Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość K

Grzech Fatmagül 7

Polecane posty

/c.d./ W willi ... Erdogan wszedł do środka !!!! ... Rozgląda się po pokojach! ... Pewnie łajdak szuka pokoju Fatmagul!!!! ... Fatamgul jest niedaleko! ... Ucieszyła się gdy zadzwonił Kerim .... Nie ma go teraz w domu, bo kupuje ryby z Deniz ... Była zdziwiona, że są razem, ale Kerim opowie jej o tym później ... Teraz trzeba zrobić zakupy na kolację .... Kerim zajmie się rybami, sałatą, cytrynami, rukolą , rzodkiewkami, a deseru nie musi kupować, bo Fatamgul ma ciasto/tort .... Tak, na deser będzie tort ;) :) .... Fatmagul dokupi jeszcze ciepły kukurydziany chleb ;) .... (Miło słuchało się ich listy zakupów :D Ale myśl o Erdoganie przysłania te urocze sceny! :( ) .... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ A po willi kręci się zapijaczony łajdak Erdogan!!!! ... Ohydnymi łapami dotyka rzeczy Fatmagul!!!! .... W szafie znalazł jej suknię ślubną!!!! :O .... Obok jej ubrań wiszą ubrania Kerima, a dla niego to jasne, że to jest ich wspólny pokój!!!! ... Na szczęście długo nie trwała jego nieproszona wizyta!!! ..... Rahmi wrócił z Muratem i jego kolegami do domu! ... Erdogan jak szczur uciekał po schodach do piwnicy!!!! ... (Szkoda, że nie przewrócił się na sznurówce! Rahmi wcześniej mógłby załatwić go miotłą! :D :D ) ... Teraz nie ucieknie niepostrzeżony z domu, bo po ogrodzie biegają dzieci! ;) ;) ... (No cóż! Podsumowując wspaniały plan Erdogana! Bezwzględną większością popsuły go dzieci! :D ) .... Wróciła też Fatmagul ... Coraz więcej jest ich w domu ..... Erdogan już jest w strachu, a jeszcze Kerim nie wrócił!!!! ;) ... (Łajdak może się teraz bać!!! ) ... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ Co robi Mustafa?! ... Podejrzanym, niepewnym krokiem przyszedł na policję! ... (Czyżby chciał się oddać w ręce wymiaru sprawiedliwości???!!!! Ma już dość uciekania, ukrywania, usługiwania, poniżania przed Yasaranani??!!! A nie!!!! Co za głupoty wypisuję!!! On chce mieć nowy paszport!!! Nowiuśki, pachnący drukarnią z nowym zdjęciem!!! Tchórz po prostu chce zwiać!!!) .... Ale niestety, na to są procedury i to proszę pana może potrwać ok. 3 tygodni, jeśli nie będzie żadnych przeszkód! .... (Trzy tygodnie to dużo, a on nie ma tyle czasu! Chciałby już uciec! ;) ;) Przykro mi! Następny z kolejki poproszę! :D ) .... To znów nie jest szczęśliwy dzień dla Mustafy .... Zadzwonił Serdar, jego jedyny przyjaciel ... Ma dla niego smutne wiadomości .... Jego ojciec miał zawał :( .... Ale to nie wszystko! ... Ojciec zabronił mu przyjeżdżać! .... Przyjaciel Serdar namawia go! ... Mustafo przyjedź, pomimo to!!! .... Kolejny smutny cios od losu dla Mustafy ... Ludzie Yasaranów śledzą go i nie są zadowoleni, że chce uciec! ... Mustafa ma dość! ... Wpadł w szał, zaczął bić jednego z nich! ... Poradził sobie też z drugim i szybko im uciekł swoim samochodem! ... Wie, że daleko im nie ucieknie ;) .... