Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Plamienia z odstawienia plastry evra

Polecane posty

Gość gość

Witam, mam pytanie. Niestety jesten daleko od domu i nie mogę zadać tego pytania mojemu ginekologowi więc zapytam was może ktoś ma jakieś doświadczenie. Używam plastrów evra i jak zawsze po zdjęciu 3 plastra mam plamienia z odstawienia. Tak więc pyta ie czy jakbym była w ciąży to to plamienie nie wystąpi? Czy jak... Bo skąd będę miała wiedzieć że jestem w ciąży i mam odstawić plastry skoro co miesiąc gdy go zdejme mam plamienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brak 100% antykoncepcji,jak się bzykałas zawsze możesz zaciążyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem głupia wiem to. Pytanie nie brzmi czy mogę być w ciąży... Tylko jak to rozpoznać skoro (o ile) zawsze występuje plamienie z odstawienia. Po drugie może ty się 'bzykasz' mój drogi/moja droga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aby rozwiać swoje wątpliwości najlepiej udaj się do ginekologa, każdy organizm jest inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli… - nie planowałaś ciąży, a stało się… - jesteś w ciąży i źle ją znosisz, - chciałbyś/abyś udzielić wsparcia komuś, kto jest w nieplanowanej ciąży, - chciałbyś/abyś udzielić wsparcia komuś, kto źle znosi ciążę … i przeżywasz w związku z tym trudności, którymi nie masz się z kim podzielić... Zadzwoń lub napisz do nas. Telefon - Chat – Email ZAUFANIA tel.: 586 915 915 email: k o n t a k t @ n e t p o r a d n i a .p l chat: w w w.n e t p o r a d ni a .p l Jesteśmy codziennie od 18.00 do 23.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×