Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego jestem taka glupia

Polecane posty

Gość gość

Drugi raz popełniłam ten sam błąd. Pare lat temu rozstałam się z facetem, byłam wtedy w totalnej rozsypce, nie wyobrażałam sobie ze on już mnie nie chce. Pojechałam wtedy do niego, prosiłam o spotkanie ale to nic nie dało, dopiero po 3 tygodniach się do mnie odezwał i powiedział ze przeprasza, spotkałam się z nim wtedy a ona drugi dzień on znowu mnie olał, i ja znowu pojechałam, już wtedy się ponizylam ale wróciliśmy do siebie na 3 lata. W teraz znowu mnie zostawił, bo powiedział ze mnie nie akceptuje, ze jestem kula u nogi, ale nie był pewien tego, ja tez chciałam się rozstać bo już wszytsko mnie w nim wkurzało ale nie zrobiłam tego, w tym tygodniu co się ze mną rozstał jeszcze wszytsko było dobrze i nagle wszytsko się popsuło. Znowu to ja wydzwaniałam, już kilka razy, to ja prosiłam kilka razy o spotkanie a on i tak cała winę zwala na mnie, widziałam się z nim raz i nie potrafiłam wysiąść z samochodu. Tak bardzo go kocham, co mam zrobić żeby go odzyskać? Nie umiem przestać o nim myśleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlaczego upierasz się przy odzyskiwaniu kogoś, kto cię nie kocha, pomiata tobą i manipuluje? dlaczego mu się narzucasz? to nie jest miłość. miłość, to uczucie dwojga ludzi w tym samym czasie, i nie ma mowy o narzucaniu się którejś ze stron, zmuszaniu drugiej do kontaktów bo miłości nie da się przekupić ani pięknym słowem, ani nadstawianiem du/pska, ani wiarą, że jak go odwiedzisz, to on zmieni zdanie. co za prymitywne u ciebie autorko myślenie? patologia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo nie chce tak łatwo odpuścić, chociaż widziałam ze juz komentował na facebooku jakiejś dziewczynie serca pod zdjęciem, czego nigdy nie robił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fejsbuk. Wyrocznia 21 wieku.. To dziadostwo to naprawdę wymysł "szatana" co zresztą potwierdził współzałożyciel...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on już sobie ciebie dawno odpuścił, a ty rzeczywiście jesteś i pozostaniesz głupią ci/pą. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, że jestem żałosna, najgorsze jest to, że nie umiem sobie z tym poradzić, z nikim nie mogę o tym porozmawiać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli go kochasz to daj mu szanse żeby to On się o ciebie starał..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinny istnieć specjalne tabletki dla takich kobiet. Muszę opatentowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boje się, że nie będzie się starać. Zawsze mi mówił, że mnie kocha, dopiero jak zaczęliśmy mniej razem chodzić do lozka to coś mu zaczęło nie pasować, ciagle mi wysyłał ze coś psuje związek, ze brak seksu oddala od siebie ludzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie staraj się go odzyskać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mam sobie odpuścić, nie uwazam się za patologię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słodka Paskuda
kobieto, nie masz do siebie za grosz szacunku. Po co uganiasz się za kimś kto ma cię gdzieś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo go kocha, prezciez napisała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz za grosz godności dziewczyno, narzucasz się i ponizasz, ale no jak ty go kooochasz. Ile razy to słyszałam, kobiety wszystko tym usprawiedliwiaja, faceci potrafią mieć honor a kobiety nie. To jednostronna miłość a on co najwyżej wróci do Ciebie tylko dla seksu, por... A Cie i znowu zostawi, jak pozna inna. Weź odpuść i urwij kontakt, odchorujesz i zapomnisz a jak dalej będziesz pisać to pewnie staniesz się posmiewiskiem wśród jego kolegów, on pewnie naopowiada im o Tobie, jak się narzucasz, jak walczysz a on ma Cie w d... E i będą się śmiać z Ciebie. U niego i tak już jesteś spalona bo zachowujesz się jak desperatka. Po prostu odpuść i nie pogrążaj sie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, że to jedyne wyjście, ale miałam taką nadzieję. Już nie odzywam się od 2 tygdodni i postaram się żeby tak było, ale jest mi cięzko po prostu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×