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ W willi .... Dzieci spokojnie, mają czas zjedzą podwieczorek ... A Erdogan jeszcze posiedzi w piwnicy ... Co za szczęście! ... Do Erdogana dzwoni jego ukochana Nil!!! .. Ale niestety nie wybrała dobrego momentu, on teraz, akurat w tym momencie, właśnie teraz, jest zajęty dziećmi ! :D ... Jej telefon przykuł uwagę dzieci, a one są ciekawe, kto mieszka w piwnicy?! :D ... To duch!!! ... I ich ciekawość była jeszcze większa! :D ... Wystraszony Erdogan był zmuszony uciekać przed ciekawością małych dzieci w głąb piwnicy :D :D ... Ale telefon od Nil to inna sprawa, tutaj nie ma się czego obawiać .... Uwaga Erdogan dzwoni! ... Nil była uprzejma, uśmiechnięta i przepraszając za pochopne osądzenia go zaprosiła na kolację! ... (Ach dziewczyno! Pamiętaj! Pierwsze odczucia są najprawdziwsze! ;) ;) ) ..... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ Erdogan ma mało czasu! ... Kolacja jest o 20, a Rahmi z Farmagul rozstawiają grilla :D ... Oni też chcą zjeść wspólną kolację ;) .... Erdogan kochanego Rahmiego chciał tym grubym kijem uderzyć???!!!! :( .... A to menda!!!! ... Rahmi nie musiał wchodzić do piwnicy, bo węgiel do grilla stał na zewnątrz ..... W tym czasie do domu przyjechali Kerim i Deniz ... Powitany pięknym uśmiechem Kerim nareszcie zobaczył Fatmagul :) :) ... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ W willi .. Jest już noc .... Na grillu pieką się rybki .... Mukaddes wydziera się z balkonu dopominając jedzenia dla Murata ..... (Jeśli komuś balkon kojarzy się z uroczymi scenami z filmów, to Mukaddes psuje ten wyobrażenia całkowicie!!!! :O ) ... Deniz chętnie uczestniczy w ich życiu rodzinnym ... Meryem, jak zawsze olewa sobie uwagi tej .. wścibskiej w obcisłej bluzce ... Rahmi uprzejmy jak zawsze ... Brakuje Kadira, a może nawet i Omer przyjdzie na kolację .... A przy grillu zostali zakochani :) :) ... Ach, gapa ze mnie!!! ..... Jest jeszcze ktoś, jak mogłam zapomnieć???!!! ... To Erdogan zamknięty w piwnicy! .....Czeka na randkę z Nil, ale o tym, to może sobie pomarzyć :D ... (A marzenia nic nie kosztują, czyli w sam raz dla niego ;) ) ... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ Nasi zakochani mogą porozmawiać o tym co wyciągnęło Kerima z domu .... Ale Kerim już nauczył się przezorności i wcześniej sprawdził, czy z balkonu nie zwisa Mukaddes z gumowym uchem!!! ... Teraz mogą mówić ;) ..... Fatmagul jest ciekawa co zatrzymało Kadira ... Kerim -"Żona Mustafy napisała list do Fahrettina. Żeby nas ostrzec przed Mustafą i Yasaranami." ... Fatmagul była zdziwiona, dlaczego Hacer napisała list właśnie do Fahrettina i dlaczego mieszka w hotelu ... Kerim ma różne podejrzenia -"Może się pokłóciła z Mustafą i na prawdę chce nas ostrzec. Albo razem coś kombinują. Kadir i Omr spróbują się czegoś dowiedzieć. Nie chcieliśmy o tym rozmawiać przy Deniz." ... Merym przeszkodziła im w rozmowie, ale oni przed nią oczywiście nic nie ukrywają ... Fatmagul opowiedziała jej co zrobiła Hacer .... Wspomniała o wizycie Mustafy w restauracji .... A Kerim wpadł w złość ... Przeczuwa, że to się źle skończy!!! .. Te wizyty są tylko pretekstem by przychodzić do restauracji i kręcić się obok nich! ... (Gdy oni rozmawiali, wszystko słyszał Erdogan ukryty w piwnicy! ) ... Do domu wrócił też Kadir .... Nie miał dobrych wiadomości! ... Kazał wejść im do domu, bo na rogu zobaczył samochód Erdogana! .... Kerim jest pewny, że jest gdzieś w pobliżu!!! ... Złapał co leżało pod ręką, był to gruby kij, a może metalowa rurka, wyglądało na coś solidnego! ;) ... Tak zamierza rozprawić się osobiście z tym gnojkiem!!! ... A ten gnojek nie miał wyboru, też to usłyszał ... Jest przerażony, aż ze strachu wstał! ... (I co Erdogan?! Kto teraz został sam?! ;) ;) :P ) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
