Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

czy to zdrada

Polecane posty

Gość gość

Prosze o wasze opinie.. Bylam z facetem 2 miesiace gdy mi oznajmil ze chyba za szybko wszedl ze mna w zwiazek, nie zakanczajac uczuciowo poprzedniego i jakies uczucia do ex jeszcze sa :( Rozstalismy sie. Ja kiedys mialam bardzo zly dzien i nasz wspolny kumpel zabral mnie zeby troche podbudowac siebie i mnie.. po kolacji poszlismy ze znajomymi na impreze i wypilismy za duzo, nie mialam jak wrocic do domu (inne miasto) wiec u niego zostalam na noc i rano pojechalam do domu.. Nic sie tej nocy nie wydazylo miedzy nami, kazdy spal w ubraniach.. Zeszlismy sie z moim ex na nowo bo powiedzial ze bardzo zaluje tego co powiedzial i chce ze mna byc. Jak mu powiedzialam ze bylam z tym naszym kumplem i u niego spalam, dostal szalu.. Powiedzial ze ma z tym ogromny problem i nie nie umie wybaczyc.. Jestem w kropce, czy zawinilam? :( Bo ja mysle ze nie, ale on twierdzi ze tak..

Gość Teppic No1
Nie, nie zawiniłaś. Pozwoliłaś mu posmakować naturalnych konsekwencji jego własnego zagrania. Można powiedzieć, że pomogłaś mu trochę dorosnąć ;]

Gość gość
Nawet jakbys sie przespala z tym kumplem to po rozstaniu nie jest to zadna zdrada.

Dokładnie, po pierwsze wtedy nie byłaś w związku, po drugie ten "Twój" wydaje się być chorobliwie zazdrosny. Gdyby jednorazowo się wkurzył to można to zrozumieć, ale ciągłe wałkowanie daje jeden sygnał - uciekaj.

Gość gość
Nie, nie jest do zdrada. Facet podkulił ogon i zranił Cie, oznajmiając, ze kocha była. a na wieść, ze spałaś u kolegi w domu, w ubraniu i nie z nim dostał Szału?

Gość gość
No właśnie, uświadomić go ze to nie była żadna zdrada, skoro już byliście po rozstaniu, mogłaś robić co chcesz. Sam Cie zostawił...teraz wrócił ale to, że jednak chce z Tobą być wcale nie wyklucza tych uczuć do eks, która pewnie jeszcze siedzi mu w głowie. Ty się zastanów nad tym związkiem...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować