tym niestety autorko postu, ale sa matki, ktore nawet grzeczne i zdrowe dzieci mecza. nie wszystkie sa kochajace i oddane do bolu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:54 no i gitara tylko po co na fejsuniu udawać ze jest inaczej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 15.54 ale ja o jezyku urdu nie wypowiadam sie w taki sposob jakbym wszystkie rozumy pozjadala, a tym czasaem, nawet nie wysililam sie zeby ten jedyk poznac. A tu autorka przypisuje matce dziecka, ze powoduje u dziecka objawy autyzmu ( nie przytula sie). Ciezko oczekiwac od dziecka z autyzmem czulosci, ale wg autorki najlepiej obwinic za to matke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajmij sie soba autorko, a nie wywlekasz tu zycie swojej szwagierki. Ciekawe czy ty jestes idealna matka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:06 idź zapał fajka lub pobiegaj, bo cisniesz takie smęty że głowa mała. Poza tym chyba nie skupiasz się na sednie tego co napisała autorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze ma kryzysy w wychowywaniu dziecka z autyzmem i ci sie zwierza w chwili slabosci, ale kocha to dziecko... A ty ja tak oczerniasz... Syty glodnego nie zrozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:08 mowa jest o udawaniu na facebook. Ja nie udaje idealnej ani w ogóle nie uzwenetrzniam takich rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co tak cie szwagierki fejs obchodzi? Jak cie boli to co wstawia to wywal ja ze znajomych albo powiedz jej to osobiscie;D bo nas to gowno obchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"cisnę smęty" piszac o autyzmie? Z jakiej meliny pochodzisz? Chyva gimnazjum juz skonczylo lekcje .Brak slow. Autyzm tego dziecka jest dosyc istotny w calej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty cwaniaro ile niepelnosprawnych dzieci wychowalas, ze dajesz sobie prawo do wypowiadania sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale autorke boli to, ze szwagierka potrafi sprzedac na fb fajny wizerunek, a ona nie :-) jest taka masc na bol d**y :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby cie w gimnazjum nauczyli czytac ze zrozumieniem, to bys doczytala ile mam wspolnego z dziecmi niepelnosprawnymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:17 ależ oczywiście ze potrafię i robilam to ale jak miałam 18 lat a nie 30. Żenada. I dziecianada. A co do tego ze dziecko jej nie chce znać bo ma coś ze spektrum to ciekawe ze ojca i babkę tuli non stop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko zazdrosc az bije ! Dam ci rade- zajmij sie swoim zyciem, mniej zawisci, bo zylka peknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytalas ze zrozumieniem jak mialas 18 lat, a teraz jak masz 30, to juz nie musisz :-D ? Sory, ale nie wierze ze ojca i babke tuli. A takie pytanie- czy twoj maz i ojciec tego dziecka z autyzmem to bracia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kelunny
Jad od ciebie bije kobieto! Wspolczuje tamtej kobiecie takiej rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbetyblue
Czego zazdrościsz swojej szwagierce, że aż tak jej nienawidzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ci sie podoba, to nie wchodz na jej profil i nie obwerwuj! Proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie no, przeciez dziecko z autyzmem to sam cud, miod i orzeszki! Rozumiem jej zmeczenie, rozdraznienie co jednak nie oznacza, ze go nie kocha. A z Ciebie autorko glupia plotkara. Jeszcze najlepiej anonimowo obsmarowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mam taka koleżankę zaniedbuje syna nie wychodzi z nim na spacer nawet przy ładnej pogodzie zachowuje się jakby ten dzieciak jej przeszkadzal. Ogólnie ma go gdzieś a na fb pełno zdjęć z podpisem mój maluszek moje słoneczko itd Debilka. Wystrzelac takie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:17 logiczne :P Przydałby się psychiatra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×