Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Krzysiek3

Dlaczego polskie kobiety są takie zakłamane?

Polecane posty

Gość Krzysiek3

Piszę pracę podyplomową z zakresu seksuologii i chciałbym wiedzieć jaką rolę odgrywa dla Pań życie seksualne. Wchodzę czasem na takie fora jak to. Widzę, że spora część kobiet wypisuje tutaj, że seks w związku nie ma żadnego znaczenia. Że ważniejsze są inne sprawy, itp. itd. A niektóre nawet piszą, że seks jest "zwierzęcy", "obrzydliwy", itp. Ogólnie wiadomo, że to nie prawda i takie głupie wpisy zamieszczają kobiety samotne, porzucone i nieszczęśliwe (tzw. syndrom wyparcia). Brak satysfakcjonującego seksu jest najczęstszą przyczyną rozpadu małżeństw Dlatego proszę o rzeczowe odpowiedzi od zdrowych psychicznie kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem kobietą, siedzę na forach i jakoś nie widuje takich wypowiedzi. Większośc osób mówi, że seks jest ważny, ale nie najważniejszy. Oj, chyba spieprzysz tą pracę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jestem kobietą i widzę bardzo dużo takich wypowiedzi. Że seks to nie wszystko,że liczą się inne rzeczy (niby co? ;-) ), że kochanka męża to ku..a (tylko dlatego, że poszła z tym wyposzczonym mężem do łóżka) Myślę, że te porzucone/zdradzone kobiety są pełne goryczy. Dlatego wypisują takie banialuki, chociaż same w to nie wierzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zbuduj związek na samym seksie, powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale taka prawda, żona nie służy do seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teppic   No1
Autorze, weź pod uwagę w swojej pracy odsiew trolli i zwykłego, prymitywnego jadu cebulowego, to może zacznie zwracać adekwatne wyniki :D Ale z samym zakłamaniem trafiłeś - Polkom łatwiej jest ukraść faceta innej niż żyć ze świadomością, że tamta o niej wie i wszystko odbywa się "legalnie". IMO to wpływ kleru, choć nie tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gościa z 12:45. Oczywiście, że żona nie służy tylko do seksu. Ale żona która nie chce uprawiać seksu musi się liczyć z tym, że mąż wcześniej czy później znajdzie sobie kochankę. Przecież wiadomo, że mąż może najeść się w restauracji. Uprać w pralni. Jeśli chodzi o seks, to mało który chce korzystać z usług prostytutek. Większość marzy aby seks był połączony z uczuciem, którego nie mają od żony. Dlatego, niestety pozostaje kochanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No właśnie nie, żona jest od spraw bardziej duchowych i uczuć i szacunku, a do seksu są odpowiednie przybytki. Wilk syty i owca cała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoje podejście nie jest normalne. Życie człowieka, to nie tylko sprawy duchowe, ale i fizyczne (np. jedzenie i seks) Sprawy fizyczne są tak samo ważne jak duchowe. Jeśli nie uprawiasz seksu z mężem nie miej pretensji, że cię zdradza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gościa z 13:04. Może przestań słuchać Radia Maryja? Seks nie wyklucza szacunku. Kochając się z kimś fizycznie okazujemy mu i uczucie i szacunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Wyżywając się za pomocą czyjegoś ciała przekazujemy mu jasny komunikat. Jesteś tylko ciałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd u ciebie takie chore podejście, że seks to "wyżywanie się" na partnerze? Ja kocham się z partnerem średnio co drugi dzień i nie mam wrażenia, że on się na mnie wyżywa. W trakcie seksu okazujemy sobie uczucia i czułość i to właśnie jest cudowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks nie jest NAJWAŻNIEJSZY!!! Seks w oderwaniu od uczuć jest ZWIERZĘCY!!! Niestety mężczyźni często nie widzą w takim seksie nic złego i to właśnie jest OBRZYDLIWE. I nikt raczej nie mówi że seks w zwiazku nie ma żadnego znaczenia, bo jak dwie osoby mają na niego ochotę, to jest ok. Mężczyźni natomiast, wychodzą często z założenia, że seks im się należy i jest to wręcz obowiązkiem kobiety i to też jest obrzydliwe. Łatwiej jest się powstrzymać niż zmusić do seksu, kiedy akurat nie ma się nań ochoty. A jeśli dla kogoś