Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Gdzie podziali się fajni faceci

Polecane posty

Gość gość
Co nie zmienia faktu, ze facet, który zapewnia ze kocha druga osobę, nie powinien jej zostawiać z takiego powodu. Poza tym, ja mówiłam co mi nie pasuje w seksie z nim, na pewno nie było tak ze mnie nie pociągał. Nie wiem skąd takie wnioski? Facet tez może o siebie zadbac, a nie leje się z niego jakby wrócił z wyczerpującego treningu? Poza tum, ostatnimi czasy seks z nim trwał może 2 minuty, co z tego ze jemu to wystarczało, skoro ja nie byłam z tego zadowolona? Mi wystarczyła jego obecność i tyle, bo obdarzyłam go szczerym uczuciem a nie byłam z nim dlatego ze miał kogo w nocy p*******.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ gość dziś Frustracja ubija miłość, tak więc nie szastaj tak tą miłością po oczach. Technicznie masz rację, tak właśnie to działa: kobieta zraża mężczyznę do siebie, temu w miarę narastania frustracji i resentymentu coraz bardziej przechodzi zakochanie i kopie w końcu babę w dupę. W drugą stronę działa to dokładnie tak samo. 00 Tolerowanie przez rok kiepskiego i rzadkiego seksu to moim zdaniem bardzo dużo. 00 Widać on jakiś najgorszy nie był skoro go pierwsza nie kopnęłaś zad. Teraz po prostu racjonalizujesz. Jakby nie pot to przeszkadzałby by ci włochate plecy czy co tam. Każda wymówka dobra. 00 Nie rozumiem, czemu kobieto oczekujesz, że mężczyzna z tobą będzie nawet jeśli związek nie spełnia jego oczekiwań? Byłabyś z kimś kto nie daje czegoś czego potrzebujesz? 00 Jesteś głupia, pojebana, czy oba te przepadki naraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słodka Paskuda
jeden siedzi ze mną w domu - to mój mąż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To po co z nim byłaś jak widziałaś że on chce od Ciebie tylko seksu jak niewyżyty samiec ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
0rk - kurczę, czytam już od dłuższego czasu Twoje wypowiedzi, i stwierdzam, że jesteś cholernie ciekawym facetem. Może masz ochotę poznać się bliżej? A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam nic przeciwko bliższym znajomościom. Maila już znasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ork nie jest fajnym facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ork, daj se na wstrzymanie. Po prostu jesteś mało pociągający dla kobiet i dlatego nie chciały z tobą sypiać. Nie kręcisz ich seksualnie. Pogódź się z tym i kup sobie gumową lalę. Z seksownym facetem chce się i 3 razy dziennie, ale ty widocznie do takich nie należysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
0rk to nie wyżyty samiec, który wiąże się z laskami dla samego seksu nie rozumie, że miłość, a seks to dwie różne sprawy. Nie każda ma zawsze ochote, nie każda chce być traktowana jak lalka dmuchana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
0rk - ten mail musiał mi gdzieś umknąć... A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Więc powiem Ci: s********j dzieciaku" Z takim gościem chcesz mieć kontakt powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście że niewyżyty, bo z kimś tak zj*****m jak on nawet dmuchana lala długo nie wytrzyma i w końcu pęknie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jestescie p******i, nie dla samego seksu człowiek wchodzi w związek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba być z kimś na dobre i na złe niezależnie czy jest seks czy go nie ma jak się kogoś na serio kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mężczyźni dla samego seksu wchodzą w związek żeby sobie podupczyć za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli się kogoś kocha to się daje tyłka wszystko jedno czy ma się ochotę czy nie. W drugą stronę to jednak nie działa tylko na korzyść kobiety tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha ha w związku za darmo? O wiele taniej wychodzi wizyta w agencji. A przy takiej asexualnej to już w ogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok jeśli się kogoś kocha na dobre i na złe to się toleruje fanaberie kobiety że od dziś ona nie gotuje, tylko wtedy ona ma świadomość że on nie umrze z głodu bo będzie jadał na mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ gość dziś Facet oznacza poza dzisiejszym płytkim pojmowaniem "dowcipnego fircyka". Składową fajnego pewnie również jest miły. Tedy masz absolutną rację. Nie jestem fajnym facetem. @ gość dziś Doprawdy nie wiem, gdzie napisałem, że mnie dotyczy ten problem? Ja tu tylko trolluję :P 00 Mając 35 lat doszedłem do takiej znajomości natury ludzkiej, że ziarna od plew oddzielam już na procesie wstępnej selekcji. Ja nie kontynuuję znajomości z kobietami, które nie chcą ze mną szybko do łóżka. Ergo: szybko dowiaduję się czy w tej sferze kobieta mi odpowiada. Jeśli mi nie odpowiada znajomość kończy się najpóźniej na 3 kolacji lub pierwszym wspólnym śniadaniu. 00 Jeśli już prawda boli cię tak bardzo, że koniecznie chcesz arabskim zwyczajem ściąć głowę posłańcowi użyj może bardziej kafeteryjnych argumentów. np: Co robi facet na babskim forum? Albo "Ha! Ha! Czemu nie masz kobiety?" czy coś równie pospolitego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Książe chce podupczyć, zjeść obiadek, poglądać mecz, czeka też aż kobieta wypierze mu gacie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
0rk - to co z tym mailem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My bad. Myślałem, że profile zawierają takie informacje (poprawiłem). 0rk@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość dziś Występuje seks bez miłości, ale nie występuje miłość bez seksu. Jeśli seks jest nie udany dla którejkolwiek ze stron to i związek bardzo szybko staje się nieszczęśliwy. Jeśli twierdzisz inaczej, to będziesz mieć smutne życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co robi facet na babskim forum? Albo "Ha! Ha! Czemu nie masz kobiety?" czy coś równie pospolitego. x Nie masz kobiety bo masz zryty łeb, to widać. Zadawanie pytania dlaczego jest więc zbędne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak najbardziej istnieje miłość bez seksu bo sam seks jest małym dodatkiem, który nie musi być, żeby być szczęśliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ gość dziś Związki są bardzo drogie. Wspólne mieszkanie, wspólne wakacje, dzieci, samochody. Większość rzeczy które kupuje mężczyzna kupuje dla i ze względu na kobietę. To raczej większość kobiet chce dostępu do dóbr mężczyzny za nic. Nawet bez tego dawania d**y, która to podobno się nie zmydla. @ gość dziś Cieszę się tedy, że nie muszę odpowiadać Jej Karynowatości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłość bez seksu nie występuje? Od kiedy? A lata twej miłości bez seksu do Agaty? Wielkiej miłości jak twierdziłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 19:03 Związek się staje nieszczęśliwy jak partnerowi zależy tylko na seksie nie na miłości jak myślisz inaczej to jesteś dziecinny i mało dojrzały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma kobiety, bo traktują je jako worek na sperme chce szybko seksu jak niedojrzały nastolatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Istnieje miłość bez sexu, bez przytulania, bez rozmów, miłość platoniczna. Można kochać celebrytów z tv. Ale czy to miłość szczęśliwa? Chyba dla chorego psychicznie. Normalni ludzie w związku uprawiają sex. Normalni ludzie dobierają się w pary też ze względu na łóżko, tylko idioci twierdzą że sex w związku to dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×