Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jaka czesc kobiet nie chce miec dzieci?

Polecane posty

Gość gość

Na tym forum wypowiada sie calkiem sporo kobiet, ktore mowia, ze nie chca miec dzieci. A np na portalu randkowym sympatia 95% kobiet chce miec dzieci. Czy to znaczy, ze na sympatii sa kobiety ktore szukaja na sile partnera po to zeby zalozyc rodzine i miec dzieci a kobiety, ktore nie chca miec dzieci nie szukaja tak desperacko faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość kobiet prędzej czy później chce miec dzieci . Taka jest natura człowieka ze jedynie kobieta przekazuje życie . Ona decyduje o narodzinach dziecka albo o aborcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te co nie chcą po czterdziestce zachcą i domagać się będą w protestach refundacji in vitro :-D ...tak jak teraz domagają się skrobanek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak facet sie dobrze zabezpiecza, nie uprawia seksu lub podda wazektomii, to tez nie decyduje o narodzinach dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...19:12 jest przykładem takiej :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego deperatki? czy na portalach jedzeniowych siedzą zdesperowani amatorzy jedzenia? osoby poszukujące "partnera" najczęściej chcą mieć dziecka, a kto chce mieć dziecko - musi mieć "partnera". to główny powód bycia z kimś. drugi to ******ie (też skutkuje dzieci). ludzie na wyższym poziomie chcą mieć przyjaciela, dlatego są w ziwązku. no a ostatni typ to miłość prawdziwa, romantyczna, która realizuje się poza zwiazkiem, w chwilach szaleństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brokeninside87 Czyli twierdzisz, ze ludzie chca miec partnerow, innymi slowy, chca byc w zwiazku, glownie po to zeby miec dzieci? Ale to sie chyba tyczy raczej kobiet? Wg ciebie mezczyzni tez chca byc w zwiazku glownie po to, zeby miec dzieci? A milosc romantyczna nigdy nie moze sie realizowac w zwiazku? Moze chociaz na poczatku zwiazku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli twierdzisz, ze ludzie chca miec partnerow, innymi slowy, chca byc w zwiazku, glownie po to zeby miec dzieci? x tak, ale nie u każdego związkowca jest to uświadomiona potrzeba. jest dopiero po latach z jednym "partnerem", z którego już wszystko wydusiliśmy, więc potrzebujemy nowych ofiar x Ale to sie chyba tyczy raczej kobiet? Wg ciebie mezczyzni tez chca byc w zwiazku glownie po to, zeby miec dzieci? x tak. co rozumiesz pod głównie, bo głównie mi się kojarzy z czymś świadomym. każdy związkowiec, osoba, która nie potrafi kochać bez schematu drugiej istoty, karmi swoje zaburzenia osobowości. jeśli przestaje karmić partner, zaczyna dziecko. x A milosc romantyczna nigdy nie moze sie realizowac w zwiazku? Moze chociaz na poczatku zwiazku? x a być może, i później wygrywa uczucie albo schemat. możesz mieć rację, tak głęboko w temat nie weszłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brokeninside87 A wiec jestes kobieta! Myslalem, ze facetem! I Ty nie jestes zwiazkowcem? Nie potrzebujesz zwiazku do milosci, bo zwiazek to schemat? Dobrze zrozumialem, czy cos pokrecilem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
broken to tępy lewak z kodu , zginiesz szmato !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiec jestes kobieta! Myslalem, ze facetem! I x navek ewidentnie wskazuje przecież na tygrysiczkę:( x Ty nie jestes zwiazkowcem? x ani politycznie, ani społecznie, ani emocjonalnie x Nie potrzebujesz zwiazku do milosci, bo zwiazek to schemat? Dobrze zrozumialem, czy cos pokrecilem? x jak mogę potrzebować związku do miłości, skoro związek niszczy miłość. to nie znaczy, że związek nie ma zalet, to zależy od podejścia uwięzionych w nim osób. komunizm też przecież ma zalety. cierpienie ma zalety. pożar lasu ma zaletę w postaci użyźnienia gleby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieta niechcąca własnych dzieci jest wybrakowana, przykre ale to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieta niechcąca własnych dzieci jest wybrakowana, przykre ale to prawda x nawet w to