Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Księgowy z Sosanowca lub okolic

Polecane posty

Gość gość

Poszukuję uczciwego i porządnego księgowego z Sosnowca lub okolic do prowadzenia działalności . Kogo polecacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Advizor Świetne biuro rachunkowe. Jeśli chodzi o księgowość, nie ma dla nich spraw trudnych czy nie do rozwiązania. Poradzą sobie ze wszystkim i zawsze w terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biuro Rachunkowe Adwizor. Z przyjemnością polecam świetne biuro w którym pracuja uczciwi, rzetelni i bardzo sympatyczni ludzie. Dbają o moje sprawy księgowe, a ja nie muszę zaprzątać sobie tym głowy. Mam do nich pełne zaufanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Advizor Świetni księgowi. Nie dojść, że bardzo profesjonalni i doświadczeni to jeszcze bardzo przyjaźni. Czuje się u nich bardzo bezpiecznie, oszczędzam czas i nie musze zatrudniać dodatkowych ludzi. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebastian54
Jeśli szukasz naprawdę sprawdzonego biura rachunkowego na Śląsku to polecam Gwarant z Bielska Białej - korzystam z ich usług od kilku lat i wiem, że nie mają sobie równych. W mojej firmie zajmują się zarówno księgowością, jak i obsługą kadrową - fajnie, że przyjeżdżają do siedziby firmy i wszystko robią na miejscu, co pozwala nam oszczędzić czas i pieniądze na dojazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WacławaEU
Moim zdaniem warto wybrać outsourcing. Podstawowym celem, motywacją i oczekiwaną korzyścią procesu outsourcingu jest niewątpliwie obniżenie kosztów i to na kilku płaszczyznach. Przede wszystkim chodzi o koszty związane z zatrudnianiem, ponieważ co oczywiste wraz ze zmniejszaniem etatów zmniejszeniu ulegają kwoty przeznaczone na wynagrodzenie, zabezpieczenie emerytalne, chorobowe i socjalne, a także szereg innych kosztów związanych np. z urlopami, zwiększaniem kwalifikacji personelu, kosztami utrzymania stanowiska pracy pracownika - lokalu, w którym pracuje, amortyzacji sprzętu biurowego, połączeń telefonicznych, zużycia energii. Daje to możliwość ograniczenia lub nawet wyeliminowania kosztów związanych z kadrowością, czy tworzeniem zespołu księgowego. Jednym słowem outsourcing to w założeniu oszczędność. Wolne środki to z kolei dalszy rozwój i nowe inwestycje. Ja osobiście korzystałam z usług firmy https://www.tmf-group.com/pl-pl/ tak więc śmiało polecam Tobie ich ofertę i pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współpracuję z Advizorem i jestem bardzo zadowolony z ich usług, robią to rzetelnie i nie ma z nimi żadnych problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biuro Advizor polecam każdemu na każdym korku. Praca wykonana zawsze w terminie, nie ma żadnych opóźnień, raporty również. Ja byłem bardzo zadowolony, kiedy współpracowałem z nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś z Państwa poszukuje dobrego i zaufanego biura rachunkowego to Advizor jest jak najbardziej odpowiednim wyborem. Zaufałam ludziom, którzy tam pracują i jestem w 100% zadowolona z wykonywanej przez nich pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak większość komentujących również polecę Advizor z tego względu iż biuro jest bardzo profesjonalne i każda najmniejsza faktura jest rozliczona błyskawicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ingga77
W okolicy najlepszy jest Gwarant z Bielska Białej - pod względem doświadczenia i obsługi klienta nie mają sobie równych. Wiem co mówię, bo przerobiłam już kilka biur i z żadnego nie byłam tak zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamWiktorski
Zgadzam się - na Śląsku Gwarant nie ma sobie równych! Dla mnie ważne było, żeby osoba, która obsługuje moją firmę miała dla mnie czas i potrafiła w prosty sposób wyjaśnić nasuwające się pytania. Wiem, że sprawy księgowe mojej firmy są dobrze dopilnowane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.29 Odkąd Sosnowiec to śląsk tępaku. Nie bierz się za reklamę tępa strzało jak masz pusty łeb!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki powierzeniu księgowości i rozliczeń w ręce biura Advizor kwestia spraw dotyczących rozliczeń z ZUSem jest juz powierzona w ich ręce a oni znają się tym najlepiej i zrobią to bez żadnych błędów dzięki czemu można spać spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam współpracę z biurem rachunkowym Advizor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super

Pełen profesjonalizm i spokojna głowa w kwestiach rozliczeń dzięki współpracy z biurem Advizor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pozytywne

Biuro Advizor polecam profesjonalni księgowi  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :) Pozytywny

Rewelacyjna współpraca z biurem , księgowość profesjonalna polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weśmian

Profesjonalni pracownicy,  bardzo szeroki zakres wiedzy dot. Prawa, niska cena za usługę. Polecam gorąco!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pozytywne

Ja Skorzystałam z usług biura advizor potrzebowałam konsultacji w sprawie deklaracji ZUS otrzymałam profesjonalną poradę dlatego mogę polecić innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pozytywne
Przed chwilą, Gość Pozytywne napisał:

Ja Skorzystałam z usług biura advizor potrzebowałam konsultacji w sprawie deklaracji ZUS otrzymałam profesjonalną poradę dlatego mogę polecić innym

Polecam współprace z tym biurem rachunkowym bez obaw można im powierzyć sprawy , tam pracują profesjonaliści 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta P.

Bezapelacyjnie jeżeli chodzi księgowość polecam biuro Advizor w Sosnowcu. Bardzo kompetentni pracownicy, którzy chętnie pomagają a przy tym cena też jest przystępna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klementyna

Jak większość osób tutaj na forum polecam jako najlepszego księgowego Panią Annę Szostak z Biura Rachunkowego Advizor. Bardzo miła i kontaktowa osoba. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol

W moim przypadku  biuro Advizor spisuje się znakomicie. W tym roku skorzystałem z ich usług już poraz drugi i na pewno będę tu wracał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amanda

Biuro Advizor polecam współpracuje z nimi kilka miesięcy i jestem zadowolona, bo to profesjonaliści. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem biuro Advizor jest najlepszym biurem rachunkowym w okolicy . Współpracuje z nim drugi rok i nie mam na co narzekać . Myślę,że tyle pozytywnych opinii musi coś znaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×