Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda20xx

Czy jestem w ciąży?

Polecane posty

Hej, okres spóźnia mi się 20 dni, uprawiałam seks z chłopakiem gdy się spóźniał 5 dni. Myślałam że jestem już po owulacji i że stosunek przyśpieszy okres. Kilka dni potem miałam śluz barwy mleczkowatej i był rozciągliwy, było to gdzieś 4 dni po stosunku, czy to była wtedy owulacja? Czy już nie powinnam dostać okresu? Czy jest możliwe że mogę być w ciąży? Dodam że chłopak mówił że we mnie nie skończył, jednak zaczynam się martwić Zamierzam zrobić jutro test, ale wolałabym wiedzieć czego się bardziej spodziewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prezent w ci/pie został

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ja się pytam gdzie są rodzice: /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 20 lat ;) A uwierz ciąża nie byłaby dla mnie problemem, a to że okres mi się spóźnia to wolę spytać niż siedzieć niż się głowić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamiast pytać powinnaś już dawno robić test. 20 dni spóźnienia a ty się na forum pytasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć! Fakt, że miesiączka spóźnia się tyle czasu jest pierwszym sygnałem, że to może być ciąża. Istnieje takie prawdopodobieństwo. Pewność uzyskasz na podstawie testu lub wizyty u ginekologa. Pozdrawiam! Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz 20 lat a testy przez tyle dni nie zrobiłaś? Nie byłaś u ginekologa może coś się innego dzieje ze tego okresu nie ma. Życzę Ci żebyś w tej ciąży jednak nie była bo nie jesteś jeszcze na tyle dojrzała żeby mieć dziecko. I mimo że uważasz się za wielce dorosłą wcale nią nie jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×