Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość K

Grzech Fatmagül 7

Polecane posty

Gość gość Kasia
Przecież Deniz może zanieść upieczoną rybę domownikom :D ;) ?! ....a Fatmagül wtedy zostanie z Kerimem ! :) :) Spryciula z tego zakochanego Kerima. Nie chce ani na chwilę zostać bez niej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
Strona otwarta , teraz mogę się już pożegnać i życzyć wszystkim nam spokojnego nocnego wypoczynku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry wieczór ;). >KO ;) dziękuję bardzo za wspaniałe streszczenie dwóch ostatnich odcinków GF. Za oknem szaro, buro i ponuro, a u Ciebie taka wena. >Kasiu ;) mam nadzieję, że u Ciebie z każdym dniem wszystko się już normuje i czujesz się coraz lepiej. Życzę Ci dużo zdrówka ;). > GRA :) dzięki za wszystkie Dobranocki i pozostałe linki ;). > Piszecie wspaniałe komentarze :) > Pozdrowienia dla Wszystkich. Dobranoc. "11"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, "Elfiku", dobrze że się odezwałaś , bo już się martwiłam ciszą z Twojej strony. Zawsze byłaś taka aktywna na naszym forum. Pozdrawiam i dobranoc . GRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRA, świetny ten filmik z Erdoganem w roli głównej :D. Dzięki za dobranockę i filmiki z Beren :) . Tylko ją tam chyba zauważyłam :). „Reşat i Munir mają trudnych podopiecznych, są jak wychowawcy w poprawczaku – co jednego ogarną, to drugi podskakuje. Tylko Selim trzyma się przy ich nogach.” – konam ze śmiechu Barnaby :D. Kasiu, dobrze, że przypomniałaś to „mordobicie” :D Barnaby, przypomniałaś scenę z drugiego odcinka, gdy Fatmagul i Mustafa siedzą wieczorem na progu swego przyszłego domu i rozmawiają jak to będzie, gdy już staną się małżeństwem. Mustafa wtedy mówi, że bardzo ją kocha a ona na to, ŻE ONA TEŻ. Takich słów od drugiej strony oczekuje ten, kto wyznaje miłość. Widzimy, że Fatmagul jako młodziutka dziewczyna pomimo swojej nieśmiałości, nie miała oporów, żeby takie słowa wypowiedzieć. Inaczej jest w związku Fatmagul i Kerima. Oni nie są zwykłą parą jak inne i taką jak kiedyś byli Mustafa i Fatmagul. Nie adorowali się wzajemnie, nie chodzili na randki, ominęło ich to. To Ty kiedyś napisałaś, że Kerim i Fatmagul zaczęli swoje małżeństwo od momentu, gdzie inne pary zwykle kończą czyli od nienawiści, Fatmagul nienawidziła jego, on nienawidził siebie. Przeszli wspólną drogę przez mękę, żeby zbudować na nowo swój świat, a i tak są dopiero na początku tej drogi. Ciągle tkwi w nich blokada – Fatmagul boi się otwarcie mówić i okazywać swoje uczucia do Kerima, a on boi się, że mógłby ją ponownie skrzywdzić. A to, że Kerim/Engin ma naturalną zdolność do patrzenia na swoją ukochaną/partnerki z miłością i zachwytem i nigdy tej zdolności nie utracił mimo swojego dramatu jest sprawą poza dyskusją :D :D. A w ogóle ja się tu wysilam a i tak wszystko co w tej sprawie czuję, najpełniej wyraził Michał w swoim pięknym wierszu. Michale jestem zachwycona ! bardzo dziękuję i proszę o pozwolenie skopiowania do mojego archiwum GF :P. Kasiu, czy to znaczy, że masz możliwość oglądania GF tylko na maniakach czy po prostu tak wolisz? Bo można jeszcze ewentualnie z lektorem, ale może tego nie lubisz. Dobranoc :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRA, mnie też zrobiłaś dużą frajdę tymi filmikami z Beren. Dziękuję. A „11” to chyba zostanie u nas „Elfikiem. Bardzo to ładne :). Teraz już naprawdę dobranoc :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani KO
