Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość KochanMama1979

Mój 11to letni syn ogląda japońskie bajki, nie wiem co robić!

Polecane posty

Gość KochanMama1979

Witam, otóż mój syn Florian skończył miesiąc temu 11 lat. To normalny wiek lecz mój syn sie bardzo zmienił. Od pewnego czasu gdy jest w szkole na jego komputerze podczas przeglądania histori wyszukiwań i kart w przeglądarce CHROME napotykam sie na słowa ANIME i MANGA oraz filmiki kilkunasto minutowe które mnie niepokoją gdyż są bardzo sprośnie. Od zawsze miałam pełną kontrole nad synem ponieważ mój mąż założył mu GPS w każdą pare butów, był to nie mały wydatek lecz cenny dla mnie ponieważ jestem odpowiedzialna za mego syna. Wracając do tematu bajki te są bardzo sprośne gdyż są tam dziewczyny które pokazują dużą część biustu. Nie chce by moj syn poznawal życie seksualne w tak młodym wieku, chciałam by miał przynajmniej 17 lat gdy zacznie interesowac sie dziewczynami a ogląda takoe rzeczy. Co mam robić odciąć mu dostęp od internetu czy może założyć mu więcej blokad i dać mu szlaban na czytanie i wychodzenie na dwór? A może wynająć kogoś kto będzie go pilnować? Moge również spowrotem zaprowadzac go do szkoły lub wyprowadzać go na dwór i pilnować go przy każdym użyciu komputera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KsioncPedofil666
Uważam iż pani jest zepsuty ale razem możemy zrobić nowego, wspaniałego synka którego będziemy kochać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spędzaj z nim dużo czasu, pokaż mu prawdziwy świat, porozmawiaj o seksie poważnie, naucz go szacunku do dziewczyn, to też są ludzie, na jego miłość w różnym wieku nic nie poradzisz, musisz się z tym pogodzić , takie jest życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SynKochanMama1979
Chuj ci na k***e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedyne sensowne rozwiązanie to wizyta egzorcysty. Polecam pa i moje usługi. Tanio i od zaraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MążKochanMama1979
Masz coś do mojego syna szmato j****a makler? W domu naj***e c***asem suko. I czemu kłamiesz, zostaw moje dziecko w spokoju brudna ścięto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NAJLEPSZAMAMA
Witam rowniez wg. Mnie jest pani świetną mamą powinna pani zastosować metode kleczenia na grochu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RycerzJedi
Pani syn przechodzi na ciemną strone mocy. Musi opanować używanie mocy. Polecam wizyta u mistrza Yody i konsulatacje z radą Jedi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SexiMamcia12
Prawdopodobnie się do tego onanizuje, radzę dać mu wybrać 2 opcje: albo przestaje albo zamyka go pani w pokoju na klucz oraz dać mu wielki słoik. Następnie kazać mu zapełnić cały słoiczek spermą i dopiero wtedy go wypuścić. Jeżeli nie działa próbować aż do skutku. Polecam serdecznie, ja z moim 12 letnim bratankiem tak zrobiłam. :) :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość postac typu trap

zabroń mu oglądać ecchi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mój syn kiedyś też oglądał takie brednie, więc zadzwoniłem po księdza. trochę obiadku i egzorcyzmów zawsze postawiają na nogi Pawełka. ostatnim razem zjadł nam traktor więc mu wyrwaliśmy mleczaki z mężem

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2017 o 13:52, Gość SexiMamcia12 napisał:

Prawdopodobnie się do tego onanizuje, radzę dać mu wybrać 2 opcje: albo przestaje albo zamyka go pani w pokoju na klucz oraz dać mu wielki słoik. Następnie kazać mu zapełnić cały słoiczek spermą i dopiero wtedy go wypuścić. Jeżeli nie działa próbować aż do skutku. Polecam serdecznie, ja z moim 12 letnim bratankiem tak zrobiłam. 🙂 :):):):)

ja pawełka spermę sprzedaję do banku średnio raz na tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2017 o 16:16, Gość KsioncPedofil666 napisał:

Uważam iż pani jest zepsuty ale razem możemy zrobić nowego, wspaniałego synka którego będziemy kochać.

wymienia pan płyty główne w modelu pawełek 3600? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.08.2019 o 22:44, Gość postac typu trap napisał:

zabroń mu oglądać ecchi?

sam jesteś edgy panie postac, to polska my tu mówimy w języku wielko lechijskim!!!

 

 

Edytowano przez januszek paweluszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może wystarczy z nim otwarcie i szczerze porozmawiać? Są anime i mangi piękne z "normalną" fabułą. 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dać mu je ogladać i po prostu kontrolować czy nie oglada hentai?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaakceptować to, niech zaproponuje mu panie anime akcji gdzie nie ma scen bardziej 18+ np. Boku no hero academia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Corall

Sama oglądam! 🤣🤩😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×