Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mikuś19

Czy to prawdziwa miłość ?

Polecane posty

Gość Mikuś19

To moja przyrodnia siostra, rodzice pobrali się jak miałem 9, ona 7 lat. Teraz chodzimy do LO i wszyscy uważają nas za zboków, z resztą w gimnie też tak było. Wszystko przez to, że tato mnie adoptował i noszę to samo nazwisko, nikt nie wierzy, że to przyrodnia siostra, nawet mama była wzywana do szkoły. Jej się to też nie podoba, uważa, że staniemy się pośmiewiskiem i będziemy mieli tylko problem. Tata stwierdził, że jesteśmy jeszcze dziećmi i wyrośniemy z tego. Czy aby na pewno ? Nie jesteśmy jeszcze w stanie poznać, czy to jest prawdziwa miłość ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma racje, nastolatkowie nie potrafia jeszcze kochac, to tylko zauroczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylebyście tylko sami dzieci nie porobili, bo to jakieś downy mogą z tego wyjść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idziesz prostą drogą. Łatwiej jest zmusić bliską osobę aniżeli zdobyć się na odwagę i zaproponować wspólne wyjście komuś obcemu. Za dużo się onanizujesz. Wyjrzyj przez okno. Tam też są ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikuś19
Nie mam potrzeby trzepać i to z jej inicjatywy. Odwzajemnia moje uczucie i to wcale nie z musu. A ja jestem o nią bezgranicznie zazdrosny i to mnie wykańcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź w słowniku znaczenie słowa "przyrodnia siostra" :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie musisz nas uświadamiać, wiemy co to kazirodztwo tylko nikt z otoczenia nie potrafi albo nie chce zrozumieć, że nie jesteśmy biologicznym rodzeństwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie używaj słów których nie rozumiesz. Przyrodnia siostra - to taka z którą macie wspólną matkę, albo wspólnego ojca. Jeśli każde z was ma dwoje innych rodziców to nie jesteście żadnym przyrodnim rodzeństwem. Doucz się a potem wymyślaj kafeteryjne prowokacje 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×