Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość K

Grzech Fatmagül 7

Polecane posty

Gość gość
No to się chyba załapałam na otwarcie setnej strony ;) ;) E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
Strona! Który post otwiera stronę? KO :)Cyt.:,, Uwaga! ... Mukaddes zna przesąd o kobietach w ciąży ! ... "Kobietom w połogu nie wolno mówić -Do widzenia- bo nawiedzą ich złe moce" .... Mukaddes!!!! ... Błagam Cię!!! ... Pamiętaj żeby tego nie mówić!!!! .... Aż się boję pomyśleć co by było gdyby jednak powiedziała....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś na Dobranoc Oni już wrócili domu , ale my możemy wrócić wspomnieniami do ich przeżyć. W pierwszym klipie oczywiście fragmenty GF i rosyjska piosenka " I całować Ciebie tak długo " - śpiewa grupa Liube i Ludmiła Sokołowa : "https://youtu.be/z0VO31q4mBk W drugim klipie kolejne wspomnienia z domu w lesie i piękna piosenka Joe Dassina , której już słuchaliśmy "Et si tu n'existais pas" czyli " A gdybyś nie istniała" ( pod klipem - dla zainteresowanych - francuski i rosyjski tekst piosenki ) : "https://youtu.be/uNzOEADholo W trzecim klipie wcześniejsze wspomnienia GF i kolejna rosyjska piosenka " Dwie dusze" , którą śpiewają A. Malinin i Jelena Vaenga : "https://youtu.be/2caXDNXx7dk I na koniec zdjęcia z GF i zdjęcia Beren a do tego piosenka arabska (?) : "https://youtu.be/91QEgJaSAXQ Na dziś wszystko. Miłych snów z Enginem. Dobranoc GRA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdaje się , że jesteśmy już na kolejnej stronie ... czyli przekroczyliśmy "setkę". GRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia54
Elfiku, pewno było tak jak właśnie napisałaś. Poczucie winy pewno też było, ale przecież nie wymyśliła sobie, że będzie dobra dla Kerima i „zrekompensuje” mu swoje wcześniejsze słowa i zachowanie. Wołając Kerima, żeby koło niej usiadł na ławce nie miała planu, że pozwoli się pocałować, gdyby chciał to zrobić. To była jednak magia chwili według mnie :P. Usłyszała jak mocno bije jego serce. Dla niej :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otworzył ją dopiero 7 wpis. Znowu się zaczyna... GRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M. ! :D Dzięki za krótki epizod Erdogana i niewinnej łopaty!!! :D :D :D Nie pamietam żebym kiedyś kroiła cebulę z takim uśmiechem!!! :D :D PS A w nocy zamiast czytać powtórkę GF, zacznij czytać „Zemstę „ A. Fredry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
KO:) Cyt.:,,Mustafa bez mrugnięcia okiem i bez zaglądania do ściągawek, wykonał celująco zadanie powierzone mu przez Resata! .... Meltem i Ender mają wątpliwości, bo w to nie wierzą ... > Miałam wrażenie,że Ender trochę uwierzyła w to co mówił Mustafa. Szczególnie po jego tłumaczeniach,że jemu też zależy na załatwieniu Yaşaranów .Meltem miała wątpliwości bo Mustafę poznała już na tyle , że ma prawo wątpić w jego prawdomówność ale Ender na tyle go nie zna i jego tłumaczenie mogła odebrać tak jak on chciał żeby odebrała.Meltem zresztą później też miała już dość niepewną minę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KO! :D Ty to masz ze mną - raz wesoło, raz smutno ;) Mnie się bardzo podobają Twoje streszczenia! Czemu zatem wypychasz mnie do czytania czegoś innego? I dlaczego ma to być "Zemsta"? Wietrzę podstęp! ;) M. PS. Gdzie jest Barnaby?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiu, GRA - na stronie mieści się 30 wpisów, ostatnio stronę otwierał 6 wpis, teraz faktycznie już 7... Zaczyna to być uciążliwe... M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
