Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dash Rysiu

Nie śpicie jeszcze?

Polecane posty

Gość gość
Może i tak ale powiem ci mam dzieci i więcej rozumieją niż ja w ich wieku. Może dlatego że mają taką matkę. Ja często na głos rokminiam różne rzeczy i one tego słuchają, w związku z czym wyrabiają sobie opinię . Moje dzieci też rozkminają że jak matka coś powie to kurna sprawza się, więc może warto tej wiedźmy słuchać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi nikt nigdy nie próbował świata tłumaczyć od strony kulis. Poznać i zrozumieć świat musiałam sama. Ile przy tym straciłam czasu na błędy . Nikt mi nigdy nie uzasadniał-dlaczego to ,czy tamto. Często mówiono mi, że tak po prostu jest i tyle. A mi nigdy coś takiego nie wystarczało. Ja to lubię znać mechanizmy działania wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w sumie mogłem robić co chciałem i źle wybrałem, nie wiem źle zrozumiałem ten mechanizm i trochę za późno dotarło do mnie jak działa po prawnie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez sen najlepiej sie pisze. Jesteśmy blisko tak zwanej fazy Rem! Na tym etapie snu występuje wysoka aktywność mózgu, oddech jest nieregularny, wzrasta częstość skurczów serca, pojawiają się marzenia senne. Przez chwilę masz kontakt z tym co tutaj a zaraz odpływasz do Morfeusza! To najlepsza chwila na hipnozę-programowanie twej podświadomości. To właśnie teraz można rzucić jakieś nałogi bądź cokolwiek innego! Człowiek ma ogromne możliwości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest tu jeszcze ktoś?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
25 lat to młody wiek. W tym wieku zachowywałam sie jak 18 która ma jeszcze czas na randki a związki i małżeństwo to odległe lata że o dzieciach nie wspomnę! Nie myślałam że wszystko wydarzy się w ciągu kolejnej dekady, bo w zasadzie to już postanowiłam że nie będę się ani wiązała ani nie będę miała dzieci ;) Jednak hormony ryją beret! Człowiek jest pod ich wpływem czy mu sie to podoba czy nie i jego starzy muszą to wszystko znosić-Dramat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie spie, nawalilam sie jak szpadel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dash Rysiu: no to i ja spadam :) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też bym sie nawaliła chętnie! Dawno się nie schlałam tak jak świnia! Stale tylko a to dzieci a to stary będzie pił a jak będę prowadzić! Kur.... Nawet nay/eba/ć się nie mam czasu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
01:50 - nie chcę nic mówić ale sama chciałaś być mężatką i mieć dzieci. Nikt Cię nie zmuszał. Niestety ale to zazwyczaj powoduje, że tracisz swoje życie. Tracisz samą siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×