M. Michale Mistrzu :) WSPANIAŁY wiersz ! Ale Ty o tym już wiesz ;) Rozjaśnił, rozgrzał listopadowy chłód Żar ich uczucia oddałeś Nam znów! Tylko Dziękuję, to za mało, wiem! Ale teraz, nic więcej chyba nie powiem :) > Tak czułam, że będzie pięknie!!!! Warto było trochę .... poczekać :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-) I jak się tu nie cieszyć? GRA - w głowie mojej Beren krąży! Wiele pięknych zdjęć, których jeszcze nie widziałem! Dozgonne dzięki! Basiu- dziękuję! Kopiuj do woli! 11 - Elfiku - brakuje Nam Ciebie! KO - tak głośno tupałaś, aż wenę wywolalas! ;-) W ogóle to dziwna sprawa z tą weną. 80% wierszyka napisałem w 3 minuty, a pozostałe 20% jak po grudzie... Jak już pisałem - ku serc pokrzepieniu! M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu, Ty wstawiłaś link do WKTDN, a ja z pośpiechu podziękowałam za to GRA ;) Przepraszam :) Filmik od GRA był świetny i tak mi się myśli połączyły ;) > GRA, dzięki za Erdogana, końcówka z Benny Hill’a super! :D Brakowało by tak jak w oryginale go wszyscy gonili! :D :D Nie tylko my się nabijaliśmy z jego świetnego planu :D Dziękuję Ci za Dobranockę :) Ale muszę przełożyć ją na rano ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobranoc Wszystkim! PS. Dzisiaj na forum serc bije blask, niech je powita poranka brzask! M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11, dzięki :) Rozumiem, że też masz ograniczony czas na forum ;) Ale dobrze, że się odezwałaś :) > Barnaby, Basiu, Kasiu, ciekawe, piękne komentarze, jak zawsze po odcinku :) > Michale, pokrzepiło i to całkiem nieżle :) I ja też poproszę o zgodę na skopiowanie wiersza, przed nami zima ;) ;) A wena bywa nieprzewidywalna ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba już wszyscy się rozeszli. Pora zgasić światło, ale i tak nadal będzie jasno ;) Michale, dobrze, że z Nami jesteś :) > To będą piękne sny .... Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę ,że wszyscy mają "nocną" wenę, zamiast spać - piszą i piszą ..... Zaraz chyba będzie : Dzień Dobry GRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry.Ja wpisuję Ewa Danel OK.ru i wskakują mi wszystkie odcinki p.Ewy. przeniesione z maniaków.Czytam wasze komentarze bez nich nia ma dnia.Dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
Dzień dobry:) >> Dziękuję GRA:) za wszystkie linki. Piękne zdjęcia , pięknych kobiet! Pozdrawiam Cię :) >> "11":)Nie masz nic przeciwko temu abyś została naszym Elfikiem? Tak Cię dla siebie nazwałam , bo spodobało mi się mi skojarzenie liczby 11 i duszka Elfa:)(mimo,że wzięło się od języka,który nie jest szczególnie lubiany; ja ten język lubię) , ale nie zamierzałam nic narzucać.Tak wyszło:). A teraz widzę,że i Basi ,i GRA , i Michałowi też się ten "Elfik" podoba. Pozdrawiam Cię :) >> gość :):) dziś Bardzo ! Bardzo dziękuję za pomoc :)! Znalazłam :) ! Gościu -pozdrawiam :) >> Wszystkich pozdrawiam :) i życzę wesołego i kolorowego dnia! Na przekór temu co za oknem....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cieszę sie że moglam pomóc.Też jestem maniaczką wszystkich filmów Engina,chociaż Olene Kadar obejrzałam tylko do 8 odcinka,komentarze mnie zniechęciły.Nie chcę widzieć takiego zakonczenia.Pozdrawiam miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry Ja mam nadzieję , że mnie też uda się wszystko odnaleźć w domowym laptopie. Mam dużo zaległości do nadrobienia. Przede wszystkim KPA, ale za GF też już tęsknię. Chociaż dzięki Pani KO jestem na bieżąco z Wami w oglądaniu kolejnych odcinków - powtórka w wyobraźni i ... Wasze komentarze - robią swoje. Już niedługo ( taki mam zamiar) wrócę do domu. Rehabilitacja już sie kończy i trzeba będzie wrócić do realnego świata i jakoś sobie radzić z rzeczywistością. Kasiu, dużo zdrowia , a pozostałym również. Pozdrawiam wszystkich GRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościa (9:52) zapraszamy w takim razie do zaglądania na nasze forum, oglądania razem z nami kolejnych odcinków i komentowania. Co jakiś czas ktoś nowy do nas się dołącza , a to wszystko ... z .... tęsknoty za Enginem. Tak nam zawrócił w głowach. Nawet piszemy wiersze.... Zapraszamy GRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cały czas jestem na forum.Już pisalam że bez Was dzień stracony.Nie