KO:) Dziękuję!! Bardzo fajne :) i obrazowe streszczenie! Super! > Wyobraziłam sobie Erdoğana,który leci z hukiem w dół schodów. ...i nie był to nieprzyjemny widok :D :P No i oczywiście tę....zwisającą z balkonu ...o matko! A co jest pod balkonem ?.... beton... :P >> Cyt.:"(Erdoğan)Teraz siedzi w samochodzie, obserwuje i popija alkohol z butelki większej od jego mózgu!!!! ". Cyt.:" Ale Kerim już nauczył się przezorności i wcześniej sprawdził, czy z balkonu nie zwisa Mukaddes z gumowym uchem!!!" ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia54
KO, Kasiu, dziękuję za miłe słowa i uśmiechy :). GRA, dziękuję za piękny filmik :). Mogłabym oglądać te ich cudne uśmiechy bez końca :). KO, dziękuję za streszczenie, a teraz kolej na moje ulubione perełki: „A Mukaddes nie spieszy się do domu … Pocieszające jest to, że nie pchała się za Fatmagul by podglądać, jak opiekuje się chorym Kerimem …” „A jednak może! Niestety tak! Podły Erdogan zakradł się w ich spokojny świat! Przecież nikt nie spodziewa się łajdaka w swoim domu! Który się upił i przyszedł po kryjomu! ...” Przytoczyłam tylko część, ale cały ten rymowany fragment jest świetny :). „Jeśli komuś balkon kojarzy się z uroczymi scenami z filmów, to Mukaddes psuje ten wyobrażenia całkowicie!!!! ”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
KO :) Cyt.:"Ale(Kerim) robi się zły, gdy ona(Deniz) swobodnie mówi przy nim o ojcu, którego on nie nawidzi".... Mam wrażenie,że Kerim poza tym , że jest zły , to podświadomie, nawet niechcący , jest może nawet trochę zazdrosny , że ona...Deniz, miała ojca....tego samego ojca , a on go nie miał .On wie,że to nie ona nie jest temu winna , ale to uczucie jest chyba silniejsze od niego. Słowo tata , tak często przez nią wymawiane wywołuje nieznane Kerimowi dotąd uczucia.Jakby wymieszały się ze sobą nienawiść, tęsknota , żal , zazdrość... Pamiętam jego spojrzenie, gdy na hotelowym korytarzu Deniz żegnając się ,czule przytuliła się do ojca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barnaby
Dobry wieczór :). Basiu, nie potrafię pozbyć się wrażenia, że Fatmagül patrzyła na Mustafę nie tylko z miłością, ale i z zachwytem, była oczarowana, gdy byli razem. W nocy, gdy siedzieli razem na progu swojego domu, ona mówiła o zwykłych sprawach jak o najpiękniejszych marzeniach uśmiechając się do swoich myśli. W samochodzie po zaręczynach Selima zabrała mu chustkę, żeby jego zapach towarzyszył jej w czasie jego nieobecności. Zapach to coś bardzo osobistego, intymnego, potężny afrodyzjak, jednocześnie coś ulotnego, a zarazem niezwykle zmysłowego, potrafi wywołać falę wspomnienia związanego z bliskością fizyczną ukochanej osoby. Nie pamiętam takiego „ojej!” związanego z Kerimem. Kilka dni temu oglądałam 118 odcinek, gdy Kerim w szpitalu obudził się koszmaru i Fatmagül uśmiechnęła się do niego na końcu rozmowy. Odebrałam to jako