Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
wilguss95

Powiększanie biustu

Polecane posty

Moje pytanie kieruje do wszystkich Pań które poddały się operacji powiększenia biustu, sama planuje poddać się temu zabiegowi i szukam lekarza który podejmie się tego zadania,mam ograniczony budżet 12 000zł ale z tego co mi wiadomo są lekarze którzy spokojnie się w nim zmieszczą. Proszę o namiary na lekarzy,cenę i inf czy są Panie zadowolone z zabiegu!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybierz wyspecjalizowany, bezpieczny szpital, z bardzo dobrymi lekarzami i opieką. W stolicy polecam szpital Puławska, powiększałam tam biust tkanką własna, efekt rewelacyjny, biust piękny. Lekarze pracują na najnowocześniejszym sprzęcie, wszystko na wysokim poziomie. Tam na prawdę czujesz się bezpiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam ci klinike w Łodzi- Dermed i dr Dorotę Żukowska, co do ceny najlepiej udać się na konsultację i poda ci dokładną cenę, powie co i jak . Każdy przypadek jest inny, swoją droga nie wiem czy jakikolwiek chirurg poda ci cenę z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcela28
no wiadomo, lekarz raczej indywidualnie cenę dobiera. no i przeważnie trzeba się spotkać z lekarzem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ProBreast Plus to rewolucyjne rozwiązanie powiększające rozmiar piersi. Skuteczne dzięki połączeniu siły suplementu diety ze skutecznością kremu. ProBreast Plus działa od zewnątrz i od środka – poprawia wygląd piersi w kilka tygodni! ProBreast Plus to zestaw składający się z dwóch wysokiej jakości produktów – kapsułek o bezpiecznym i skutecznym składzie i kremu zawierającego innowacyjne substancje czynne,ProBreast Plus działa kompleksowo – dzięki temu pozwala uzyskać najlepsze efekty,pierwsze rezultaty widoczne już po kilku tygodniach regularnego stosowania,tylko w pełni bezpieczne, naturalne składniki,kompleksowe działanie – powiększanie biustu, a także ujędrnienie i poprawa wyglądu,  nieinwazyjna alternatywa dla bolesnych operacji,pozytywne opinie wśród miliona kobiet na całym świecie: 70% kobiet poleciłoby ProBreast Plus przyjaciółce,producent oferuje 90 dniową gwarancję zwrotu pieniędzy w przypadku niezadowolenia. Zamawiając ProBreast Plus, nic nie ryzykujesz. Możesz za to zyskać piękny i pełny biust, z którego w końcu będziesz dumna. Zobacz, dlaczego warto. Dlaczego warto zamówić ProBreast Plus? ProBreast Plus to naturalny sposób na pełniejszy i jędrniejszy biust,bezpieczny i pozbawiony skutków ubocznych,świetna alternatywa dla ryzykownych operacji,działanie ProBreast Plus stanowi zaskoczenie dla kobiet, które sceptycznie podchodzą do naturalnych metod poprawy wyglądu biustu,      gwarantuje efekt „wow”, błyskawiczna, dyskretna wysyłka,           90-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy w przypadku niezadowolenia. Czy będziesz zadowolona z ProBreast Plus? Tak, jeśli: chciałabyś mieć większe piersi,poszukujesz bezpiecznej metody poprawy wyglądu biustu,pragniesz ujędrnić swój biust,           zależy Ci na szybkich efektach, widocznych po kilku tygodniach stosowania,    chcesz działać kompleksowo. Sposób użycia Suplement diety: 2 kapsułki dziennie - najlepiej jedna rano (przed śniadaniem) i jedna w południe (przed obiadem). Należy popić wodą. Krem: 2 razy dziennie (rano i wieczorem) rozprowadź niewielką ilość kremu na piersiach i wmasuj okrężnymi ******* aż do okolic ramion. Krem ma delikatną konsystencję, szybko się wchłania, a jego aplikacja jest bardzo wygodna. Link do sklepu z orginalnym produktem ProBreast Plus http://nplink.net/Iy8XUNH5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy któraś z Was robiła biust u dr Osucha? http://drosuch.pl/ Szukam opinii na jego temat, zależy mi na lekkim powiększeniu i uniesieniu biustu, po ciąży i KP to żal na niego patrzeć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na powiększenie biustu polecam Larbust. Zachęcam do zapoznania się z tym suplementem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serdecznie polecam dr Macieja Kulickiego http://drkulicki.pl/piersi-powiekszenie-pomniejszanie/ ! Przyjmuje w Szpitalu Św. Elżbiety w Warszawie. Pełen profesjonalizm. Nawet jak nie zdecydujesz się ostatecznie na zabieg (chociaż wątpię, bo lekarz wzbudza ogromne zaufanie i wszystko ze szczegółami tłumaczy :) ), to warto z nim porozmawiać, szczególnie że teraz jest duże promo -50% na konsultację. Cena zabiegu jest indywidualnie ustalana z pacjentką. Ja się zdecydowałam i jestem BARDZO zadowolona z moich nowych piersi i z opieki dr Kulickiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina Kowalska
Polecam Ci dr. Chomicką i placówkę Lux Med w Warszawie na Puławskiej. Po samych konsultacjach zrozumiesz o czym mówię - Pani doktor naprawdę wzbudza zaufanie, wie jak pomóc, a efekty są niesamowite. Żadnych powikłań po i świetna opieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galinka
Jestem pół roku po zabiegu w Osuch Clinic, jestem zachwycona efektem. Wybrałam implanty anatomicznie, biust wygląda bardzo naturalnie, wszystko ładnie się zagoiło. Opieka przed i po zabiegu również bardzo dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anusiaaa1982
Ja też miałam zabieg u dr Kulickiego i w pelni podzielan opinie powyzej!! Świetny lekarz i profesjonalista! Jestem bardzo zadowolona z moich piersi, a to juz ladnych pare lat po zabiegu :) Polecam każdej kobiecie ktora ma kompleksy na punkcie malego biustu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tylko że trzeba być przekonanym do zrobienia operacji! ale ja myślę ze większość dziewczyn tutaj wie czego chce!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcecie oddać biust w dobre ręce to wybierzcie szpital Puławska, wszystko jest tam na najwyższym poziomie, lekarza , opieka, sprzęt. Ja mam teraz piękny biust, większy o 2 rozmiary. Zero komplikacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam sobie piersi właśnie w tym szpitalu u dr. Chomickiej i jestem naprawdę pod wrażeniem. Doktor ma dobre podejście do pacjenta, a obsługa szpitala jest na najwyższym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie cena nie była żadnym wyznacznikiem w wyborze lekarza, bo bałam się, że skuszona niską ceną zabiegu później odbije się to na efektach. Poszłam do dr Jędrys, cena nie była wygórowana, a sprawdziłam wcześniej opinie w sieci i mnie przekonały. Sama jestem bardzo zadowolona, Pani doktor to bardzo profesjonalny lekarz. Wszystko dokładnie mi wyjaśniła, pomogła dobrać rozmiar aby zachować prawidłowe proporcje i cała operacja przebiegła bez komplikacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość christina29
Cena jest istotna (mysle, ze twoje 12 tysiecy to calkiem spory budzet). Ale najwazniejsze jest bezpieczenstwo, zdrowie, juz lepiej dolozyc 2-3 tysiace, zeby miec dobre implanty. Zerknij tutaj: http://www.piersi.info.pl/mentor/porady-ekspertow by poczytać podstawowe informacje na temat operacji powiekszenia biustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matylda

