Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Budowa domu metodą gospodarczą największą głupotą Polaków

Polecane posty

Gość gość

Niestety jakość domów jest bardzo niska. Cena domu około 150m2 wynosi około 800 tys zł. Mówię o domu z normalnym wyposażeniem (nie przestarzałe ogrzewanie gazowe, o węglowym nawet nie piszę), z siecią, serwerem, elektroniką itd. Dlatego jak czytam o domach postawionych za 300 tys., to chce mi się tylko śmiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój dom wybudowany jest w inteligentny sposób i najlepszymi materiałami. Nie ma co na nich oszczędzać, bo np takie ogrzewanie, dużo korzystniejszym wyborem jest systemem Carbon z włóknem węglowym od Caparola. Rachunki za ogrzewanie niskie i trzyma idealnie ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj stosuje się pompy ciepła, ogrzewanie gazowe skończyło się w latach 70.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sam zbudowałem, bo w Polsce firmy to Janusze.... A mam pompe ciepła i wentylację z odzyskiem ciepła, solary do cwu i prądu. System gospodarczy nie oznacza że kupuję jakieś odpadki, tylko kupuje wszystko co najlepsze i nie płacę za robociznę. Parę razy wziąłem jakieś firmy - wszystko to mistrzowie pierwszej zaliczki. Nikt się nie wywiązał z umowy, wszystkich trzeba sprawdzać, kontrolować, obcinać - nigdy więcej. Tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poza tym kolego mam knx, sieć jest wifi, bo dzisiaj tv nawet ma wifi,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcesz mieć coś dobrze zrobione? zrób to sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pompy ciepla zwracaja sie po 25 latach. :):) solary zanim się zwrócą już się popsuja. One są średnio wydajne nawet w cieplejszych krajach. Przede wszystkim dom powinien być dostosowany do potrzeb. Nowości na rynku są z reguły 100 razy droższe i tylko 2 razy wydajniejsze. Poza tym Ty budujesz dom czy "bazę " jak 5 latek że musisz mieć ja tak nafaszerowana elektronika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawi 114
ten post to prowokacja .. 800 tys za dom 150 m2 ? Chyba ktoś sie mózgiem z krową pozamieniał za 800 tys spokojnie postawisz coś co ma 250 m2 ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×