Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Załamka z powodu niskiej pensji.

Polecane posty

Gość gość

Mając trzydzieści lat, zarabiam zaledwie 4700 zł netto. Niestety bardzo przygnębia mnie ta sprawa. Nie mam dużych wydatków, próbuję dorabiać, ale mam wymagającą pracę i nie dorabiam więcej niż 1000 zł. Lubię swoją pracę, w weekend nie mogę się doczekać poniedziałku, choć związana jest ze stresem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, że dla niektórych, zwłaszcza na wschodzie Polski, to duże pieniądze. Niestety w Wielkopolsce to raczej niska pensja, która nie pozwala na życie na średnim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie już przeraża fakt , że niedługo święta i już trzeba myśleć o wydatkach, prezentach itp. Mam taki stres , że od kilku dni łykam nervomix control. Bo chodziłam nerwowa a i spać nie mogłam. Powoli robię listę i zaczynam wszystko planować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja za granica tyle zarabiam, ale po przeliczeniu i praktycznie na nic mnie nie stać. Ty masz jak na polskie realia bardzo dobre zarobki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kato
żenua.pl 1/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To fajnie masz, bo ja pracując w zawodzie zarabiam najniższą krajowa... Niska pensja haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie p*****l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest Polska, wiadomo w cywilizowanej (zachodniej) zarabia się inaczej, nić na zacofanym wschodzie. Ale ludzie też są inni, nie są leniwi, niewykształceni jak w Polsce B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zarabiasz wcale jakiś cudów na polskie warunki. Jest to pensja średnia, jednak wydaje mi się, że można za nią spokojnie przeżyć. Więc glowa do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×