Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Universum

Macie jakieś ulubione słodycze?

Polecane posty

Gość gość
uniwersum akurat wróciłem z pod prysznica wiesz? teraz leże se w wyrku pachnący i świeży i czekam na Ciebie... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Twój weszłam, bo byłam pewna, że to Ty. W Podszywa weszłam, bo byłam pewna, że Mateusz :D Cielak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smakoszu ja też jestem wykąpana ale mam Olejek kokosowy z cytryną i cynamonem na włosach :D nie radzę dotykać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga 19
Biała czekolada i snickers.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietatrenujaca
Wejdź na stronę https://www.igortreneronline.pl i przekonaj się, że odchudzanie może być przyejmne! Wygraj konkurs przemiana miesiąca i zgarnij 10.000 złotych na www.igortreneronline.pl ! Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź teraz na stronę: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź teraz na stronę: www.igortreneronline.pl Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wygraj konkurs przemiana miesiąca i zgarnij 10.000 złotych na www.igortreneronline.pl !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
włosów tykał nie będę.. chyba że tam na dole masz nie wygolone:P ja po to się dla ciebie wykąpałem żeby teraz posmakować mojej ulubionej słodyczy... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Universum dziś Smakoszu ja też jestem wykąpana ale mam Olejek kokosowy z cytryną i cynamonem na włosach... x To trzeba też było od razu głowę umyć, a nie takie resztki jedzenia we włosach zostawiać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Włosy mam tylko na głowie :D Szeryfie ja już w nic dziś nie wejdę :D 21:35 poczekam aż robaczki wyjedzą to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mmm gładziutka wygolona słodycz... mniam :P dziewicze słodycze są najsmaczniejsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Universum dziś Szeryfie ja już w nic dziś nie wejdę smiech.gif 21:35 poczekam aż robaczki wyjedzą to smiech.gif x Dzisiaj tylko, czyli od jutra znowu zabawa w govvniane obrazki :-O I w ogóle idę stąd, bo ten gościu zaczyna się ślinić na Ciebie, to dam wam trochę intymności :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zostawiaj mnie z nim sam na sam :D idziemy do boskiej tam jest bezpiecznie ale są linki, które kuszą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli mówisz uniwersum że smakowałaś swojej słodyczy że mówisz ze princessa lepsza? a no tak... po harcach trzeba oblizać paluszki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra uniwersum to tylko takie żarty se były ;) spadam obejrzeć odcinek czasu honoru i potem w kimono, dobranoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uniwersum ale co Ci się nie podobało we filmiku z CZEKOLADĄ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Universum nazywasz się Monika Grochowska i jesteś z Wrocka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uniwersum ja już nie śpie, dzień dobry Kochanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja ulubiona slodycz to lizana cipka:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kotarba
smakosz ty zasyfiony parchu wysrany z pisdy jakiejś starej cyganichy wiesz o tym, że ksiądz powinien cię ochrzcić "czopek analny" smarując ci czoło psim góównem ty cwelu ? Będziesz ty piertolony w dóópsko dzień w dzień i w tej kwestii nie zmieni się nic, litości dla ciebie ty psie nie będzie!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×