grymas, dosyć przerażające wykrzywienie twarzy, a nie dodający otuchy uśmiech zakochanej dziewczyny. Staram się zrozumieć, że wtedy ona była jeszcze przerażona perspektywą utraty Kerima, że jest naznaczona tragedią, że mogła stracić dziewczęcą ufność w dobro, człowieczeństwo, że odarto ją z wielu złudzeń i miłość do Kerima jest trudna. Beren ma jeszcze z jednego powodu pod górkę – Engin potrafi patrzeć z miłością na swoje partnerki tak, że one gasną przy nim i nawet nam miękną kolana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
"Ja o wszystkim powiem.Od samego początku byłam świadkiem . ICH !! łajdactw"....Że też ta....ma czelność coś takiego mówić! A matka Erdoğana? Co za bezwzględna kobieta.Perihan bardzo rozsądnie, naprawdę chcąc dobrze i dla niej, i dla Nil , tłumaczyła na podstawie własnych doświadczeń, jaką krzywdę robi Hilmyie i sobie, i spokojnej,ostrożnej dziewczynie patrząc tylko na szczęście syna,świadomie ją okłamując w sytuacji gdy ta wykazała się czujnością i zawczasu zdusiła w zarodku coś co mogło jej zagrażać. No ale Perihan dręczyła sprawa z Meltem , a Hilmyie ,widać to bardzo wyraźnie , na pewno nie ma takich rozterek i zupełnie nie przejmuje się takimi drobiazgami jak sumienie. No ale właściwie jak mogłaby się przejmować czymś czego nie ma ? P.S. Ja to chyba jeszcze na okulistykę powinnam...tak...przy okazji .... > Basiu :) , dziękuję ! (10:00) > KO ;) mam całkiem przyjemny pobyt(jak na tę placówkę;)! )Dziękuję !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barnaby
GRA, świetny klip z Erdoğanem :D! Dawno nie widziałyśmy WKTDN. KO, masz to w swoim archiwum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barnaby
KO, cyt.: „Gdyby go teraz Kerim dorwał, dostałby ręczne tłumaczenie, że ma się trzymać od nich z daleka, oraz pieczątkę w twarz, żeby wiadomość dotarła do adresata!!!” Mustafie na głowę padło, jeśli wymyślił tak głupią wymówkę, że chciał zastać Kerima. I co by mu powiedział? Łajza ma trudny dzień, Fatmagül go pogoniła i spotkał matkę swojej ofiary, trzeba było spojrzeć jej w oczy. Na widok policji poci się i idzie na ugiętych nogch, od razu widać, że ma coś na sumieniu. Reşat i Munir mają trudnych podopiecznych, są jak wychowawcy w poprawczaku – co jednego ogarną, to drugi podskakuje. Tylko Selim trzyma się przy ich nogach. „No cóż! Podsumowując wspaniały plan Erdoğana! Bezwzględną większością popsuły go dzieci!” Sukaddes narzekała, że nie chce żyć w komunie (albo kołchozie, nie pamiętam) i Erdoğan na własnej skórze odczuł, czym jest liczna rodzina, co chwilę dochodził ktoś nowy i mimo jesiennej pory nie tylko dom, ale i ogród był pełen ludzi. Też bardzo bałam się tego, co Erdoğan chciał zrobić Fatmagül. Powiedział Selimowi „Wolę być pijany, żeby nie stracić ZAPAŁU.” W kontekście tamtej nocy na plaży i wypitego wtedy i teraz alkoholu brzmi to przerażająco. Na siedzeniu pasażera leżały dwie prawie puste butelki mocnego alkoholu, Erdoğan raczej świadomie postanowił stracić nad sobą kontrolę (brzmi jak oksymoron), żeby puściły mu hamulce, jak wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
