Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Botka

Jestem mężatką i czuję się zaniedbana

Polecane posty

Gość Botka

Witam. Zacznę może od tego, że mam 23 lata i jestem mężatką dopiero od 1,5 roku a mam wrażenie jakbym miała lat 70 i byla 50 lat po ślubie. Czasem normalnie zaluje ze sie na slub zgodzilam, wiadomo jestem mloda chcialabym korzystac z zycia seksualnego jak tylko sie da, sprobowac roznych rzeczy, poeksperymentowac.. no ale nie mam z kim. Moj maz ma lat 30 i nie wiem czy to jakis kryzys czy co, ale przed slubem w lozku szalelismy na calego a teraz jakas masakra. Dodam jeszcze ze mamy corke ktora ma 4 miesiace. Myslalam na poczatku ze to jest powodem jakiejs takiej niecheci do seksu ale no bez przesady. W koncu nie wytrzymalam i postanowilam wlama mu sie na konto facebooka i podejrzec wiadomosci. I tam natrafilam na informacje ze moj maz bierze najprawdopodobniej sterydy, oczywiscie nie bylo to wprost napisane ale latwo sie zorientowac. I tam wlasnie pisal z jakims kolega ze "mu nie stoi" i ze ma pauze. Poczytalam troche o tych sterydach no i tu sie okazuje ze wlasnie po nich jest problem ze wzwodem. Pomyslalam okej dobra unika seksu bo boi sie mojej reakcji ze pomysle ze go nie podniecam i nie powiedzial o tym bo kiedys mi mowil ze nigdy tego nie ruszy.. nie chcial sie pewnie klocic, przymknelam na to oko, mysle poczekam jeszcze troche jak nic sie nie zmieni to zrobie mu afere. No ale w koncu sie doczekalam i do czegos doszlo no ale wiadomo po takim czasie (7 msc) bylo krotko. Dlatego zaczelam go prowokowac jakos sie lasic, no i znowu mnie unika no do cholery jasnej. Znowu zajrzalam na tego jego fejsa i czytam czytam a tu trafiam na jakies filmiki z k*****i ktore wysylali sobie naprzemiennie z kolega.. no ja pier..... myslalam ze szalu dostane i ze jak wroci z pracy to mu oczy wydrapie. Nie dosc ze mnie unika to jeszcze jakies d***** oglada! Co ja mam zrobic???!!! Awantury nie zrobie bo wyjdzie ze na jego konto weszlam. Najgorsze jest to ze ja zaczynam myslec ze serio przestalam mu sie podobac, przez ciaze wiadomo cialo sie zmienia .. ale moglby mi powiedziec szczerze co jest 5. I nie jestem jakas tam gruba wrecz przeciwnie przed ciaza mialam rozmiar s/m a teraz po ciazy xs/s. Oczywiscie sama widze po sobie ze np tylek jest inny bo mialam jedrny a teraz plaski (tak mnie dzieciatko wyssalo hehe). Nie wiem naprawde nie wiem co mam zrobic, ufam mu ale mam takie mysli ze w koncu znajdzie sobie jakas idealna w wygladzie cizie, taka sexbombe.. moze przesadzam i wariuje. Powiem szczerze ze pierwszy raz w zyciu spotyka mnie cos takiego ze facet nie ma ochoty na sex, moze dlatego mnie to tak irytuje. No ale same powiedzcie to nie jest normalne. Czekam na jakies opinie i porady bo serio zwariuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajdź sobie faceta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3miel
Szkoda mi ciebie -zycie. Pogadaj szczerze sterydy albo ty na spokojnie opowiedz mu o swoich obawach co do niego o tym ze czujesz sie coraz mniej atrakcyjna ze nie tak to miało wyglądać może jakieś winko mily wieczor może jak go uświadomisz to będzie dobrze ,ja mam zone starsza od ciebie o 13 lat i tez nie było kolorowo ale rozmowa mały kompromis i jakoś jedziemy dalej na tym samym wózku pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To obejrzyj ten film jeszce raz i rob dokladnie to co one.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Botka
3miel nie moge wlasnie tak powiedziec ze albo sterydy albo ja bo wtedy wyjdzie ze grzebalam mu w wiadomosciach i sie w****i... dlatego wlasnie jestem w kropce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W d***e mu jeszcze pogrzeb... Zdrowie ważniejsze niż fakt że szpiegowalas. Każ mu to rzucić albo nara. Szkoda życia naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123131
Porozmawiamy o tym, napisz do mnie Botka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3miel
Do botka słuchaj może trzeba rozmowę delikatnie sprowadzić i lekko sprowokować na te tory ze sterydami cos zainsynuowac może cos w stylu rozmawiałam z przyjaciółką i u niej było podobnie może poszukaj tych sterydów ze niby przypadkiem poczytaj o nich jakie niosa konsekwencje tak żeby dobrze argumentowac później rozmowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceta trzeba trzymać krótko z takimi sprawami zrób mu awanturę zadaj pytania po co to bierze. I ze widziałaś wiadomości że mu się staje. A Ty bardzo chcesz seksu i to nie rzadko. Możesz też powiedzieć ze to jego małżeński obowiązek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3miel
Mam takiego znajomego chłopak młody zdrowy normalny najpierw siłownia potem sterydy teraz dopalacze pochodzi z normalnej rodziny miał firmę nawet zaczynało sie to fajnie rozkręcać i co i jest w czarnej d***e bo sterydy nie radzi sobie zupełnie jakieś leczenie uciekal z ośrodka kak narazie dobija do dna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A był może przy porodzie? Moj znajomy tak mial - po porodzie zero kontaktow cielesnych z żona przez ponad rok...jakas blokada. Za duzo widział i sobie z tym nie mogl poradzic. Dopiero psycholog i seksuolog pomógł - podobno 2-3 wizyty i bylo OK. Ale mieli juz krucho w zwiazku - tylko dziecko ich trzymalo razem bo żarli się co chwile. Ona chciała a on robił uniki...zmęczony, praca itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Botka
Gość 10:50 tak byl przy porodzie ale jak go zapytalam czy to o to chodzi to powiedzial ze nie, ze po prostu mu sie nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Botka
Gosc 19:52 Uwierz chcialabym tylko sie nie da poki co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×