Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Hromosom

Ubezpieczenie na wyjazd za granicę?

Polecane posty

Gość Hromosom

Czy takie ubezpieczenie jest konieczne? Czy wiecie może jakie to są koszty i gdzie najlepiej się ubezpieczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wykupiłam polisę oferowaną w moim banku - wszystko przez Internet, polisę dostajesz na maila i drukujesz. Koszt zależy od zakresu ubezpieczenia i liczby dni objętych ubezpieczeniem, od kilkudziesięciu do nawet kilkuset złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha, no i jeśli wyjeżdżasz do krajów UE, to też można sobie za darmo wyrobić kartę EKUZ. Idziesz do oddziału NFZ, wypełniasz wniosek i od razu drukują kartę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto sprawdzić ofertę firmy ubezpieczeniowej www.hrj-ubezpieczenia.pl. Moja znajoma ubezpiecza tam dom, auto, i wykupiła nawet polisę na życie wspólnie z mężem. Z tego co wiem mają w swojej ofercie takie ubezpieczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Online Expert Compensa
Na pewno warto przed wyjazdem wykupić odpowiednie ubezpieczenie turystyczne. Polecam ubezpieczenie Compensa Voyage. Kupując polisę turystyczną trzeba zwrócić uwagę, aby ochrona obejmowała refundację kosztów nieprzewidzianych wizyt lekarskich do odpowiednio wysokiej sumy, a także pozwalała na skorzystanie z ratownictwa medycznego. W Polsce ratownictwo jest darmowe w ramach NFZ, ale za granicą jest najczęściej dodatkowo płatne. Polisa powinna też zapewniać pokrycie kosztów ewentualnego transportu z powrotem do Polski. Do ochrony warto też dołączyć OC w życiu prywatnym oraz NNW. Zapraszam na https://turystyka.compensa.pl/, gdzie można kupić ubezpieczenie Compensa Voyage bez wychodzenia z domu, w 5 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli ktoś często wyjeżdża na wakacje to całkiem przydatna opcja. Pytanie tylko kto ma jakąś najlepszą ofertę. Nie wiem na ile wiarygodne są takie porównywarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szyszka22
No ja korzystam zawsze z Wakacyjnej Polisy, dla mnie to najlepsza porównywarka. Te ubezpieczenia nie są drogie a mogą być przydatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wakacyjna Polisa - pierwsze słyszę. ;) Kiedyś jedynie obiła mi się o uszy jakaś karta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyszka22
Mówisz o karcie EKUZ, taką kartę Ci dają w NFZ na wniosek i jest to potwierdzenie ubezpieczenia w nagłych wypadkach na terenie Unii Europejskiej. Ale to tylko podstawowe ubezpieczenie zdrowotne. A ubezpieczenie turystyczne daje ci większą kwotę ubezpieczenia do wykorzystania w różnych chorobach podczas pobyty. Tam w Wakacyjnej Polisie masz dokładnie opisane co dane ubezpieczenie obejmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To od jakiegoś nieszczęśliwego wypadku takie ubezpieczenie też dotyczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyszka22
Tak, i choroby. Po prostu wykupując takie ubezpieczenie masz kwotę ubezpieczenia, która jest przeznaczona na Twoje leczenie jeśli będziesz tego wymagać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby się tak nad tym dłużej zastanowić, to nie jest to wcale takie głupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyszka22
Pewnie, że nie. Ja wiem, że może jestem pesymistką ale jadąc za granicę trzeba liczyć się z różnymi możliwościami. A koszty w razie czego są wysokie i czasami mogą one dotyczyć nie już nas samych a naszej rodziny. Więc może warto zainwestować niewielką kwotę na ubezpieczenie. Bo z tego co widzę właśnie w tej Wakacyjnej Polisie, to koszty są niskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znów należę do tych, co czerpią z życia co się da i nie myślę o tym najgorszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucynka55
Zawsze jest bezpieczniej zabezpieczyć się przed wyjazdem za granicę w postaci dodatkowego ubezpieczenia.Wykupując np ubezpieczenie w https://tueuropa.pl/travel-world.htm masz zapewnione koszty leczenia ,ochronę bagażu ,oraz NNW i OC Lepiej dmuchać na zimne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dario

Nie jest koniecznie, ale zdecydowanie warto się zabiezpieczyć przed wyjazdem. Polecam ubezpieczenie podróżne od ergo hestii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikko

Ja się ubezpieczam w Łodzi w Profit Finanse i Ubezpieczenia. Mają różnorodne ubezpieczenia w tym właśnie korzystne ubezpieczenie turystyczne. Sami sobie sprawdźcie www.profit-ubezpieczenia.pl/twoje-wakacje/ Zdecydowanie bardzo opłaca się zdecydować się na tę agencję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena

Ja się ubezpieczyłam w Ergo Hestii, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakub

wiesz że w ergo hesti są spoko ceny na ubezpieczenia tego typu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja nie zawiodłam się na pzu, swego czasu musiałam skorzystać za granicą i wszystko załatwiono szybko (prywatna wizyta lekarza - który przyjechał do mnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×