Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

matka boska bajkowa

Lubie.

Polecane posty

Jesteś :D ja już po tylko odżywkę muszę spłukać za 10 minut :D Czepiałeś się tv a sam takie głupoty lookasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matka boska bajkowa dziś dziś Miałem takie same, szeryfku. jezyk.gif x :) no właśnie to po Twoim wpisie kupiłam na spróbowanie. Najbardziej mi orzechowy zasmakował. W biedrze są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Universum dziś Ooo ja chcę takie syropy! x Tylko nie sugeruj się wielkością :D one tylko wyglądają na takie duże, a te buteleczki są malutkie z 7cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matka boska bajkowa dziś dziś Prawda, że orzechowy smakuje jak serek monte ? Prawda? Czy tylko mi się tak wydaje? jezyk.gif x Matko! ja nie pamiętaj jak smakuje serek monte ;p ale tą buteleczkę obaliłam w kilka minut. Eh, czemu one takie małe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matka boska bajkowa dziś Jutro se kupie i przekonam się na własnych kubkach smakowych ;) x Tak Uni w biedrze, 4 szt. w pudełku za 8 zeta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matka boska bajkowa dziś Nadal nie odpowiedział na postawione przeze mnie pytanie. x Kto ja czy ta obok? Bo zaczynam gorączkować. Jak brzmi pytanie? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiadam - co robią inni w tej kwestii, to mnie nie interesi, a ja sama nigdy i niczego nie odczuwałam potrzeby nawet próbować. Taki mięczak jestem, jedynie uzależniony od kofeiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet mnie stać :D cprawie całą kasę wydałam na nowy tablet ale zaraz wypłata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Universum dziś Nawet mnie stać smiech.gif cprawie całą kasę wydałam na nowy tablet ale zaraz wypłata smiech.gif x To co mi kupisz? :D Jaki tablet? (model)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Universum dziś Szeryfie Monte smiech.gif x Jak na całą wypłatę, to kurde skromnie :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Universum dziś Reszta jest moja smiech.gif i moich kotów smiech.gif x Spoko, jestem wyrozumiała i niezaborcza, dlatego idź tam gdzie byłaś "sam na sam" i baw się dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×