GRA- :D -dzięki !Świetny klip! > To chyba nie jest problem,że to ja wklejam to WKTDN ? Będzie się można wcześniej uśmiechąć bo KO jest teraz pewnie zajęta ;) https://youtu.be/Z58A4rBBakE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani KO
Ja tylko na chwilkę ;) Podczytuję Was, ale jeszcze siedzimy nad matmą i procenty obliczamy ;) Musiałam się oderwać ;) > Dziewczyny! Wielkie dzięki za miłe słowa, zawsze się uśmiecham, gdy coś znajdziecie coś ciekawego dla siebie :) :) > GRA, dziękuję za pomoc w wstawieniu linku, mam go w telefonie, ale skoro już jest, to świetnie :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
Na maniakach jest informacja,że YT blokuje tłumaczone filmy i teraz wszystkie odcinki GF z napisami pl. będą na stronie ok.ru. Nie wiem czy nie ma jeszcze 80.(ostatniego)odcinka i dlatego nie mogę go znaleźć, czy może źle szukam ? Czy mógłby mi ktoś z Was pomóc i naprowadzić , gdzie dokładnie mogłabym ten odcinek odnaleźć ? Może jest jakiś link do niego ?A jeśli nie link , to może ktoś z Was może mi podpowiedzieć jak szukać )? Pomóżcie,proszę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barnaby
Kasiu, Hilmiye jest bezmyślna i zaślepiona głupią miłością matczyną. Miała swoje bezproblemowe, gnuśne, zamożne życie u boku Rıfata, nie wygląda na kogoś, kto ma wyższe intelektualne aspiracje albo poświęcałby się dobru innych w działalności filantropijnej (teraz to oni potrzebują dobroczyńcy po bankructwie). Jej światem jest jedynak i dobre jest to, co zapewnia mu dobre samopoczucie, a złe to, co go irytuje. Nie mogę jednoznacznie stwierdzić, że Erdoğanowi brakuje uczuć wyższych, nawet uważam, że ma je lepiej rozwinięte niż Hilmiye – ona jest matką taką, jak samice w świecie zwierząt, jak Sukaddes, zapewnia dziecku zaspokojenie potrzeb wyłącznie fizjologicznych i „żeby było miło”. Erdoğana stać na refleksje prawie filozoficzne nad swoim życiem (inna sprawa, jakie wyciąga z tego wnioski) i czasami dochodzi do niego prawda o tym, co zrobił Vuralowi i Rıfatowi. Hilmiye chce rzucić dziewczynę w ogień, narazić ją na związek z mężczyzną zdolnym do przemocy fizycznej i seksualnej wobec kobiety, nawet jeśli Erdoğan nie jest psychopatą ze skłonnością do zaburzeń seksualnych. Nie zastanawia się, czym może być dla dziewczyny stygmat partnerki gwałciciela, jak to wpłynie na jej wiarygodność jako lekarza, że mogą odwrócić się od niej pacjenci i cały wysiłek włożony w studia i staż lekarski może pójść na marne. Przede wszystkim chce, żeby miłość Erdoğana zaczęła się od kłamstwa, na tym pragnie oprzeć poważną relację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barnaby
Kasiu, :D! Półtorej minuty płaczu :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
Ja/my też się popłakałam/łyśmy :D :D :D, Barnaby. Trochę dłużej:D !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś na Dobranoc przygotowałam W pierwszym klipie fragmenty z GF i turecka piosenka "Bos cerceve " ( ?) : "https://youtu.be/vFZoDqVOeVw W drugim klipie kolejne fragmenty GF i piosenka Tarkana "Usta cirak", ( Mistrz / weteran / ? ) : "https://youtu.be/SghiybqujlQ W trzecim klipie zdjęcia Engina i arabska piosenka "Kochanie, ach moje oczy", którą śpiewa Maya Yazbek ( pod klipem tekst piosenki ) : "https://youtu.be/_NpYQMcfF0E I na koniec zdjęcia Engina i turecka piosenka, którą śpiewa Mustafa Ceceli : "https://youtu.be/JNBJySRJAfw Miłych snów z Enginem. Dobranoc GRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