mam takiego talentu i weny żeby się wypowiadać,nigdy nie byłam humanistką,ale lubię razem z waszymi komentarzami przeżywać jeszcze raz.Podziwiam wasze poczucie humoru trafność wypowiedzi.Bardzo dziękuję że jesteście i mogę Was czytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry Wszystkim! Witamy nowego Gościa i liczymy na aktywność! Każdy głos na wagę złota! Notabene - ciekawe, kto z nas jest najstarszy stażem na forum? Mnie w styczniu br. przywitała Kasia, a ja z kolei pamiętam początki KO i Ją witałem :-) Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia! Michał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śledzę forum od początku.Bardzo dużo osób się przewinęło,od 1 pamiętam Kasię,Ewę,Annę która już niestety nie udziela się,a szkoda bo jej komentarze były dobre.Dużo osób było anonimowych, dopiero chyba od 3 większość przedstawiała się imieniem.Ale chyba nie jest ważne kto był pierwszy, najważniejsze że forum cały czas działa i każdy z was zostawia jakiś ślad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No proszę! Wychodzi na to - nasz Gościu, że masz chyba najdłuższy staż! Ja zacząłem czytać forum od GF3, (oczywiście do wcześniejszych wpisów też wróciłem), a odezwałem się chyba pod koniec GF3. Potem było najbogatsze w treści, a zwłaszcza ilość komentujących GF4, niestety skasowane. A teraz została nas tylko garstka, za to jakość, patrząc chociażby na inne serialowe tematy, jest bardzo wysoka. Poza tym to miłe gdy się widzi, że nasze kolejne tematy GF są w czołówce tematów serialowych... Michał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość agnese
Ja pisałam na forum dość aktywnie anonimowo od września ubiegłego roku, dopiero niedawno wyszłam z ukrycia ;) :) teraz odzywam się sporadycznie, ale czytam Was codziennie :D Pamiętam też, że Basia jako Basia54 pojawiła się pod koniec września 2016r, wcześniej pisała chyba anonimowo :) pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry ;) "Elfik" - bardzo mi się podoba :) :) :). >Kasiu ;), nawet ostatnio chciałam Cię zapytać, czy mogę używać tej nazwy. Jakoś zżyłam się z tą moją "11" :). Ponadto, to mój dzień urodzin. Skoro Ty wyrażasz zgodę, to ja się cieszę :). > Michał ja jestem z naszym forum gdzieś od sierpnia 2016, ale wypowiadałam się (rzadko) jako "Gość". I nasza ;) Basia też już wtedy się wypowiadała. Dobrze pamiętam Basiu? >Gość 9:52; 10:19 , ja podobnie jak Ty zawsze czytałam komentarze z naszego GF, ale rzadko się wypowiadałam. Dopiero w tym roku w sierpniu, kiedy część załogi była na urlopach, a część niestety w szpitalu, postanowiłam potowarzyszyć KO na forum. Wtedy jeszcze myślałam, że sama KO nie da rady ;) ;) :) pisać streszczenia i komentarze. Ale nasza ;) KO ma moc :), wszystko ogarnie. Dziel się z nami swoim zdaniem. Nie każdy musi być polonistą. Jedni mają tą łatwość pisania , a inni nie. Też miałam te same obiekcje co Ty/ Pani dlatego rozumiem. > Dziękuję Wam za miłe słowa. Niestety przez jakiś czas moja aktywność na forum będzie ograniczona. Muszę zająć się moją chorą Mamą, dopóki nie stanie na nogi. Listopad, dojazdy - sami wiecie. > Kasiu, mam nadzieję, że wyjdziesz do 25-go ;). Trzymam kciuki ;). Elfik "11" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani KO
Witajcie! Zajęłam się odcinkiem, a tu tak fajnie nasze forum się rozwija :) Witam nową fankę/maniaczkę filmów z Enginem i oczywiście GF :) Ja widać po godz. wpisów u Nas zawsze jest otwarte, czasem trzeba latarką sobie przyświecić , ale to chyba nie problem ;) Również zapraszam do pisania :) Ja jestem od 5 stycznia br. czyli od GF 4 :) Oczywiście wcześniej czytałam, a pisałam od tego dnia, anonimowo ;) Przywitana przez Panią Annę, naszego Michała i Pana Bartosza, a także inne wspaniałe panie, które muszę sobie teraz przypomnieć. Tak wyszło, że właśnie męskie wpisy najbardziej zapamiętałam, bo temat jest