Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Uwielbiam Kim Dzong Una!

Polecane posty

Gość gość

I dla mnie wszyscy ci co Go hejtują to ignoranci co sami nie wiedzą czemu to robią, po prostu w TV powiedzieli, że On zły to trzeba. A prawda jest taka, że jest On bardzo zdolnym, młodym przywódcą, który nawet w strasznie ciężkich warunkach, podczas gdy cały świat próbował mu to uniemożliwić, potrafił zapewnić swojemu krajowi znaczący rozwój odstraszania nuklearnego. Potrafi się postawić nawet bezwzględnemu hegemonowi zza oceanu, przed którym drży cały świat, co świadczy o Jego wyjątkowej sile charakteru. Przy tym jest dobry, czuły, pełen miłości i ciepła wobec swoich obywateli co widać choćby w dokumentacji Jego działalności wewnątrz kraju. Jest człowiekiem bardzo inteligentnym, który skończył dwa kierunki studiów. Nie tylko uniwersytet wojskowy, ale również cywilnie fizykę, bardzo trudny kierunek bądź co bądź. Nie wiem również skąd się wzięło debilne naśmiewanie się z Jego wyglądu, podczas kiedy jest On naprawdę bardzo przystojny i to że nie jest szczupły nic mu nie ujmuje. Ma piękną twarz, przecudowne oczy. Do tego najpiękniejszy męski głos jaki w życiu słyszałam (można znaleźć w internecie nagrania z Jego przemówień). Nic tylko pozazdrościć Jego żonie, szczerze powiedziawszy :) Powiem całkowicie szczerze, że nie ma obecnie na świecie drugiej osoby, która mi tak imponuje jak On. Uwielbiam Go!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też uważam, że to odważny, silny człowiek i szanuję go. A cała ta nagonka na niego, cóż... niestety ogrom ludzi całkiem dziś zatracił zdolność samodzielnego myślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autor tematu ma nieaktualne dane, Kim Dzong Un obalony; teraz rządzi Kin - Kin Dy Bał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RazPutin
wypił wiadro anyżówki i się obalił a na schodach wywalił , Kin Dy Bał dzisiaj leci do Pekinu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie wiem czy aż uwielbiam, ale na pewno już wolę Kima niż wszystkich Bushów, Obamów i Trumpów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×