Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mama nie pozwala mi iść do szkoły

Polecane posty

Gość gość

Pomocy! Chodzi o to, że mam cały zawalony tydzień- w poniedziałek sprawdzian z angielskiego, wtorek prezentacja na geografię, środa praca klasowa z polskiego, czwartek test z matmy i piątek poprawa z geografii. Mama mówi, że od poniedziałku do środy nie mogę iść, tylko całe dnie się uczyć i dodawać sobie zaległości. Ja nie chcę tyle nadrabiać, bo potem czegoś nie zrozumiem i potem sypią sie słabe oceny... Co robić? Ja naprawdę chce iść i zdać to od razu, anie potem zostawać do 17 w szkole i poprawiać sprawdziany....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz mamie, ze dasz sobie ze wszystkim rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie to wszystko umiem i wykułam całą książkę na pamięć ale oczywiście matka wie lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest zle.nie sluchaj matki idz. doba trwa 24 godziny.Chyba nie jestes takim niezdrowym kujonem zeby 24 godizny chciec i moc siedziec nad tą czwartkowa matematyka?:) Mogłes sie uczyc na ten czwartek w minioną sobote i niedzilę. a takze w poniedziałek od 17 do 24ej. Wiec niech mmama nie mysli nielogicznie ze godziny na ktorych bys był na angielskim poswiecisz na matmme,bo trzeba troche rozszadku i mozna sobie ten czas zaplanowac zeby starczylo go na wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×