seks jest NAJWAŻNIEJSZY i nie potrafi się powstrzymać, a potrafi przy tym uprawiać go bez uczuć, to lepiej żeby taki ktoś nie wchodził w jakiekolwiek związki. Dla takich co nie są zdolni do miłość są burdele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jestem kobietą i widzę bardzo dużo takich wypowiedzi. Że seks to nie wszystko,że liczą się inne rzeczy (niby co? ), że kochanka męża to ku..a (tylko dlatego, że poszła z tym wyposzczonym mężem do łóżka) xxxx Psychiczna zdziro weź ty zacznij się leczyć skoro ci się wydaje, że ścierwo co klęka, czy rozkracza się przed żonatym to nie kurwa, a żonaty facet musi być wyposzczony. Co ty możesz wiedzieć o małżeństwie, jak żoną nigdy nie byłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale tu nie mówimy o seksie oderwanym od uczuć. Chodzi mi jak najbardziej o seks połączony z uczuciem. Niestety mam wrażenie, że niektóre (zazwyczaj starsze, po menopauzie kobiety) uważają seks za coś "zwierzęcego" i "obrzydliwego". Drogie panie. Czy jak wychodziłyście za mąż też uważałyście, że seks jest obrzydliwy? Czy dopiero zmiany hormonalne podczas menopauzy sprawiły, ze zaczęłyście się seksu brzydzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysiek3
Proszę o w miarę kulturalne wypowiedzi kobiet zdrowych psychicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:10 Jak zdradza, to wiadomo że nie kocha. Tu nie ma wielkiej filozofii. Ktoś kto kocha nie zdradzi, choćby nie wiem co. Poza tym są inne sposoby rozładowania popędu niż użycie ciała innej kobiety. Jeśli zdradza, to jedyne uczucie jakie posiada to popęd, dlatego nie jest dla niego ważne czy ciało które posuwa należy do żony czy innej, liczy się tylko żeby zamoczyc. Żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dobrze prawisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego ze polscy faceci sa strasznie zaklamani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może są tu zainteresowani zdrowym stylem życia? Jeśli tak zapraszam na www.igortreneronline.pl :) Nieprzekonanych także :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdradzający niekochaną żonę
Nie zgadzam się z wypowiedzią osoby z godz. 13:39. Zdrada rzadko jest jedynie wynikiem braku seksu. Częściej chodzi o brak bliskości, czułości, itp. To nie jest tak, że wszyscy mężczyźni oddzielają uczucia od seksu. Takich jest może 10%. Reszta uwielbia seks, ale z uczuciami. A jak lepiej można okazać uczucia jak nie podczas orgazmu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zależy od temperamentu :-)poza tym nie wiem, czy wiesz, ale przeprowadzono badania, które świadczą o tym, że kobiecie nudzi się partner od strony seksualnej po 12 miesiącach. Może gdyby pojawił się ktoś inny to otworzyłaby się na nowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdradzający, to rozumiem w takim razie że kochasz kochankę? A żony nie, więc po co zdradzasz żonę zamiast odejść i związać się z kochanką??? Wg. mnie podczas orgazmu to żadne okazanie uczuć, tylko zaspokajanie siebie. Uczucia można okazać, poprzez swoją postawę, pomoc, cierpliwość, szacunek, bycie razem. Bardziej już samo czułe przytulenie jest okazaniem uczuć niż orgazm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysiek3
Patrząc na jakość powyższych wpisów widzę, ze decyzja o zostaniu gejem była najlepszą jaką mogłem podjąć. Wstyd Panie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od razu widać że to prowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysiek3
To nie jest prowo. Proszę o poważne odpowiedzi jeśli chcecie mieć jeszcze szanse zmienić moje tragiczne zdanie o polskich kobietach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błękitnaa
Krzysiek3 dziś Proszę o w miarę kulturalne wypowiedzi kobiet zdrowych psychicznie. x Tutaj takich nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To że niektóre kobiety, nie przepadają za seksem, jest najczęściej winą facetów. Którzy skupiają się jedynie na swojej przyjemności i traktują je jak przedmiot i jeszcze chcieliby żeby one się z tego cieszyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×