Ależ ja wcale nie chcę abyś był poważny,Michale :D !! W żadnym razie!! > P.S. Czy mam założyć GF 8 czy jeszcze powalczymy z GF 7 ? (Pytam, aby nie zostały założone 2) Nowy temat może już czekać . Albo na KPA albo na nowy odcinek GF. Mnie już drażni to blokowanie stron mimo , że "dopiero" 7. a nie np. 15. ją otwiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu! :) Dzięki za nowy wątek! Podjęłaś słuszną decyzję i tak byliśmy wytrwali, dobiegliśmy do 100 str. :) A ja już słucham .... na na na .... Simply Falling .... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze można dokończyć tę stronę ;) > Kasiu, 22:17 :) Ja też miałam wrażenie, że Meltem i Ender mu uwierzyły, ale zanim dodał wersję, że to mu najbardziej zależy na pogrążeniu Yasaranów, obie nie mogły uwierzyć w romans Turanera z Yasemin ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
Dziękuję za dobranockę GRA:) Skorzystałam też z ros. tekstu piosenki "Et si tu n'existais pas". Dziękuję: Bardzo żałuję,że nie znam francuskiego :( Barnaby :)- pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M. ! ;) Dobrze, że Ty masz ze mną wesoło i miło :D :P A dlaczego "Zemsta" ???? I od razu o podstępy, zagadki i intrygi mnie podejrzewasz! :D Rano pisałeś o czytaniu lektur, więc na początek może być ;) Mi córka w tamtym tygodniu czytała ją całą ma głos, bo to ich obecna lektura ;) >Uprzedzam pytanie - "Dlaczego czytała na głos?" (Nie zmuszam swoich dzieci do takich rzeczy! ;) ) Po prostu tak chciała, a i język trochę inny, więc później do omawiania obie będziemy znały treść ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
Śliski typ z tego Mustafy , prawda KO? ...brrr ;) > Jeszcze raz wysłuchałam dobranockę i obejrzałam sceny z odcinka od GRA i na mnie już pora :) ...Dobrej nocy wszystkim i ...słodkich , enginowych snów życzę:) ...lub berenowych , Michale;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KO! Szczerze Ci dziękuję za Twoje miło i wesoło! No i ogólnie za nasze forum! To dla mnie jak koło ratunkowe... "Zemsta" mówisz... Ale ja wolę zemstę Fatmagul na gangu Y!!! ;) Czytanie na głos to bardzo dobry pomysł! Lepiej się zapamiętuje tekst, poprawia dykcję itd. Pochwalam! To kiedy przeskakujemy na GF8? Do końca tej strony? M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
Dzień dobry:) Jak co rano przyszłam po ciut muzyki , a tu ? Cisza od wczoraj od 23:54. Zdziwiłam się i pomyślałam , że nasza nocna zmiana zaspała ;) Otóż nie !!! :D Nocna zmiana zmieniła tylko budkę wartowniczą :) GF 8 ruszył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny, ja mam taka sytuacje ze moj zostal zamkniety w ZK... i to jest koszmar. 
Jest tam dosc dlugo jedyne co dobre i nas bardzo ratouje, to kontakt przez tel. chociaż i tak jest cienzko... Dziewczyny jesli macie taki problem to ze np. nie ma widzen czy cos, to akurat mi znajoma ktora sama ma faceta w wiezieniu polecila kupic taką karte izzi, bo wtedy jemu ona kupowala karte dogadania  przez neta i mogla dzwonic do niego za grosze. Szczerze to jestem mega zadowolona z tego. Maja najtansze liczenie i polaczenia z karty dogadania na tą izzi, bo to jest tylko 8 groszy za minute. Teraz maja przelewy, taki automat, ze ja np. przelewam jemu kase na karte do gadania kiedy chce, 24 na 7. Takrze doskonale rozumiem co to jest za bol.....ale czekam, ratuja nas narazie te telefony bo i ta korona wszedzie..... wiadomo 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×