Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

analizy budżetowe pomoc

Polecane posty

Gość gość

Witam, czy ktoś może mi pomóc w znalezieniu odpowiedzi na pytanie po co prowadzi się analizy budżetowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydatki na = Piwo, Wódkę, Fajki, Kondomy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Analiza budżetowa to coś, co pozwala tobie przewidzieć ile, na co, i komu zapłacisz i czy wystarczy tobie do końca miesiąca. Ale jest na to i lepszy sposób. Załóż darmowe konto, za które nie będziesz musiała nic płacić. Przelewaj na nie około 800,- złotych na żywność. Z pozostałości wypłat (jeżeli są dwie) zapłać rachunki, z z tego co zostanie podziel równo na dwoje. Są pieniądze na jedzenie, są własne i każde z was na na piwo. Z jednej wypłaty tego nie zbudujesz. Przy jednej wypłacie analiza budżetowa to, wyrzekanie się wszystkiego i ograniczanie do minimum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okej dzięki, a np analiza budzetowa gminy na czym polega? Można to napisać w skórce w ten sposób ze polega to na analizie dochodów i wydatków by sprawdzić na co gmina wydaje najwięcej i z czego najiecej ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Analiza to przewidywanie. Ile przewiduje gmina dochodów, a ile wie, że będzie ją kosztowało utrzymanie wszystkiego co pod nią podlega. dlatego Np. Ulice będą remontowane w przyszłym roku, a lekarze będą przyjmowali mniej ludzi aniżeli w roku ubiegłym. Ale wynagrodzenia urzędników podskoczą o pół procenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki, a wiecie po co prowadzi się takie analizy w gminach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za odpowiedzi! Jestem mega wdzięczna, gdyby chciało Ci się jeszcze mi pomóc tak ładniej to powiedzieć to zapłace złotem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×