Ja powiększałam piersi w Instytucie Piękna bielenda własną tkanką tłuszczową i jestem mega zadowolona z efektu.  Wszystko naturalne, nie widac, że powiekszane, wymodelowane, super 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Jestem po operacji i wcześniej  3 konsultacjach w sprawie operacji piersi. U mnie konieczny był lifting piersi. Lekarz mi wybił z głowy duży i implant jako wyplelnienie obwislej skory i w zasadzie każdy mówił to samo. Byłam u dr Lembasa, dr. Osuch i dr. Dębski. Trzecia konsultacja najbardziej merytorycznie prowadzona, implant wybrany mentor hp 325. Operacja 3 września. 2 miesiące po piersi już mam zagojone, wyglądają bardzo dobrze, choć pewnie jeszcze jakoś się zmienią. Polecam, boli ale warto!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna

Dobry ekspert to podstawa, ja akurat robiłam piersi u dr Boligłowy w Krakowie i efekty sa bardzo zadowalające, chociaż fakt były trudne chwile po drodze - ale warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Znowu atak naganiaczek pana Boli głowy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

Ja od początku byłam zdecydowana na powiększenie piersi implantami i nie żałuję decyzji. Zabieg robiłam w Krakowie u dr Marty Raczkowskiej Muraszko i efekty są takie jak oczekiwałam. Piersi są większe ale nadal wyglądają na naturalne. Sam zabieg był wykonany delikatnie i szybko doszłam do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałam z wieloma koleżankami, które "mają się czym pochwalić". Sprawa dla nich nie wygląda wcale tak kolorowo. To one wam (już niedługo moze i mi) zazdroszczą pięknych cycuszków. To Wasze są jędrne a nie zwisające do pasa. Faceci a nawet powiedziałabym, że niektóre kobiety zwrócą szybciej uwagę na piękne piersi i tylko zazdrość będzie za nimi przemawiała jeżeli wyśmieją że to żelkowe..... O metodach powiekszania mozna poczytać sobie na tej stronie: https://ortopedia2014.pl/nowoczesne-metody-powiekszania-biustu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2017 o 20:34, keksa napisał:

Wybierz wyspecjalizowany, bezpieczny szpital, z bardzo dobrymi lekarzami i opieką. W stolicy polecam szpital Puławska, powiększałam tam biust tkanką własna, efekt rewelacyjny, biust piękny. Lekarze pracują na najnowocześniejszym sprzęcie, wszystko na wysokim poziomie. Tam na prawdę czujesz się bezpiecznie.

właśnie to miałam pisać. Powiększanie biustu własną tkanką to jest genialna sprawa. Że tak powiem 2w1. Mam teraz kształtne piersi i rewelacyjny brzuch. Ja robiłam w Skinclinic więc mogę  z doświadczenia polecić tylko tą klinikę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×