(Jak dobrze już wiecie ;) Subtelnością swą scena ta mnie rozczula, Gdy do gorącego serca Kerima, Cichutkim „Kocham Cię” – Fatmagul swe serce przytula! Cóż się niby stało, to dwa krótkie słowa! Czemuż zatem Ona taka rozogniona? A On miast gorączki, pożar serca czuje! Tak się dzieje wtedy, gdy się Ktoś miłuje! Nie jest to jednak młodzieńcza miłość płocha, Lecz najgłębsze uczucie Kogoś kto prawdziwie kocha! Kogoś kto poczuł smak zdrady i ból rozstania, I tym bardziej jest świadom szczerego oddania. Miłość tą gest i spojrzenie najpełniej wyraża, A jej intensywność serca dwa poraża! Bo prawdziwa miłość to nie te dwa słowa, Lecz to co się za nimi w sercu czystym chowa! M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość agnese
Kasiu, 80 odcinek jest już na ok.ru. Nie mogę niestety podać linku, bo w tej grupie jest zakaz udostępniania poza nią ( nie jest to grupa p. Danel) :( a może pomoże wpisanie w wyszukiwarce ok.ru "Gf-80" ? Podobno pani Danel będzie teraz tłumaczyć brakujące odcinki 1-17 :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Michał Bardzo piękny wiersz Ci wyszedł . Mam nadzieję, że pojmujesz Jak pięknie rymujesz ! Brawo!!! GRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GRA - dziękuję! :D To Wy mnie tak natchnęłyście! Twoje trafne wpisy i piękne filmiki (masz talent do ich wynajdywania!), cudowne streszczenia KO - pisane raz wierszem, raz prozą, bardzo trafne komentarze i analizy Basi, Barnaby, Kasi i pozostałych Komentujących, do tego te fantastyczne porównania, pisane piękną polszczyzną. Dobrze się tu czuję po prostu. A wierszyk, cóż, mimo przydługich niektórych wersów, wyszedł dość zgrabny, generalnie ku pokrzepieniu serc! Wzorowałem się na Waszych wpisach z ostatnich dni. No i w sercu czuję raj, gdy widzę jak grają Ci nasi Naj... ;) Gorąco pozdrawiam! M. PS. No i KO już nie musi tupać! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
Dobranocka wysłuchana:) - pięknie dziękuję GRA :) > Michale:)! Napisałeś naprawdę przepiękny wiersz.Gratuluję! > gość agnese dziś Bardzo dziękuję za informację i chęć pomocy:) Niestety. Wpisywałam różne możliwe kombinacje i żadna nie przyniosła efektu:( Jest mi naprawdę bardzo , bardzo przykro , bo nie spodziewałam się , że tak się dla mnie skończy , a właściwie nie skończy , mój ukochany serial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Michał Bardzo sie cieszymy , że dobrze się czujesz w naszym towarzystwie. Dziękujemy za miłe słowa. Mężczyźni tak rzadko mówią o uczuciach... A szkoda.... < U nas we wszystkich klipach tylko Engin i Engin. Teraz przygotowałam coś specjalnie dla Ciebie. Piękne tureckie aktorki "https://youtu.be/1wc8tNRzxOk Lista 10 najpiękniejszych aktorek "https://youtu.be/aUodXxkgVu0 I Twoja ulubieńca - Beren Saat "https://youtu.be/_oC26XNCLDo Pozdrawiam serdecznie GRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
Pomogę otworzyć stronę ;) Erdoğan ukryty w piwnicy , miotał się jak zwierz w klatce !! Dobrze mu tak!!!.To byłoby najodpowiedniejsze miejsce dla niego!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×