Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

w co ubieracie raczkujące dzieci?

Polecane posty

Gość gość

Do tej pory ubierałam dziecko w body i półśpiochy (takie zakrywające stopy). Teraz muszę kupić większy rozmiar, ale zastanawiam się czy pozostać przy półśpiochach, czy lepiej kupić spodenki i zakładać do nich skarpetki? A może rajstopki będą wygodniejsze? Co u was się sprawdziło przy raczkowaniu i przy pierwszych próbach wstawania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Body z krótkim rękawem, spodnie dresowe i jakas bluzka z długim rękawem i skarpetki. Syn ma 10 mcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rajstopy, spodnie dresowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Body z dlugim rekawem, spodnie ala leginsy i skarpetki. To byl nasz codzienny zestaw po domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Body, leginsy/spodnie dresowe, skarpetki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez zakładam leginsy, skarpetki, body i na to bluzę. Wszystko takie po domu i do zdarcia, wyjściowych ubranek sie zakładam, wole je dobrze zachować i nawet oddać jesli nie sprzedam, jeszcze sie komuś przydadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież skarpetki Cisna wasze dzieci w nóżki same chodźcie sobie cały dzien w skarpetkach Ja zakładam body z długim rękawem i rajtuzy. Najwygodniejsze moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zakładam teraz body z długim rękawem leginsy i skarpetki albo rajstopy moim zdaniem wygodniejsze bo nie schodzą z nóżek. Skarpetki co chwilę poprawiam. Latem body z krótkim rękawem zakładałam i leginsy albo w pieluszce latała. Moja ma 13 msc i dalej raczkuje chodzi tylko za rączki albo przy meblach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam kilka par rajstop do raczkowania ale były dobre tylko moment, bo nie mogą być ani trochę za luźne ani za ciasne. A poza tym body z krótkim rękawem, bawełniana bluzeczka I legginsy albo wygodne spodenki. Najczęściej boso, chyba że była bardzo zimna podłoga to zakładalam skarpetki ale też ciągle gubili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nago raczkuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×