trudny, delikatny, a ich obecność była dla mnie miłym zaskoczeniem :) Pozdrawiam tych, którzy wiedzą o kim piszę :) :) Co do pisania, też nie miałam odwagi się odzywać i pisać, bo jeszcze coś źle napiszę ;) Ale obawy szybko minęły, gdy zachęcona przez forumowiczów by dalej na bieżąco streszczać odcinek GF w TV :) Tak zaczął się cykl "kolejny odcinek" dlatego teraz jestem KO :) Zupełny przypadek, trochę moje poczucie humoru, bo wtedy Bolek i Lolek czyli Selim i Erdogan zaczęli przygodę za jeden uśmiech, a raczej na krzywy ryj :D (Przepraszam za słownictwo ;) ) No i jak zawsze rozpisałam się :D A streszczenie czeka, wybaczcie ;) > Elfik :) Dziś masz chrzciny! Wszystkiego naj, naj, naj, i bądź z nami jak najdłużej :) :) Dziękuję, za wsparcie w wakacyjnym czasie, ale nie tylko, nocne warty też brałaś :) :) Dużo zdrowia Twojej mamie! :) :) :) Oby szybko przyszło lepsze samopoczucie :) > Teraz to już życzę miłego i uśmiechniętego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzech Fatmagul Odcinek 99 W willi .... Spokojny, rodzinny wieczór przy grillu przerywa wiadomość Kadira -"Przy rogu stoi auto Erdogana Yasarana!" .... Kerim nie będzie czekał, aż łajdak się pokaże, sam go znajdzie! .... Chwycił gruby kij i ruszył na poszukiwania! .... Kadir i Muntas próbowali go powstrzymać, ale bezskutecznie ... Jedynie Kadir odebrał mu prowizoryczną broń gotową do użycia na tamtego łajdaka! .... Fatmagul i Meryem wróciły do domu .... Alarm na Erdogana został ogłoszony! ... Rahmi pobiegł uspokoić Kerima .... A kobiety i Murat zostały same w domu! ... W piwnicy Erdogan też wie co się dzieje .... A strach wypisany na jego twarzy, jest nagrodą za głupie pomysły! .... (A my mamy dodatkową rozrywkę ;) ;) ) .... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ W tym zamieszaniu, tylko Deniz nie wie co się dzieje .... Bez mrugnięcia okiem i chwili zastanowienia Mukaddes odpowiedziała Deniz kim jest Erdogan Yasaran!!!!! -"To jeden z tych, którzy zgwałcili Fatmagul. Erdogan Yasaran" .... (I teraz szczerze nie znajduję dość łagodnych, jak na cenzurę forum słów pogardy i obrzydzenia by wyrazić się o TEJ!!! podłej, ohydnej, wulgarnej, wrednej, wścibskiej plotkarze!!!!!! Gdyby nie ciąża powinni ją za pysk wyciągnąć i wyrzucić na ulicę!!!! Jak można o tak delikatnej i bardzo wstydliwej tragedii mówić w tak swobodnie bezczelny sposób?????!!!!! :O :O Dla niej to ciekawostka, wiadomość, sensacja, którą można rozpowiadać bez pytania o zgodę!!!!! :O :O ) .... Fatmagul na słowa Mukaddes zareagowała gwałtownym krzykiem! :( .... Ale do niej to nie dotarło!!!! .... Meryem w szoku nic nie powiedziała, zrezygnowana siadła na kanapie! :( .... Pomijamy wystraszonego Erdogana w piwnicy, on teraz nie jest ważny! ..... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/c.d./ Kerim odnalazł jego samochód .... Nadal stał tam gdzie mówił Kadir, ale w środku nie było nikogo! .... Kerim jest tak wściekły, że nie panuje nad sobą! .. Wykrzykuje i grozi, że zabije go, gdy go dorwie! ..... Rahmi też przybiegł pomóc .... Nie miał zamiaru uspokajać Kerima, też chciał wiedzieć, gdzie się łajdak ukrył! ... Ale poszukiwania i krzyki nic nie pomogły ... Erdogana nie ma ... Kadir chce zadzwonić na policję .... A Erdogan jest jeszcze uwięziony i szybko nie ucieknie ... Pod domem ciągle ktoś chodzi ... Kerim myśli tylko by dorwać tego gnojka ... Kadir złożył skargę na policji ..... Rahmi zajął się przypalonymi rybami na grillu ... A Muntas o wszystkim powiadomił Fahrettina ... Erdogan na chwilę ukrył się i tym samym odwlekł przeznaczone mu słusznie obicie gęby! ... Ale nie takich spryciarzy pokonała natura! ... On też jej nie oszuka! ... Przyciśnięty potrzebą, nie miał wyjścia, nasikał w piwnicy!!! :O :O .... Fujjjjjj!!!!!! :O :O ... (Nieprzyjemny to widok!!!! :O Budzi obrzydzenie!!!! :O ) .... /c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×