wierzę, ale kobieta, która kocha nieistniejące dzieci to schizofreniczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"związek niszczy miłość" x niedojrzali w związku niszczą to co nazwali miłością zanim poszli do łóżka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:14 Mozesz wyjasnic? Zainteresowalo mnie to ale nie moge do konca zrozumiec, co masz na mysli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.11 Dzieci to ogromna odpowiedzialność i trzeba je mieć z odpowiednim partnerem, by wychować je na szczęśliwych i porządnych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:18 Otoz to! Poza tym, kiedy ma sie dzieci, to bardzo ogranicza np w podrozowaniu, zabieraja mnostwo czasu. Oczywiscie, jak kiedys zapragne wlasnie nudnej stabilizacji a nie czegos ciekawego w zyciu, to dzieci jak najbardziej ale nie teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20: 17 po pierwsze mam na myśli to że miłość nie istnieje bo jest wymysłem i mieszaniną górnolotnych podniet, które ładnie brzmią i wyglądają, a po drugie, że to\ literackie narzędzie' w rękach osób niedojrzałych nie ma większego znaczenia, bo i tak zniszczą to co 'niby' zbudowali, związek osób dojrzałych, wiedzących co od życia chcą i to że chcą i jak chcą razem żyć, nie runie nawet jeśli nazwą to sobie jakąś tam miłością :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadal nie rozumiem ale nie wazne, pewnie jestem tłumokiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 32 lata i świadomie nie chce dzieci. Mój mąż ma 33 lata i Tez świadomie nie chce mieć dzieci. I wątpię że to się zmieni bo zwyczajnie ich nie lubię. Mąż również. Większość mnie drażni. Serio lata mi to koło tyłka czy ktoś obcy uważa mnie za wybrakowaną czy nie. Bo to moje życie. Ja o nim decyduje i jako osoba wolna chce go przeżyć tak jak mam ochotę. A nie na siłę robić coś wbrew sobie i się unieszczęśliwiać. Po co? Żeby zadowolić ,,ludzi,,? Dostosowywać się do jakiegoś szablonu? No błagam! Never!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze korzystam ze stronki http://sklepok.pl/ Mozesz naprawdę dorwać coś za niskie pieniadze np. ostatnio był Telewizor za 99zł 32cali, pralka nowa za 70zł, gra playstation za 45zł. telefon iphon za 18zł aparaty fotograficzne za 15zł nowa z grą, masakra taniej niz alliexpres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczesciarze z was! Jak sie tak odnalezliscie? Zazdroszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Calkiem przypadkiem. Na studiach. Jesteśmy razem już 9 lat w tym 2 po ślubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że w miłość nie wierzą osoby które jej dosłownie nigdy nie doświadczyły, takie których rodzice albo nie kochali albo tego nie okazywali, którzy nie mają i nigdy nie mieli bliskich przyjaciół, więc nie potrafią i nie mają potrzeby kochać czy tworzyć relacji na podstawie milości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Pani która świadomie nie lubi dzieci. Samobójca świadomie odbiera sobie życie. Czy nie próbowała Pani dowiedzieć się dlaczego nie lubicie dzieci, może jakaś psychoterapia, hipnoza. Podobno płacz i halas własnego dziecka jest inny niż obcych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja też nie chcę mieć dzieci, kula u nogi która ciągnie na dno. też jestem kobietą:) mam 38 lat i jestem baardzo szczęśliwa z tego powodu z kiedyś podjęłam bardzo mądrą decyzję. NIE MAM DZIECI I NIE CHCĘ. ani mąż ani ja. jesteśmy wolni bogaci i tylko dla siebie. nie wyobrażam sobie ciąży brzuszyska a później pieluch i samych problemów. dziękuję bardzo. postoję:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój sąsiad 68 lat, żona umarła na raka, nie mieli dzieci, cieszy się życiem staruszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wole być sama :) lubię to. a dzieci taaaak mocno później interesują się losem rodziców ze az oddają ich do domu starców aby tylko nie mieć kłopotu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja ciotka bezdzietna powiada --- dzieci śmieci--- i myślę,że chyba ma rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×